Kartki otwierane pionowo w jakości premium

Ze szczególną nutą na każdą okazję

Zaprojektuj zaproszenie za pomocą szablonów w naszej aplikacji. Dostępne są one dla wielu różnych okazji, jak np. śluby, różne święta czy dla dzieci.

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Brak kodu kreskowego

Saal Digital rezygnuje z drukowania kodu kreskowego. Tym samym otrzymasz neutralny produkt foto.

Platzieren Sie Ihr Motiv über die komplette linke Innenseite der Klappkarte und Ihren Einladungstext auf der rechten Seite.

Kartki otwierane pionowo w Twoim stylu

Kartki otwierane pionowo (jak książka) mają zagięcie po lewej stronie. Dostępne są różne formaty tych kartek. Obojętne, czy kwadratowe, pionowe lub poziome, wybieraj z czterech różnych wielkości i stwórz kartkę w Twoim stylu.

Ponadto kartki otwierane pionowo mogą być dekoracją z dużą ilością miejsca na Twoje osobiste teksty. Dzięki temu możesz napisać historyjkę a nie tylko krótką wiadomość.

W pigułce

  • Wybieraj spośród czterech formatów
  • Dostępne są trzy powierzchnie: klasyczna, perłowa i z teksturą
  • Na życzenie z pasującą kopertą
  • Indywidualna ilość sztuk
  • Dostępna darmowa próbka Twojej kartki
Rodzaj papieru "klasyczny" to biały, matowy papier.

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Rodzaj papieru "z teksturą"

 Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

 

 

Powierzchnia perłowa zawiera charakterystyczne, połyskliwe refleksy

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Folded Cards (left right)

W formacie na życzenie

Kartki otwierane pionowo (jak książka) są dostępne w trzech różnych formatach: 10x15 cm, 10x20 cm i 14x14 cm. Wybierz jeden z formatów - pionowy lub kwadratowy oraz jedną z trzech powierzchni i zaprojektuj kartki we własnym stylu.

Do kartki możesz zamówić pasującą kopertę i wysłać elegancką kartkę z osobistymi pozdrowieniami jako szczególny gest. Przed właściwym zamówieniem większej ilości kartek, możesz zamówić darmową próbkę Twojej kartki!

Całkowita swoboda projektowania

Zaprojektuj kartki otwierane pionowo w naszej aplikacji wg własnych gustów. Różne szablony na wiele okazji pomogą Ci przy projektowaniu.

Naturalnie możesz stworzyć Twoje kartki również całkowicie samodzielnie i sprawić, że staną się one Twoim osobistym dziełem sztuki. Wykorzystaj do tego różne narzędzia w Aplikacji Saal Design. Puść wodze fantazji i zaprojektuj niepowtarzalną kartkę!

Zamów teraz
Zamów teraz