Kartki otwierane pionowo w jakości premium

Ze szczególną nutą na każdą okazję

Folded Card left right
Darmowa próbka

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

Indywidualna ilość

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

Bez loga producenta

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Folded Card left right with envelope

Kartki składane dokładnie tak, jak chcesz

Nasze kartki składane są zaprojektowane tak, aby rozkładały się na lewą stronę. Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów - kwadratowych, pionowych lub poziomych - i stworzyć kartkę odpowiadającą Twoim potrzebom.

Co więcej, kartki składane mogą być ozdobne i oferują dużo miejsca na osobiste wiadomości. W ten sposób można zamieścić nie tylko wiadomość, ale nawet krótką historyjkę dla odbiorcy.

W pigułce

  • Wybieraj spośród czterech formatów
  • Dostępne są trzy powierzchnie: klasyczna, perłowa i z teksturą
  • Na życzenie z pasującą kopertą
  • Indywidualna ilość sztuk
  • Dostępna darmowa próbka Twojej kartki
Photoproduct

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "z teksturą"

Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Folded Cards (left right)

Wybierz rozmiar, format i wykończenie

Składane karty są dostępne w różnych rozmiarach, w formacie pionowym, poziomym lub kwadratowym. Dzięki różnym opcjom wykończenia możesz naprawdę spersonalizować każdy szczegół.

Uzupełnij swoją składaną kartkę pasującą kopertą i wyślij wysokiej jakości, osobiste pozdrowienia jako szczególny gest. Przed złożeniem dużego zamówienia możesz również zamówić bezpłatną próbkę zaprojektowanej przez siebie kartki.

Całkowita swoboda projektowania

Zaprojektuj kartki otwierane pionowo w naszej aplikacji wg własnych gustów. Różne szablony na wiele okazji pomogą Ci przy projektowaniu.

Naturalnie możesz stworzyć Twoje kartki również całkowicie samodzielnie i sprawić, że staną się one Twoim osobistym dziełem sztuki. Wykorzystaj do tego różne narzędzia w Aplikacji Saal Design. Puść wodze fantazji i zaprojektuj niepowtarzalną kartkę!

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz