Kartki otwierane pionowo w jakości premium

Ze szczególną nutą na każdą okazję

Darmowa próbka

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

Indywidualna ilość

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

Bez loga producenta

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Kartki składane dokładnie tak, jak chcesz

Nasze kartki składane są tak zaprojektowane, aby rozkładały się na lewą stronę. Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów - kwadratowych, pionowych lub poziomych - i stworzyć kartę odpowiadającą Twoim potrzebom.

Co więcej, kartki składane mogą być ustawione dekoracyjnie i oferują mnóstwo miejsca na osobistą wiadomość. Dzięki temu możesz zamieścić nie tylko wiadomość, ale nawet krótką historię dla odbiorcy.

W pigułce

  • Wybieraj spośród czterech formatów
  • Dostępne są trzy powierzchnie: klasyczna, perłowa i z teksturą
  • Na życzenie z pasującą kopertą
  • Indywidualna ilość sztuk
  • Dostępna darmowa próbka Twojej kartki

Wybierz rozmiar, format i wykończenie

Składane karty są dostępne w różnych rozmiarach, w formacie pionowym, poziomym lub kwadratowym. Dzięki różnym opcjom wykończenia możesz naprawdę spersonalizować każdy szczegół.

Uzupełnij swoją składaną kartkę pasującą kopertą i wyślij wysokiej jakości, osobiste pozdrowienia jako szczególny gest. Przed złożeniem dużego zamówienia możesz również zamówić bezpłatną próbkę zaprojektowanej przez siebie kartki.

Pełna swoboda projektowania

Projektuj swoje kartki składane w programie dokładnie tak, jak chcesz. Różne szablony projektów, pogrupowane według okazji, mogą ułatwić Ci ten proces.

Jeśli chcesz dodać więcej szczegółów lub sprawić, by kartka była bardziej osobista, możesz dodać zdjęcia, elementy projektu lub kliparty i zamienić ją w swoje własne dzieło sztuki. Skorzystaj z licznych narzędzi dostępnych w oprogramowaniu Saal Design - Twoja kreatywność nie ma granic!

Photoproduct

Classic

Papier "Classic" (300 g/m²) charakteryzuje się niezwykle gładką i jasną białą matową powierzchnią. Druk cyfrowy zapewnia wspaniałe kolory w realistycznej jakości fotograficznej.

Photoproduct

Strukturalny

Papier "Structured" (300 g/m²) nie tylko nadaje Twojej kartce charakteru, ale także sprawia, że jest ona wyraźna w dotyku. Nadruk cyfrowy zapewnia wyraziste kolory.

Photoproduct

Perłowy

Jeśli przywiązujesz dużą wagę do wzornictwa, papier "Perłowy" jest właściwym wyborem. Niezwykła powierzchnia charakteryzuje się intensywnymi, mieniącymi się refleksami.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz