Dużo miejsca na realizację Twoich pomysłów z kartką składaną podwójnie

Łącznie sześć stron do zaprojektowania

Darmowa próbka

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

Indywidualna ilość

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

Bez loga producenta

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Zrób miejsce dla swoich pomysłów

W przeciwieństwie do innych kartek, podwójnie składane kartki oferują jeszcze więcej miejsca na Twoje projekty. Umieść swoje zdjęcia i osobiste wiadomości dla odbiorców kartki na sześciu możliwych do zaprojektowania stronach.

Możesz wybierać nie tylko spośród trzech wykończeń i dwóch formatów, ale także wybrać swój własny projekt. Oprócz licznych szablonów możesz oczywiście zaprojektować kartę całkowicie samodzielnie.

W pigułce

  • Dostępna w wymiarach 10x15 cm oraz 14x14 cm
  • Trzy powierzchnie do wyboru: klasyczna, perłowa i z teksturą
  • Sześć stron do zaprojektowania
  • Na życzenie z pasującą kopertą
  • Dostępna darmowa próbka zaprojektowanej przez Ciebie kartki

Twoja kartka składana podwójnie

Zaprojektuj samodzielnie wygląd Twojej kartki. Najpierw określ format i pożądaną powierzchnię. Potem dobierz odpowiedni szablon lub stwórz własny.

Wszystkie kartki od Saal Digital nie posiadają logo i kodu kreskowego. Tym samym otrzymasz produkt całkowicie neutralny. Oprócz tego oferujemy możliwość zakupu indywidualnej ilości kartek oraz darmową kartkę próbną, którą można zaprojektować i zamówić, aby przekonać się o naszej jakości.

Twoje projekty

Możesz samodzielnie zmienić wygląd podwójnie składanej kartki. Wybierz jeden z różnych szablonów w programie lub zaprojektuj swoją kartę od podstaw. Do dyspozycji masz wiele narzędzi, które pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły.

Od efektów i filtrów po duży wybór klipartów. Tła i ramki pozwolą Ci stworzyć całkowicie indywidualną fotokartkę. Wyrusz w odkrywczą podróż!

Photoproduct

Classic

Papier "Classic" (300 g/m²) charakteryzuje się niezwykle gładką i jasną białą matową powierzchnią. Druk cyfrowy zapewnia wspaniałe kolory w realistycznej jakości fotograficznej.

Photoproduct

Strukturalny

Papier "Structured" (300 g/m²) nie tylko nadaje Twojej kartce charakteru, ale także sprawia, że jest ona wyraźna w dotyku. Nadruk cyfrowy zapewnia wyraziste kolory.

Photoproduct

Perłowy

Jeśli przywiązujesz dużą wagę do wzornictwa, papier "Perłowy" jest właściwym wyborem. Niezwykła powierzchnia charakteryzuje się intensywnymi, mieniącymi się refleksami.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz