Dużo miejsca na realizację Twoich pomysłów z kartką składaną podwójnie

Łącznie sześć stron do zaprojektowania

Double folded card
usp-heading

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

usp-heading2

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

usp-heading3

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Double folded card with envelope

Nie ograniczaj Twojej wyobraźni

W porównaniu do innych typów kartek, kartki składane podwójnie oferują najwięcej miejsca do zaprojektowania. Teraz możesz wstawić Twoje zdjęcia i osobiste wiadomości na sześciu stronach!

Decyduj nie tylko o trzech powierzchniach i dwóch formatach, ale i wybieraj szablony. Jeśli chcesz, możesz również zaprojektować Twoją kartkę całkowicie samodzielnie, bez użycia szablonów.

W pigułce

  • Dostępna w wymiarach 10x15 cm oraz 14x14 cm
  • Trzy powierzchnie do wyboru: klasyczna, perłowa i z teksturą
  • Sześć stron do zaprojektowania
  • Na życzenie z pasującą kopertą
  • Dostępna darmowa próbka zaprojektowanej przez Ciebie kartki
Photoproduct

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "z teksturą"

Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Double folded card formats

Twoja kartka składana podwójnie

Zaprojektuj samodzielnie wygląd Twojej kartki. Najpierw określ format i pożądaną powierzchnię. Potem dobierz odpowiedni szablon lub stwórz własny.

Wszystkie kartki od Saal Digital nie posiadają logo i kodu kreskowego. Tym samym otrzymasz produkt całkowicie neutralny. Oprócz tego oferujemy możliwość zakupu indywidualnej ilości kartek oraz darmową kartkę próbną, którą można zaprojektować i zamówić, aby przekonać się o naszej jakości.

Twój szablon

Określ sam/a szablon kartek składanych podwójnie. Wybieraj spośród wielu  szablonów w naszej aplikacji lub stwórz własne układy. Do dyspozycji masz różne narzędzia, które pomogą Ci w realizowaniu pomysłów.

Począwszy od efektów i filtrów aż po duży wybór klipartów, różnych teł i ramek - to wszystko masz do dyspozycji, aby zaprojektować Twój indywidualny produkt Foto. Odkryj już teraz!

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz