Dużo miejsca na realizację Twoich pomysłów z kartką składaną podwójnie

Łącznie sześć stron do zaprojektowania

Double folded card
Darmowa próbka

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

Indywidualna ilość

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

Bez loga producenta

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Double folded card with envelope

Nie ograniczaj Twojej wyobraźni

W porównaniu do innych typów kartek, kartki składane podwójnie oferują najwięcej miejsca do zaprojektowania. Teraz możesz wstawić Twoje zdjęcia i osobiste wiadomości na sześciu stronach!

Decyduj nie tylko o trzech powierzchniach i dwóch formatach, ale i wybieraj szablony. Jeśli chcesz, możesz również zaprojektować Twoją kartkę całkowicie samodzielnie, bez użycia szablonów.

W pigułce

  • Dostępna w wymiarach 10x15 cm oraz 14x14 cm
  • Trzy powierzchnie do wyboru: klasyczna, perłowa i z teksturą
  • Sześć stron do zaprojektowania
  • Na życzenie z pasującą kopertą
  • Dostępna darmowa próbka zaprojektowanej przez Ciebie kartki
Photoproduct

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "z teksturą"

Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Double folded card formats

Twoja kartka składana podwójnie

Zaprojektuj samodzielnie wygląd Twojej kartki. Najpierw określ format i pożądaną powierzchnię. Potem dobierz odpowiedni szablon lub stwórz własny.

Wszystkie kartki od Saal Digital nie posiadają logo i kodu kreskowego. Tym samym otrzymasz produkt całkowicie neutralny. Oprócz tego oferujemy możliwość zakupu indywidualnej ilości kartek oraz darmową kartkę próbną, którą można zaprojektować i zamówić, aby przekonać się o naszej jakości.

Twój szablon

Określ sam/a szablon kartek składanych podwójnie. Wybieraj spośród wielu  szablonów w naszej aplikacji lub stwórz własne układy. Do dyspozycji masz różne narzędzia, które pomogą Ci w realizowaniu pomysłów.

Począwszy od efektów i filtrów aż po duży wybór klipartów, różnych teł i ramek - to wszystko masz do dyspozycji, aby zaprojektować Twój indywidualny produkt Foto. Odkryj już teraz!

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz