Fotoksiążka w jakości High-End od Saal Digital

Twój kod rabatowy o wartości 75 zł*:  FB328GUM

Fotoksiążka w jakości High-End od Saal Digital

*Akcja trwa do 31.05.2018. Kupon rabatowy "fotoksiążka na dobry początek". Min. wartość zamówienia to 125 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

trusted: Fotoksiążka, której jakość trudno przebić. fotoMagazin: Zwycięzca testu w naświetlaniu Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy. Bardzo spodobała nam się matowa okładka fotoksiążki. Jakość na najwyższym poziomie (...), że Saal Digital ustala nowe kryteria na rynku. Atrakcyjna cena, również jeśli chodzi o fotoobrazy i druki FineArt Fotoksiążka od Saal Digital jest w znakomitej jakości.

Płaskie łączenie stron

Bez zagięcia na środku - pozwala na rozmieszczenie zdjęć idealnie
na płasko

Saal Digital rezygnuje z umieszczania loga na swoich produktach. Na życzenie również bez kodu kreskowego.

Błyskawicznie

Dzięki produkcji trwającej z reguły 1-2 dni, gwarantujemy błyskawiczną przesyłkę 

Trwałość kolorów

Dajemy Ci 75 lat gwarancji na trwałość kolorów

Jaki format do Ciebie pasuje?

Format pionowy

13 x 20
13 x 20
od 60 zł
15 x 21 (A5 format pionowy)
15 x 21 (A5 format pionowy)
od 100 zł
21 x 28 (A4 format pionowy)
21 x 28 (A4 format pionowy)
od 175 zł

Format kwadratowy

12 x 12
12 x 12
od 55 zł
19 x 19
19 x 19
od 125 zł
28 x 28
28 x 28
od 200 zł

Format poziomy

13 x 10
13 x 10
od 45 zł
16 x 12
16 x 12
od 55 zł
28 x 19 (A4 format poziomy)
28 x 19 (A4 format poziomy)
od 150 zł
42 x 28 (A3 format poziomy)
42 x 28 (A3 format poziomy)
od 350 zł

Łączenie panoramiczne

Panoramiczne łączenie stron

Łączenie panoramiczne umożliwia Ci rozmieszczenie zdjęcia na obu stronach bez utraty istotnych elementów w miejscu typowego zagięcia. W przypadku większości formatów, dostępna ilość stron to od 26 do nawet 160. Projekt fotoksiążki można powiększać, dodając po 2 strony.

Trzy rodzaje rozkładówek

Jeśli chodzi o rozkładówki, to do wyboru są trzy warianty. Wybierz spośród powierzchni błyszczącej, matowej lub matowej premium Twojego faworyta! W przypadku wszystkich powierzchni kładziemy nacisk na odzwierciedlenie kolorów i gwarancję wysokiej jakości Saal Digital.

Fotoksiążka w okładce o jakości premium

unpadded
matowy
Eko skóra biała
Eko skóra biała
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra krem
Eko skóra krem
Eko skóra tytan
Eko skóra tytan
Eko skóra koniak
Eko skóra koniak
Kolorze łupkowym
Kolorze łupkowym
Kolorze krecim
Kolorze krecim
Metaliczne złoto
Metaliczne złoto
Metaliczne srebro
Metaliczne srebro
Płótno ecru
Płótno ecru
Płótno jasny niebieski
Płótno jasny niebieski
Płótno jasny różowy
Płótno jasny różowy
Płótno białe
Płótno białe
matowy
matowy
błyszczący
błyszczący
z watowaniem
padded
bez watowania
unpadded

Indywidualna i stylowa prezentacja

Skorzystajcie z maksymalnej dowolności przy projektowaniu fotoksiążki i wybierzcie pasującą okładkę. Do wyboru są okładki matowe lub błyszczące z papieru fotograficznego, na których można umieścić zdjęcia, tekst i kliparty a także różne okładki specjalne.

Okładki specjalne z indywidualnym napisem

Okładki specjalne, czyli te o wyglądzie skóry, metaliku, drewna lub płótna, nadadzą fotoksiążce szczególnego charakteru. Każda z tych okładek dostępna jest w różnych kolorach. Oprócz tego, okładkę specjalną można spersonalizować własnym tekstem lub wybranym klipartem. Oczywiście nie jest to koniecznością i okładka może pozostać minimalistyczna, bez napisów i klipartów.

Strony wewnętrzne fotoksiążki

Papier fotograficzny błyszczący

Papier fotograficzny błyszczący

Ten papier charakteryzuje się wysoką jakością i jest odpowiedni w przypadku motywów o wyrazistych kolorach;

  • żywe kolory
  • fascynujące wrażenie głębi
Papier fotograficzny matowy

Papier fotograficzny matowy

Matowa powierzchnia wykazuje delikatną, jednolitą strukturę, dzięki czemu cieszy się uznaniem wśród oglądających.

  • wysoka jakość
  • brak odcisków palców
Papier matowy high end

Papier high end mat

Niepowlekany papier, naturalny w dotyku.

 

  • brak odbłysków
  • mniejsza wrażliwość na wilgoć
Papier artystyczny

Druk artystyczny

Papier artystyczny jest szczególny w dotyku i charakteryzuje się delikatną strukturą. 

  • różni się wyglądem od pozostałych papierów
  • szczególny w dotyku

Pudełko na fotoksiążkę

Pudełko na fotoksiążkę

Pudełko prezentowe

Pudełko i fotoksiążka to perfekcyjne połączenie. Elegancki wygląd i idealna ochrona fotoksiążki w jednym.

Dokładnie dopasowane

Pudełko na fotoksiążkę w sprawdzonej jakości Saal dostępne jest w kolorze białym błyszczącym lub w matowym antracycie. Opakowanie to jest dostosowane do każdego formatu fotoksiążki, nie ma na nim nadruku logo ani kodu kreskowego.

Fotoksiążka bez kodu

Fotoksiążka bez kodu

Bez kodu

Opcjonalnie możliwe jest zamówienie fotoksiążki bez kodu kreskowego, dzięki czemu fotoksiążka z Twoimi zdjęciami nabierze jeszcze bardziej eleganckiego i szlachetnego charakteru.

Bez logo producenta

Na naszych produktach nie umieszczamy logo naszej firmy. Niemniej jednak, fotoksiążki mają niewielki kod kreskowy na ostatniej stronie oraz na tylnej okładce. Kod ten nie zawiera informacji o nas - producencie, ani o Tobie - kliencie.

Okładka z watowaniem

Watowana okładka, czy to na papierze fotograficznym, czy też na eko skórze, jest niesamowita - przyjemna w dotyku okładka robi wrażenie bardzo szlachetnej.

Okładka z miękkim watowaniem

Uszlachetnij okładkę, wybierajac fotoksiążkę "z watowaniem". Taka okładka zostanie wypełniona dodatkową, 3 mm wartstwą waty.

Wyczuwalna różnica

Jak tylko weźmiesz fotoksiążkę do rąk, nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz różnicę! Ta opcja dostępna jest dla wszystkich rodzajów okładek.

Fotoksiążka XG (ekstra gruba)

Fotoksiążka XG (ekstra gruba) zawiera grubsze strony niż normalna fotoksiążka. Strony mają grubość 1,08 mm i gramaturę 600 g/m².

Strony w fotoksiążce

Różnica polega na grubości i ilości stron. W przypadku fotoksiążki sklejane są ze sobą dwie strony papieru. Natomiast strony w Fotoksiążce XG są dodatkowo kaszerowane na kartonowym materiale o gramaturze 600 g/m², dzięki czemu są szczególne w dotyku.

Sam/a wybierz ilość stron!

Z uwagi na grubsze strony fotoksiążki XG, możliwa ilość stron to od 10 do 36 stron. W każdej chwili możesz rozszerzyć Twój projekt o dwie następne strony, kończąc maksymalnie na ilości 36 stron.

Recenzje naszych klientów

Chcielibyście zaprojektować fotoksiążkę ze wspomnieniami, ale nie wiecie dokładnie, jaki projekt będzie najlepszy? Aby się zainspirować, możecie obejrzeć recenzje nadesłane przez naszych klientów!

Wójtowicz

Zdjęcie na papierze to coś rzadko dzisiaj spotykanego. Nie bez powodu mówią, że fotografia analogowa miała "klimat", i choć zdjęcia cyfrowe wywołane na papierze fotograficznym to nie to samo, wrażenie, jakie robi to samo zdjęcie oglądane na ekranie komputera, a na żywo, jest zupełnie inne. Sama czasem wywołuję moje prace z ciekawości, chcę zobaczyć, jak prezentują się jako namacalne obrazy. Dzięki Saal Digital Polska miałam okazję zrobienia całej fotoksiążki. Forma jaką wybrałam, to jak widać, mini portfolio. Wybrałam zdjęcia z ostatnich lat, starając się ułożyć je w spójną całość. Aby stworzyć swoją książkę na Saal Digital należy pobrać i zainstalować dedykowaną aplikację z ich strony. Przerażona ilością czasu, jaką miałabym poświęcić na tworzenie projektu, odkładałam to jak tylko się dało (choć nie tak długo, jak napisanie tej recenzji) czyli do ostatniej chwili. Okazało się, że nie taki diabeł straszny - program jest intuicyjny - mi na pewno pomogła znajomość InDesign, ale taka wiedza zupełnie nie jest potrzebna przy używaniu tej aplikacji. Do wyboru mamy stworzenie projektu od podstaw w aplikacji, użycie gotowych szablonów lub wgranie projektu właśnie z InDesign. Ja wybrałam opcję pierwszą oraz format kwadratowy o wymiarze 28x28cm, niestety nie ma do wyboru większych kwadratów, ani pionowych książek, po mojej większa jest pozioma 42x28cm i to tyle. Mniejszych rozmiarów jest większy wybór. Papier oczywiście matowy (za co Saal odejmuje nam 25zł od zakupu, a ja na prawdę nie rozumiem ludzi, którzy wywołują na błyszczącym, klejącym, palcującym się, papierze, na którym w dodatku niewiele widać bo robią się na nim odbłyski), okładka biała, choć kusiła mnie eko skóra, nie dało się na niej zrobić loga, więc wzięłam zwykłą kartonową, bez watowania - i tak okazuje się solidna, na okładkę dodałam swoje logo. Pamiętam, że skończyłam i wysłałam projekt do zamówienia w niedzielę, a książka przyszła do mnie już w środę, więc nie czeka się praktycznie wcale, na prawdę duży plus za tempo. Za to cena 20zł za wysyłkę jest trochę spora. Moje wrażenia: okładka, jak wspomniałam solidna, szycie porządne, książkę można bez problemu otworzyć całkiem na poziomo. W środku papier fotograficzny, czyli taki, który jak za dawnych czasów naświetla się aby wywołać zdjęcie- dla mnie na plus. Papier jest gruby, dobrej jakości, strony nie gną się przy przeglądaniu, kolory są nasycone, dobrze odwzorowane. Jak widać plusów jest wiele, minusów prawie wcale, ogólnie polecam wywoływanie zdjęć i oglądanie ich na żywo. Dla fotografów jest to (powinno być) szczególnie ważne, ale myślę, że dla każdego jest to przyjemność, choćby oglądając zdjęcia pamiątkowe. Taka fotoksiążka to jedna z form prezentowania swoich prac, czy wspomnień. Link do Saal Digital: www.saal-digital.pl To tyle moich wypocin, zapraszam do oglądania.

Często zadawane pytania dot. fotoksiążki od Saal Digital

Czy wszystkie fotoksiążki mają panoramiczne łączenie layflat?

Tak, łączenie na płasko - panoramiczne jest standardem we wszystkich fotoksiążkach od Saal Digital.

Jak zmienić format fotoksiążki?

Zapisz projekt fotoksiążki a jeśli zdecydujesz się na zmianę formatu, to możesz jeszcze jej dokonać, korzystając z funkcji przekształcania artykułu. Więcej można się dowiedzieć tutaj: Przekształć artykuł. Prosimy o zachowanie poprawnej ilości stron oraz o zapisanie projektu pod nową nazwą.

Jaka jest minimalna/maksymalna ilość stron?

W fotoksiążce dostępne jest, w zależności od rodzaju papieru, od 26 do 160 stron. Wyjątkiem jest tylko fotoksiążka 42x28, gdzie ilość stron jest ograniczona do 100.

Teksty i kliparty na okładce z eko skóry czy o strukturze płótna?

Na okładce z eko skóry i tej o strukturze płótna możliwe jest umieszczanie tekstów o różnych czcionkach i kolorach oraz klipartów.

Czy dostępna jest korekta pisowni?

Tak, w naszej aplikacji jest funkcja korekty pisowni. Błędy są podkreślane na czerwono. Pojedyncze słowa można dodawać do słownika.

Można wstawić napis na grzbiecie fotoksiążki?

Tak, wystarczy wstawić pole tekstowe i kliknąć na "Do grzbietu książki". Wtedy pole tekstowe zostanie umieszczone właśnie na grzbiecie.

Nie ma tu Waszego pytania? Zapytaj nas.

To są opinie naszych klientów

bardzo dobra
4.9 / 5
z 739 opinii
5 gwiazdek
721
4 gwiazdki
18
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wycinek z ostatnich opublikowanych opinii klientów
Piotr 23.05.2018
"Witajcie. W czasach komputeryzacji często nasze zdjęcia przechowywane są tylko na komputerze, czy też na dyskach zewnętrznych. Przez co mamy ich cały ogrom. Niekiedy chcielibyśmy je zaprezentować naszym przyjaciołom, rodzinie, jednak pokazywanie 1000 zdjęć trochę trwa, i po chwili zaczyna nudzić. Ja preferuję i cały czas będę namawiał wszystkich do zorganizowania albumu, czy też foto-książki, gdzie umieścimy wiele zdjęć, z różnych okazji. Dzięki temu nasze życie, podróże, święta, ważne chwile uchwycone obiektywem będziemy prezentować w sposób różnobarwny. A więc do rzeczy. Dziś mam okazję podzielić się z Wami recenzją na temat foto- książki, którą zamówiłem od Saal Digital Polska. Otrzymałem swoją pierwszą w życiu foto-książkę i powiem szczerze, jestem pod dużym wrażeniem. Wszystko jest dokładnie tak jak zaplanowałem. Mówię tu rozmieszczeniu zdjęć, oraz dobraniu odpowiedniego tła. Całość wygląda rewelacyjnie i bardzo spójnie. Zdjęcia są zrobione w połysku, co jeszcze bardziej je uwydatnia. Aplikacja SaalDigital, dzięki której składamy zamówienie oferuje trzy różne tryby dostosowania książki, układu zdjęć na stronach, wyboru tła itp. Ja skorzystałem z najszybszej metody tzn. załadowałem wcześniej wybrane zdjęcia i pozwoliłem aplikacji dopasować je odpowiednio. Można również samemu każde zdjęcie umieścić w odpowiednim miejscu. Dodatkowo w samym programie można je edytować. Aplikacja zawiera również szereg innych funkcji, które ułatwiają edycję oraz sam proces tworzenia foto-książki. Foto-książka bardzo mi się podoba. Jest to skrót z moich podróży, które odbyłem. Zamieszczam również dwa zdjęcia, żebyście sami mogli zobaczyć jak coś takiego wygląda. Uważam, że jest to świetna pamiątka dla każdego z nas. Można również ją podarować komuś w prezencie, z czego osoba obdarowana na pewno się uciesz."
Dominika 22.05.2018
"Fotoksiążka jaką otrzymałam jest cudowna! Pierwszy raz zamawiałam od Państwa i jestem bardzo zadowolona! Jakoś fotoksiążki jest zniewalająca, zdjęcia zawarte w niej są czyste i wydrukowane na najwyższym poziomie papierze fotograficznym. Możliwość stworzenia własnego projektu to nie tylko świetna zabawa jak i szansa na stworzenie unikatowego projektu według własnego upodobania. Czas wysyłki rewelacja! Fotoksiążka zamówiona w środę, wysłana w czwartek! Do Polski dotarła już w poniedziałek (opcja wysyłki kurierem DHL). Jedyny minus to opcje zapłaty za zamówienie. Zapłaciłam kartą, jednak można by było pomyśleć nad rozwiązaniem dzięki szybkim przelewom."
Katarzyna 21.05.2018
"Ksiązka wykonana solidnie i wygląda rewelacyjnie. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług tej firmy"
Opinia klienta z 20.05.2018
"Skorzystałam z promocyjnego kodu, dzięki któremu miałam okazję przetestować fotoksiążkę. Jestem bardzo zadowolona z usługi, produkt całkowicie spełnił moje oczekiwania. Fotoksiążka jest idealnym prezentem. Bardzo ładnie się prezentuje, jest starannie wykonana. Korzystając z aplikacji mamy wiele opcji do wyboru, to od nas zależy jaki wygląd będzie prezentować książka. Aplikacja łatwa w obsłudze, intuicyjna. Jestem bardzo zadowolona z produktu, z pewnością skorzystam jeszcze nie raz i polecę znajomym:)"
Kinga 18.05.2018
"Foto książka wyszła wspaniale. Obraz jest przecudny. Program łatwy w obsłudze. Jestem zachwycona. Na pewno jeszcze wrócimy z dalszymi zamówieniami."
Opinia klienta z 18.05.2018
"SUPER PRODUKT POLECAM!!!!"
Paweł 18.05.2018
"Jestem pod wrażeniem doskonałej jakości foto-książki. Rewelacyjna jakość wydruku, bardzo dobry papier. Okładka wykonana solidnie i starannie. Watowanie okładki dodaje jej nie tylko kilku milimetrów ale i nadaje atrakcyjniejszy wygląd. Aplikacja przyjemna, intuicyjna. Sporo ułatwień dla osób, które nie wiedzą do końca jak ma wyglądać ich foto-książka. Opcja skorzystania z kreatora oraz własne kompozycje jednocześnie dają dużo większe możliwości. Mnóstwo szablonów do wyboru, które ułatwiają pracę i uatrakcyjniają foto-książkę. Papier użyty do wydruku foto-książki jest gruby i przyjemny dla oka. Wydrukowane na nim fotografie zyskują na atrakcyjności. Korzystałem z innych firm drukujących foto-książki ale saal-digital rozkłada ich na łopatki. Jakość druku jest porównywalna do jakości wydruków z maszyn do druku fotograficznego. Oceniam na 6+! Bałem się o kolory wydruku ale ku mojemu zaskoczeniu wszystko wygląda tak jak na moim komputerze! Jestem naprawdę zadowolony i z pewnością polecam!"
Opinia klienta z 17.05.2018
"Bardzo podoba mi się fotoksiążka. Transakcja przebiegła szybko i pomyślnie. Jestem bardzo zadowolona ! Zachęcam :)"
Jarosław 14.05.2018
"Rewelacyjna jakość wykonania - a przy tym całkiem przyjemna aplikacja do projektowania albumu. Wysyłka ze śledzeniem to kolejny plus. Tydzień i ..masz coś pięknego i trwałego :-) DZIĘKUJĘ"
Magdalena 13.05.2018
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z foto książki. Jest solidnie wykonana a jakość zdjęć i kolorow genialna. Z całego serducha polecamy. My napewno jeszcze skorzystamy z usług firmy. Dziękujemy"
Ewelina 10.05.2018
"Kochani, Zakochałam się... cóż to pewnie wina wiosny i maja, ale nie zmienia to faktu że oszalałam na punkcie Państwa fotoksiążki. Wpadłam na informację o książce przypadkiem, sprawdziłam kilka opinii i zdecydowałam się na zamówienie i przetestowanie pierwszego egzemplarza. Jestem mamą niespełna rocznego chłopczyka, kochającą fotografie - lecz zdecydowanie nie profesjonalistką. NA rynku wiele firm oferuje wspaniałe fotoksiazki, jednak w wiekszosci swoją ofertę kierują niestety dla profesjonalnych fotografów. Saal Digital nie generelizuje i nie rozdziela klientów a swoją ofertę kieruje do Wszystkich. Bardzo chciałam przygotować foto pamiatkę na pierwsze urodziny naszego maluszka - i zdecydowałam się właśnie na Fotoksiążkę SD. I to była najlepsza decyzja, i na pewno wkrótce do kolekcji dołączą jej kolejne tomy z kolejnymi przygodami Maluszka Chciałabym zacząć od podziękowania obsłudze Saal Digital - do tej pory nie spotkałam się z tak wspaniałą opieką nad klientem - serdecznie pozdrawiam Pana Dawida i dziękuję za profesjonalną opiękę i pełną dyzpozycyjność. W drugim punkcie ogromne brawa dla aplikacji - to mega proste narzędzie dzięki któremu praca z przygotowaniem kompozycji jest szybka i bezstresowa. Szczególnie sprawdza się gdy mamy mało czasu i jesteśmy zapracowanymi mamuśkami. Jakość jest oszałamiająca, kolory prawdziwe, wyraziste, kartki grube, łatwe do przegladania. Od kilku dni to ulubiona ksiazeczka na dobranoc naszego Maluszka - uwielbia oglądać swoje zdjęcia i słuchać opowieści o swoich małych i dużych przygodach. Fotoksiazka Saal Digital skradła nasze serca i urzeka naszych znajomych i najbliższych. A najlepszą jej recenzją niech będzie fakt że to nie była pierwsza i ostatnia realizacja i już nie mogę się doczekać pracy nad kolejnymi egzemplarzami."
Karolina 10.05.2018
"Ksiazka jest cudowna! jest idealnym prezentem wykonanie w swietej jakosci polecam"
Emilia 09.05.2018
"Jestem bardzo zaskoczona szybkim wykonaniem zamówienia, jak i również szybką dostawą. Jakość książki jest naprawdę bardzo wysokiej jakości! Polecam wszystkim niezdecydowanym, jest to idealny prezent na każdą okazje jak i również inne oferty saal digital!"
Opinia klienta z 09.05.2018
"Dzięki akcji promocyjnej miałem okazję przetestować aplikację Saal Design. Wybór padł na fotoksiążkę w układzie poziomym, w twardej okładce. Odnośnie samej aplikacji, to jej obsługa, projektowanie książki jest bardzo proste, intuicyjne. Wystarczy kilka minut aby poznać wszystkie jej funkcje i możliwości. Zdjęcia można dodać automatycznie, lub jeśli ktoś ma chęć nieco się pobawić i uzyskać autorski, lepszy efekt, o układzie zadecydujemy sami. Przy tym w każdym czasie zdjęcia można kadrować, usuwać, dodawać, zgodnie z pomysłem na daną chwilę. Istnieje możliwość dodawania grafiki, napisów. Gotowy projekt można zapisać i bez problemu dokonywać dowolnych poprawek. Tak więc aplikacja na duży plus. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, dostawa kurierem, książka zapakowana bardzo bezpiecznie - kolejny plus. Odnośnie wykonania, to karty grube, na papierze matowym, który wybrałem, prezentują się bardzo elegancko, palce nie pozostawiają śladów. Kolory realistyczne, druk wg mnie bardzo wysokiej jakości. Finalnie książka jest bardzo elegancka, atrakcyjna i stanowi doskonałą pamiątkę, lub może być idealnym prezentem na każdą okazję."
Katarzyna 08.05.2018
"Fotoksiążka jest cudowna! Nie spodziewałam się takiego efektu, jestem bardzo mile zaskoczona jakością, kolorami zdjęć i całą fotoksiążką! Polecam gorąco!"