Fotoksiążki płaskie

Co to jest oprawa płaska?

Layflat to rodzaj oprawy z otwarciem o 180º, dzięki któremu Fotoksiążka leży płasko na stole. Dzięki tej oprawie Fotoksiążka jest znacznie przyjemniejsza w odbiorze, nie ma niechcianych zagięć między dwiema stronami. W przypadku innych technik oprawy widoczność traci się na środku.

Co to jest oprawa płaska?
Jak wygląda zwykła oprawa

Jak wygląda zwykła oprawa

Konwencjonalna oprawa tworzy zagięcia na środku stron Fotoksiążki, co powoduje utratę widoczności. Oznacza to, że nie widać prawidłowo całego obrazu, a także, że musisz bardziej uważać na to, gdzie umieszczasz swoje zdjęcia podczas projektowania. Dzięki Fotoksiążce z oprawą Layflat nie będziesz już miał tego problemu.

Oprawa płaska - duża elastyczność układu

Oprawa płaska - duża elastyczność układu

Oprawa płaska daje możliwość umieszczenia zdjęć między dwiema stronami bez utraty widoczności. Oznacza to, że masz dużą elastyczność podczas projektowania swojej Fotoksiążki, mogąc dowolnie rozmieszczać zdjęcia. Nie stracisz żadnego szczegółu.

Panoramiczny widok Twoich zdjęć

Możesz również skorzystać z oprawy Layflat, aby umieścić zdjęcia na dwóch pełnych stronach i stworzyć imponującą panoramę. Dlatego ta solidna oprawa, z której strony nie wypadają, idealnie nadaje się również do zdjęć panoramicznych lub zdjęć z dużą liczbą osób.

Panoramiczny widok Twoich zdjęć
Możliwość dostosowania okładek wewnętrznych

Możliwość dostosowania okładek wewnętrznych

Dzięki oprawie typu Layflat możesz rozpocząć projektowanie fotoksiążki bezpośrednio na pierwszej stronie po lewej stronie, maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń. Można na przykład dodać kolory, tekstury, obrazy i tekst. Dotyczy to również ostatniej strony po prawej stronie (za tylną okładką).

Wszystkie nasze Fotoksiążki są typu Layflat.

Wszystkie nasze Fotoksiążki są typu Layflat.

Wybierz z naszej szerokiej gamy Fotoksiążki: w twardej, miękkiej oprawie lub Professional Line; wybierz format i rozmiar, który najbardziej ci odpowiada, i wybierz z naszej gamy papierów fotograficznych wykończenie, które najlepiej pasuje do twoich zdjęć. Niezależnie od tego, jak skonfigurujesz swoją Fotoksiążkę, wszystkie będą miały płaską oprawę.

Zaprojektuj teraz