Fotoksiążki płaskie

Co to jest oprawa typu Layflat?

Layflat to rodzaj oprawy z otwarciem o 180º, dzięki czemu Fotoksiążka może leżeć płasko na stole. Dzięki tej oprawie fotoksiążka jest o wiele przyjemniejsza w odbiorze, bez niechcianych zagięć między dwiema stronami. W przypadku innych technik oprawy widoczność traci się w środku.

Co to jest oprawa typu Layflat?
Jak wygląda oprawa zwykła

Jak wygląda oprawa zwykła

W konwencjonalnej oprawie powstają zagięcia na środku stron fotoksiążki, co powoduje utratę widoczności. Oznacza to, że nie widać prawidłowo całego obrazu, a także, że trzeba bardziej uważać na rozmieszczenie zdjęć podczas projektowania. W przypadku fotoksiążki z oprawą płaską ten problem już nie występuje.

Oprawa Layflat - duża elastyczność układu

Oprawa Layflat - duża elastyczność układu

Oprawa płaska daje możliwość umieszczenia zdjęć pomiędzy dwoma stronami bez utraty widoczności. Oznacza to, że masz dużą elastyczność podczas projektowania swojej Fotoksiążki, mogąc bardziej swobodnie rozmieścić swoje zdjęcia. Nie stracisz żadnego szczegółu.

Panoramiczny widok Twoich zdjęć

Możesz również skorzystać z oprawy Layflat, aby umieścić zdjęcia na dwóch pełnych stronach i stworzyć imponującą panoramę. Dlatego ta solidna oprawa, z której strony nie wypadają, idealnie nadaje się również do zdjęć panoramicznych lub zdjęć z dużą liczbą osób.

Panoramiczny widok Twoich zdjęć
Możliwość dostosowania okładek wewnętrznych

Możliwość dostosowania okładek wewnętrznych

Dzięki oprawie typu Layflat możesz rozpocząć projektowanie fotoksiążki bezpośrednio na pierwszej stronie po lewej stronie, maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń. Można na przykład dodać kolory, tekstury, obrazy i tekst. Dotyczy to również ostatniej strony po prawej stronie (za tylną okładką).

Wszystkie nasze fotoksiążki są płaskie

Wszystkie nasze fotoksiążki są płaskie

Wybierz z naszej szerokiej gamy fotoksiążek: w twardej oprawie, w miękkiej oprawie lub w linii profesjonalnej; wybierz format i rozmiar, który najbardziej Ci odpowiada i wybierz z naszej gamy papierów fotograficznych wykończenie, które najlepiej pasuje do Twoich zdjęć. Niezależnie od tego, jak skonfigurujesz swoją fotoksiążkę, wszystkie będą miały płaską oprawę.

Zaprojektuj teraz