Twoja pierwsza fotoksiążka już od 42 zł!

Twój kod rabatowy o wartości 65 zł*:  FB834-EXP

Photobook Discovery Voucher
*65 zł voucher na jedną Fotoksiążkę, ważny do 31.12.2022. Minimalna wartość zamówienia 105 zł. Koszty dostawy nie są wliczone w cenę. Nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi ani kuponami. Kupon można zrealizować tylko raz na gospodarstwo domowe.
Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Ogólna ocena bardzo dobra „Świetna” FOTOHITS 5/2019 Saal Digital zachwyca doskonale przetworzonym płótnem fotograficznym i ostrym, kontrastowym nadrukiem. Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy.

Fotoksiążka w jakości high-end od Saal Digital

Highlights w pigułce

 • Kupon rabatowy o wartości 65 zł
 • Matowa lub błyszcząca powierzchnia
 • Płaskie łączenie stron (panoramiczne) - projektowanie dwóch stron bez zagięcia między nimi
 • Bez naszego logo
 • 100% gwarancji zadowolenia - kupowanie bez ryzyka
 • Gotowe do wysyłki w ciągu ok. 1-2 dni roboczych

Kupon rabatowy "na dobry początek"

Zostań odkrywcą

 • Poznaj nasze nowe formaty - do wyboru masz 11 różnych formatów
 • Odkryj powierzchnie fotoksiążki - matową i błyszczącą, które można stosować dla okładki oraz stron wewnętrznych.
 • Łączenie stron na płasko umożliwia Ci rozłożenie Twoich motywów na dwie strony, bez utraty ważnych elementów zdjęcia między stronami. Nie znajdziesz tutaj zagięcia, jak w przypadku standardowych książek.
 • Każdy klient może wykorzystać kupon rabatowy jeden raz, nawet jeśli fotoksiążka lub inny produkt zostały już zamówione u Saal Digital.
 • Proszę zwrócić uwagę, że kupon rabatowy nie łączy się z innymi akcjami.

Jak zrealizować kupon rabatowy na fotoksiążkę?

Krok po kroku do fotoksiążki

Pobierz naszą darmową aplikację i skonfiguruj Twoją fotoksiążkę: np. jej powierzchnię, format czy liczbę stron.

Kolejny krok to projektowanie fotoksiążki w Twoim stylu: dodaj własne zdjęcia, ramki, tła, efekty, filtry oraz korzystaj z innych możliwości personalizacji. Na koniec sprawdź Twój projekt za pomocą wskazówek, które daje aplikacja. Jesteś zadowolony/a? Jeśli tak, to przejdź do ostatniego kroku kończącego składanie zamówienia.

Po podaniu danych dot. zamówienia, następnym krokiem będzie wprowadzenie kodu Twojego kuponu rabatowego w odpowiednie pole. Wpisz w to pole kod kuponu rabatowego na fotoksiążkę i tym samym zakończ składanie zamówienia. Wartość rabatu zostanie bezpośrednio odliczona od końcowej kwoty.

photobook giftbox

Darmowa Oprogramowanie Saal Design

Oprogramowanie Saal Design

Odkryj wiele różnych możliwości projektowych naszej darmowej Aplikacji Saal Design. Spersonalizuj Twój produkt indywidualnymi tłami, ramkami, klipartami i wieloma innymi dodatkami oraz wstaw w dowolne miejsce pole tekstowe z Twoim wybranym tekstem. Poza tym możesz korzystać z efektów i filtrów dla poprawy efektowoności Twoich motywów.

Pobieranie i instalacja

Aplikację Saal Design możesz tutaj bezpłatnie pobrać. Pobieranie rozpocznie się natychmiast. Otworzy się nowa strona z wyczerpującym tutorialem do pobierania i instalacji. Po zakończeniu pobierania kontynuuj zgodnie z poleceniami Twojej przeglądarki i zainstaluj oprogramowanie. Kupon rabatowy na fotoksiążkę podaj przy zakończeniu składania zamówienia.

Fotoksiążka – samouczek

Jak stworzyć fotoksiążkę w aplikacji Saal Design?

W tym samouczku poznasz aplikację Saal Design — począwszy od jej uruchomienia, a na zamówieniu fotoksiążki skończywszy. Odkryjesz świat produktów Saal Digital oraz różnorodne dostępne konfiguracje i możliwości projektowe. Krok po kroku prezentujemy różne funkcje projektowania i wyjaśniamy ich działanie na przykładach, aż do momentu zamówienia fotoksiążki.

Twoje korzyści z Saal Digital

Spełnianie wysokich wymagań — jakość i czas dostawy

Stawiamy sobie ambitne cele: najwyższa jakość i doskonała obsługa. Krótki czas realizacji, szybka dostawa i najwyższa jakość – oto, co wyróżnia Saal Digital. Poparte jest to licznymi testami przeprowadzanymi przez magazyny branżowe oraz opiniami naszych klientów. Nasze produkty są z reguły gotowe do wysyłki w ciągu 1-2 dni roboczych. W dowolnej chwili możesz sprawdzić online aktualny czas dostawy.

Płatność i dostawa

Stosunek ceny do jakości Saal Digital nie ma sobie równych. Wszystkie oferowane metody płatności są wygodne i bezpieczne, a dostawy realizowane są przez zaufanych dostawców.

Nasza obietnica

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejszą częścią filozofii naszej firmy.

Dlatego gwarantujemy Ci:

 • produkty foto w znakomitej jakości
 • z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych gotowe do wysyłki
 • płatność przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard
 • bezpośrednio od producenta Saal Digital
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz