Twoja pierwsza fotoksiążka już od 42 zł!

Twój kod rabatowy o wartości 65 zł*:  FB834-EXP

*65 zł voucher na jedną Fotoksiążkę, ważny do 30.06.2024. Minimalna wartość zamówienia 105 zł. Koszty dostawy nie są wliczone w cenę. Nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi ani kuponami. Kupon można zrealizować tylko raz na gospodarstwo domowe.
DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Ogólna ocena bardzo dobra „Świetna” FOTOHITS 5/2019 Saal Digital zachwyca doskonale przetworzonym płótnem fotograficznym i ostrym, kontrastowym nadrukiem. Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością

Wysokiej jakości Fotoksiążka od Saal Digital

Przegląd najważniejszych wydarzeń

 • 65 zł kupon rabatowy na fotoksiążkę
 • Matowe lub błyszczące wykończenie
 • Oprawa LayFlat bez zagięć
 • Bez logo
 • 100% gwarancja satysfakcji - zakup bez ryzyka
 • Realizacja w ciągu 1-2 dni roboczych

Bon na odkrycia

Dokonaj odkrycia

 • Odkryj szeroki wybór dostępnych rozmiarów
 • Matowe i błyszczące wykończenia zarówno okładki, jak i rozkładówek.
 • Dzięki oprawie typu layflat możesz umieścić panoramiczne zdjęcia na rozkładówkach, nie tracąc żadnych elementów na środku.
 • Każde gospodarstwo domowe może zrealizować kupon rabatowy tylko raz, niezależnie od tego, czy już wcześniej zamawiało fotoksiążki lub inne produkty.
 • Bon na odkrycia nie łączy się z innymi promocjami.

Jak zrealizować kupon?

Twoja Fotoksiążka, krok po kroku

Pobierz bezpłatne oprogramowanie i zacznij tworzyć swoją wymarzoną fotoksiążkę. Wybierz format, wykończenie i oczekiwaną liczbę stron.

Następnym krokiem jest zaprojektowanie swojej fotoksiążki tak, jak chcesz. Dodaj własne zdjęcia, obramowania lub tła i dostosuj ją za pomocą efektów, filtrów i innych funkcji. Na koniec sprawdź swój projekt, korzystając z podpowiedzi zawartych w programie. Czy jesteś zadowolony? Jeśli tak, dokończ proces zamawiania.

Po wprowadzeniu szczegółów zamówienia, w następnym kroku pojawi się pole do wpisania kodu kuponu. Wpisz kod w odpowiednie pole i złóż zamówienie. Wartość kuponu zostanie odliczona od całkowitej kwoty.

Photos

Darmowa Oprogramowanie Saal Design

Oprogramowanie Saal Design

Odkryj wszechstronne możliwości projektowania w darmowym oprogramowaniu Saal Design. Personalizuj swoje produkty fotograficzne za pomocą indywidualnych teł, obramowań, clipartów i wielu innych elementów, a także umieszczaj tekst w odpowiednim miejscu za pomocą pól tekstowych. Możesz też użyć różnych efektów i filtrów, aby lepiej zaprezentować swoje zdjęcia.

Pobieranie i instalacja

Aplikację Saal Design możesz tutaj bezpłatnie pobrać. Pobieranie rozpocznie się natychmiast. Otworzy się nowa strona z wyczerpującym tutorialem do pobierania i instalacji. Po zakończeniu pobierania kontynuuj zgodnie z poleceniami Twojej przeglądarki i zainstaluj oprogramowanie. Kupon rabatowy na fotoksiążkę podaj przy zakończeniu składania zamówienia.

Fotoksiążka – samouczek

Jak stworzyć fotoksiążkę w aplikacji Saal Design?

W tym samouczku poznasz aplikację Saal Design — począwszy od jej uruchomienia, a na zamówieniu fotoksiążki skończywszy. Odkryjesz świat produktów Saal Digital oraz różnorodne dostępne konfiguracje i możliwości projektowe. Krok po kroku prezentujemy różne funkcje projektowania i wyjaśniamy ich działanie na przykładach, aż do momentu zamówienia fotoksiążki.

Twoje korzyści z Saal Digital

Spełnianie wysokich wymagań — jakość i czas dostawy

Stawiamy sobie ambitne cele: najwyższa jakość i doskonała obsługa. Krótki czas realizacji, szybka dostawa i najwyższa jakość – oto, co wyróżnia Saal Digital. Poparte jest to licznymi testami przeprowadzanymi przez magazyny branżowe oraz opiniami naszych klientów. Nasze produkty są z reguły gotowe do wysyłki w ciągu 1-2 dni roboczych. W dowolnej chwili możesz sprawdzić online aktualny czas dostawy.

Płatność i dostawa

Stosunek ceny do jakości Saal Digital nie ma sobie równych. Wszystkie oferowane metody płatności są wygodne i bezpieczne, a dostawy realizowane są przez zaufanych dostawców.

Nasza obietnica

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejszą częścią filozofii naszej firmy.

Dlatego gwarantujemy Ci:

 • produkty foto w znakomitej jakości
 • z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych gotowe do wysyłki
 • płatność przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard
 • bezpośrednio od producenta Saal Digital
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz