Twoja pierwsza fotoksiążka już od 42 zł!

Twój kod rabatowy o wartości 65 zł*:  FB834-EXP

Photobook Discovery Voucher
*65 zł voucher na jedną Fotoksiążkę, ważny do 30.11.2023. Minimalna wartość zamówienia 105 zł. Koszty dostawy nie są wliczone w cenę. Nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi ani kuponami. Kupon można zrealizować tylko raz na gospodarstwo domowe.
Fotocommunity CCHIP Foto/Video 2022 Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Ogólna ocena bardzo dobra „Świetna” FOTOHITS 5/2019 Saal Digital zachwyca doskonale przetworzonym płótnem fotograficznym i ostrym, kontrastowym nadrukiem. Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką.

Wysokiej jakości Fotoksiążka od Saal Digital

Przegląd najważniejszych wydarzeń

 • 65 zł kupon rabatowy na fotoksiążkę
 • Matowe lub błyszczące wykończenie
 • Oprawa LayFlat bez zagięć
 • Bez logo
 • 100% gwarancja satysfakcji - zakup bez ryzyka
 • Realizacja w ciągu 1-2 dni roboczych

Bon na odkrycia

Dokonaj odkrycia

 • Odkryj szeroki wybór dostępnych rozmiarów
 • Matowe i błyszczące wykończenia zarówno okładki, jak i rozkładówek.
 • Dzięki oprawie typu layflat możesz umieścić panoramiczne zdjęcia na rozkładówkach, nie tracąc żadnych elementów na środku.
 • Każde gospodarstwo domowe może zrealizować kupon rabatowy tylko raz, niezależnie od tego, czy już wcześniej zamawiało fotoksiążki lub inne produkty.
 • Bon na odkrycia nie łączy się z innymi promocjami.

Jak zrealizować kupon?

Twoja Fotoksiążka, krok po kroku

Pobierz bezpłatne oprogramowanie i zacznij tworzyć swoją wymarzoną fotoksiążkę. Wybierz format, wykończenie i oczekiwaną liczbę stron.

Następnym krokiem jest zaprojektowanie swojej fotoksiążki tak, jak chcesz. Dodaj własne zdjęcia, obramowania lub tła i dostosuj ją za pomocą efektów, filtrów i innych funkcji. Na koniec sprawdź swój projekt, korzystając z podpowiedzi zawartych w programie. Czy jesteś zadowolony? Jeśli tak, dokończ proces zamawiania.

Po wprowadzeniu szczegółów zamówienia, w następnym kroku pojawi się pole do wpisania kodu kuponu. Wpisz kod w odpowiednie pole i złóż zamówienie. Wartość kuponu zostanie odliczona od całkowitej kwoty.

photobook giftbox

Darmowa Oprogramowanie Saal Design

Oprogramowanie Saal Design

Odkryj wszechstronne możliwości projektowania w darmowym oprogramowaniu Saal Design. Personalizuj swoje produkty fotograficzne za pomocą indywidualnych teł, obramowań, clipartów i wielu innych elementów, a także umieszczaj tekst w odpowiednim miejscu za pomocą pól tekstowych. Możesz też użyć różnych efektów i filtrów, aby lepiej zaprezentować swoje zdjęcia.

Pobieranie i instalacja

Aplikację Saal Design możesz tutaj bezpłatnie pobrać. Pobieranie rozpocznie się natychmiast. Otworzy się nowa strona z wyczerpującym tutorialem do pobierania i instalacji. Po zakończeniu pobierania kontynuuj zgodnie z poleceniami Twojej przeglądarki i zainstaluj oprogramowanie. Kupon rabatowy na fotoksiążkę podaj przy zakończeniu składania zamówienia.

Fotoksiążka – samouczek

Jak stworzyć fotoksiążkę w aplikacji Saal Design?

W tym samouczku poznasz aplikację Saal Design — począwszy od jej uruchomienia, a na zamówieniu fotoksiążki skończywszy. Odkryjesz świat produktów Saal Digital oraz różnorodne dostępne konfiguracje i możliwości projektowe. Krok po kroku prezentujemy różne funkcje projektowania i wyjaśniamy ich działanie na przykładach, aż do momentu zamówienia fotoksiążki.

Twoje korzyści z Saal Digital

Spełnianie wysokich wymagań — jakość i czas dostawy

Stawiamy sobie ambitne cele: najwyższa jakość i doskonała obsługa. Krótki czas realizacji, szybka dostawa i najwyższa jakość – oto, co wyróżnia Saal Digital. Poparte jest to licznymi testami przeprowadzanymi przez magazyny branżowe oraz opiniami naszych klientów. Nasze produkty są z reguły gotowe do wysyłki w ciągu 1-2 dni roboczych. W dowolnej chwili możesz sprawdzić online aktualny czas dostawy.

Płatność i dostawa

Stosunek ceny do jakości Saal Digital nie ma sobie równych. Wszystkie oferowane metody płatności są wygodne i bezpieczne, a dostawy realizowane są przez zaufanych dostawców.

Nasza obietnica

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejszą częścią filozofii naszej firmy.

Dlatego gwarantujemy Ci:

 • produkty foto w znakomitej jakości
 • z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych gotowe do wysyłki
 • płatność przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard
 • bezpośrednio od producenta Saal Digital
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz