Handcrafted Premium Gift Box

Handmade

Handmade

Handmade gift box made with high-quality materials

Swoboda personalizacji

Swoboda personalizacji

Można dodać tekst, zdjęcia oraz wykończenie z ekoskóry lub płótna

No logos

No logos

No distracting manufacturer logos

Wspomnienia, które są najważniejsze

Wspomnienia, które są najważniejsze

Twoja wyjątkowa rodzina, ten wyjątkowy ktoś lub ostatni raz, kiedy wybuchnąłeś śmiechem - jest wiele chwil, które zasługują na zachowanie i zapamiętanie. Pudełko prezentowe Premium, wykonane z troską i czasem, jest doskonałym uzupełnieniem wysokiej jakości Fotoksiążki i Odbitek, które możesz przechować lub podarować bliskim.

Dostosowane do Twoich potrzeb

Dostosowane do Twoich potrzeb

Opakowanie prezentowe premium nie zawiera logo ani znaków firmowych. Ponieważ jest całkowicie neutralne, jest to idealny produkt dla każdego profesjonalisty, który może go odsprzedać swoim klientom. Możesz zdecydować, jakie logo lub projekt chcesz umieścić na swoim opakowaniu prezentowym Premium.

Powiedz to za pomocą zdjęcia

Powiedz to za pomocą zdjęcia

Możesz również wydrukować jedno ze swoich ulubionych zdjęć na opakowaniu prezentowym, ponieważ jest ono dostępne z akrylową pokrywą, którą można dostosować do własnych potrzeb. Akryl o grubości 4 mm w połączeniu z naszą wytrzymałą Ekoskórą jest idealnym rozwiązaniem, jeśli szukasz czegoś niestandardowego. Błyszcząca powierzchnia akrylu nadaje zdjęciu intensywne światło i imponujący efekt głębi.

Odkryj nasze Fotoksiążki

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz