Handcrafted Premium Gift Box

Handmade

Handmade

Handmade gift box made with high-quality materials

Swoboda personalizacji

Swoboda personalizacji

Można dodać tekst, zdjęcia oraz wykończenie z ekoskóry lub płótna

No logos

No logos

No distracting manufacturer logos

Wspomnienia, które znaczą najwięcej

Wspomnienia, które znaczą najwięcej

Twoja wyjątkowa rodzina, ten wyjątkowy ktoś lub ostatni raz, kiedy wybuchnąłeś śmiechem - jest tyle chwil, które zasługują na zachowanie i zapamiętanie. Nasze prezentowe opakowanie premium, wykonane z troską i czasem, jest idealnym dodatkiem do wysokiej klasy fotoksiążki i odbitek fotograficznych, które możesz przechować lub podarować bliskim.

Tailor to your needs

Tailor to your needs

The premium gift box has no logo nor any type of branding on it. Being completely neutral the gift box makes for a perfect product for any professional to resell to their own customers. We want you to decide which logo or design you want to choose for your premium box.

Powiedz to za pomocą zdjęcia

Powiedz to za pomocą zdjęcia

Możesz również wydrukować jedno ze swoich ulubionych zdjęć na pudełku prezentowym, ponieważ jest ono dostępne z akrylową okładką z możliwością dostosowania. Akryl o grubości 4 mm w połączeniu z naszą wytrzymałą Ekoskórą jest idealnym rozwiązaniem, jeśli szukasz czegoś niestandardowego. Błyszcząca powierzchnia szkła akrylowego zapewnia intensywne światło i imponujący efekt głębi Twojego zdjęcia.

Odkryj nasze Fotoksiążki

Zaprojektuj teraz