Po prostu imponujący: Multipart Wall Decor

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek": WB624-EXW

Photos

*65 zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 31.08.2021. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

The highlight of every room

Podzielony na kilka części, Twój fotoobraz będzie wyglądał szczególnie imponująco i z pewnością będzie się rzucał w oczy w każdym pomieszczeniu! Dzięki wieloczęściowemu fotoobrazowi powstanie u widza szczególne wrażenie przestrzeni, co zapewni specjalną atmosferę.
Z wieloczęściowym fotoobrazem można łączyć wiele indywidualnych motywów, co pozwoli na stworzenie szczególnie harmonijnej kompozycji. Dzięki naszemu konfiguratorowi fotoobrazów można przetestować różne kombinacje, a tym samym stworzyć unikatowy obiekt dekoracyjny.
Zestaw przykładowy fotoobrazów

Zestaw przykładowy fotoobrazów

Poznaj różne powierzchnie fotoobrazów i zamów zestaw przykładowy za jedyne 75 zł, otrzymując przy tym 75 zł rabatu na Twoje nastepne zakupy u Saal Digital. Zestaw przykładowy dostajesz praktycznie za darmo. 

Porównaj sposób druku i rodzaj materiałów, żeby się dowiedzieć, jaki fotoobraz najlepiej będzie odzwierciedlał Twoje motywy. Zestaw przykładowy zawiera nastepujące powierzchnie w formacie 10 x 10 cm:

  • Alu print 3 mm
  • Alu print metallic 3 mm
  • Płyta PVC 5 mm
  • Pleksi (szkło akrylowe) 5 mm
  • Fotoobraz na płótnie
  • GalleryPrint (błyszczący lub matowy)

Zamów zestaw przykładowy już teraz!

Zamów teraz
Zamów teraz