Po prostu imponujący: Multipart Wall Decor

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

Photos
*65 zł zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 30.06.2023. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Ozdoba każdego pomieszczenia

Podzielony na kilka paneli motyw będzie wyglądał imponująco i automatycznie stanie się ozdobą każdego pomieszczenia. Wieloczęściowe dekoracje ścienne zapewniają widzowi nieskończoną przestrzeń i w ten sposób tworzą wyjątkową atmosferę.
Z wieloczęściowym fotoobrazem można łączyć wiele indywidualnych motywów, co pozwoli na stworzenie szczególnie harmonijnej kompozycji. Dzięki naszemu konfiguratorowi fotoobrazów można przetestować różne kombinacje, a tym samym stworzyć unikatowy obiekt dekoracyjny.

Różne układy i wykończenia

Wszystkie układy dostępne są w różnych wykończeniach. Możesz nie tylko perfekcyjnie dobrać wieloczęściowy fotoobraz do Twojego motywu, ale również nadać mu niepowtarzalności poprzez wybranie idealnego wykończenia.

Różne opcje odstępów

W przypadku fotoobrazu multipart wybór odstępu między częściami uzależniony jest od motywu i wystroju wnętrza pomieszczenia. W przypadku dużych formatów większe odstępy pomiędzy częściami mogą przyczynić się do powstania unikalnego efektu panoramicznego.
Przy mniejszych fotoobrazach i bardziej szczegółowych motywach lepiej wybrać mniejsze odstępy. Motyw należy umieścić tak, aby ważne elementy obrazu pozostawały widoczne na panelu obrazu.
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz