Po prostu imponujący: Multipart Wall Decor

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

Photos
*65 zł zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 28.02.2023. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Ozdoba każdego pomieszczenia

Podzielony na kilka paneli motyw będzie wyglądał imponująco i automatycznie stanie się ozdobą każdego pomieszczenia. Wieloczęściowe dekoracje ścienne zapewniają widzowi nieskończoną przestrzeń i w ten sposób tworzą wyjątkową atmosferę.
Z wieloczęściowym fotoobrazem można łączyć wiele indywidualnych motywów, co pozwoli na stworzenie szczególnie harmonijnej kompozycji. Dzięki naszemu konfiguratorowi fotoobrazów można przetestować różne kombinacje, a tym samym stworzyć unikatowy obiekt dekoracyjny.

Różne układy i wykończenia

Wszystkie układy dostępne są w różnych wykończeniach. Możesz nie tylko perfekcyjnie dobrać wieloczęściowy fotoobraz do Twojego motywu, ale również nadać mu niepowtarzalności poprzez wybranie idealnego wykończenia.

Różne opcje odstępów

W przypadku fotoobrazu multipart wybór odstępu między częściami uzależniony jest od motywu i wystroju wnętrza pomieszczenia. W przypadku dużych formatów większe odstępy pomiędzy częściami mogą przyczynić się do powstania unikalnego efektu panoramicznego.
Przy mniejszych fotoobrazach i bardziej szczegółowych motywach lepiej wybrać mniejsze odstępy. Motyw należy umieścić tak, aby ważne elementy obrazu pozostawały widoczne na panelu obrazu.
Sample Set

Zestaw przykładowy fotoobrazów

Zamów zestaw przykładowy za 75 zł i poznaj różnorodność materiałów dostępnych w naszej ofercie fotoobrazów. Wraz z zestawem przykładowym otrzymasz kupon o wartości 75 zł, który możesz wykorzystać przy następnym zamówieniu. W praktyce oznacza to, że zestaw przykładowy jest bezpłatny.

Porównaj różne materiały, a także jakość wydruku, aby wybrać opcję idealną dla Twoich zdjęć. Zestaw zawiera następujące próbki o wymiarach 10 x 10 cm:

  • Alu print (3 mm):
  • Alu print metallic (3 mm):
  • Płyta PVC (5 mm)
  • Pleksi (5 mm)
  • Fotoobraz na płótnie
  • GalleryPrint, błyszczący i matowy
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz