Po prostu imponujące: sztuka wieloczęściowa

Twój kupon na odkrycia 65 zł *: WB624-EXW

Photos
*65 zł Bon na odkrycia na Fotoobraz. Ważny do 30.11.2023. Minimalna wartość zamówienia 130 zł. Wysyłka nie jest wliczona w cenę. Nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi ani kuponami. Można wykorzystać tylko raz na gospodarstwo domowe.

Ozdoba każdego pomieszczenia

Podzielony na kilka paneli obraz, twój motyw będzie wyglądał imponująco i automatycznie stanie się główną atrakcją każdego pomieszczenia. Fotoobrazy wieloczęściowe zapewniają widzowi nieskończoną przestrzeń, a tym samym tworzą wyjątkową atmosferę.
Wiele indywidualnych motywów można również łączyć z wieloczęściowymi Fotoobrazami, aby stworzyć wyjątkowo harmonijną kompozycję. Dzięki naszemu konfiguratorowi Fotoobrazów możesz przetestować różne kombinacje i w ten sposób stworzyć unikalny obiekt designerski.

Różne opcje odstępów

To, jakie odstępy wybierzesz dla swojego Fotoobrazu wieloczęściowego, zależy zarówno od motywu, jak i wystroju pomieszczenia. W przypadku dużych formatów, większe odstępy między częściami mogą stworzyć unikalny efekt panoramiczny.
W przypadku mniejszych Fotoobrazów i szczegółowych motywów, najlepiej wybrać mniejszy odstęp. Motyw powinien być umieszczony w taki sposób, aby ważne elementy obrazu pozostały widoczne na panelu obrazu.
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz