Fotoobraz - zamień swoje zdjęcia w sztukę!

Twój kod rabatowy 65 zł *: WB624-EXW

Fotoobraz - zamień swoje zdjęcia w sztukę!
*65 zł Bon na odkrycia na Fotoobraz. Ważny do 31.05.2024. Minimalna wartość zamówienia 130 zł. Wysyłka nie jest wliczona w cenę. Nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi ani kuponami. Można wykorzystać tylko raz na gospodarstwo domowe.
DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Ogólna ocena bardzo dobra „Świetna” FOTOHITS 5/2019 Saal Digital zachwyca doskonale przetworzonym płótnem fotograficznym i ostrym, kontrastowym nadrukiem. Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością

Fotoobrazy - Twoje zdjęcie jako obiekt designerski

Informacje w pigułce

 • Kupon o wartości 65 zł na fotoobraz
 • Różne powierzchnie
 • Indywidualne formaty
 • Kolory odporne na UV
 • Dostępne profile ICC do pobrania
 • 100% gwarancji zadowolenia - zakup bez ryzyka

Bon na odkrycia

Odkryj nasz Fotoobraz

 • Poznaj żywe kolory i wysokiej jakości materiały
 • Niestandardowe wymiary
 • Odkryj nasze różne powierzchnie
 • Kupon można zrealizować tylko raz dla każdego gospodarstwa domowego, nawet jeśli zamówiłeś już Fotoobraz lub inny produkt od Saal Digital.
 • Pamiętaj, że kuponu nie można łączyć z innymi promocjami.
Jak wykorzystać Kupon na zakupy?

Jak wykorzystać Kupon na zakupy?

Stwórz swój Fotoobraz, krok po kroku

Pobierz nasze Oprogramowanie Saal Design i stwórz swój Fotoobraz zgodnie ze swoimi życzeniami.

Wybierz jedną z wielu naszych powierzchni, aby nadać wyjątkowy charakter swojemu Fotoobrazowi. Dzięki indywidualnym formatom dla prawie wszystkich materiałów, twój Fotoobraz będzie idealnie dopasowany do twojego projektu fotograficznego pod względem długości i szerokości. Dzięki różnym dostępnym rodzajom zawieszenia, z łatwością powiesisz swój Fotoobraz.

Po wprowadzeniu danych zamówienia, w kolejnym kroku pojawi się pole na wpisanie kodu rabatowego. Wprowadź kupon na podanym miejscu i naciśnij przycisk realizacji. Wartość kuponu zostanie odjęta od całkowitej kwoty zamówienia.

Darmowa Oprogramowanie Saal Design

Oprogramowanie Saal Design

Odkryj różnorodne możliwości projektowania w naszym darmowym oprogramowaniu Saal Design. Spersonalizuj swój produkt za pomocą kilku kliknięć zgodnie z Twoimi upodobaniami. Możesz również użyć różnych efektów i filtrów do efektywnej prezentacji swoich motywów.

Pobieranie aplikacji i instalacja

Aplikację Saal Design możesz tutaj bezpłatnie pobrać. Pobieranie rozpocznie się natychmiast. Otworzy się nowa strona z wyczerpującym tutorialem do pobierania i instalacji. Po zakończeniu pobierania kontynuuj zgodnie z poleceniami Twojej przeglądarki i zainstaluj oprogramowanie. Kupon rabatowy na fotoobraz podaj przy zakończeniu składania zamówienia.

oO1nSl8URbM

Porównanie Alu print metallic i Brushed print metallic

Wybór odpowiedniego wykończenia ma kluczowe znaczenie. Różne wykończenia, takie jak kompozyt aluminiowy czy szczotkowane aluminium, nadają zdjęciom unikalny wygląd i wrażenie.

W tym filmie poznasz najważniejsze różnice między naszym kompozytem aluminiowym (znanym także jako Dibond lub Alu-Dibond) a naszym kompozytem szczotkowanym (często nazywanym Butlerfinish). Dowiedz się o właściwościach materiałów, jakości druku, odwzorowaniu kolorów i zastosowaniach tych dwóch wysokiej jakości materiałów do druku.

Główną różnicą między kompozytem aluminiowym a kompozytem szczotkowanym jest faktura powierzchni. Klasyczny kompozyt aluminiowy ma gładką, matową powierzchnię, natomiast kompozyt szczotkowany ma delikatną, szczotkowaną fakturę, która tworzy wyjątkowe refleksy świetlne i wyrafinowany wygląd. Dzięki temu metaliczne i czarno-białe projekty wyróżniają się.

Twoje korzyści w Saal Digital

Jakość i czas dostawy spełniają wysokie standardy

Naszym priorytetem jest oferowanie doskonałej obsługi i produktów najwyższej jakości. Szybka produkcja, krótkie terminy realizacji i fantastyczna jakość to cechy charakterystyczne Saal Digital. Dobrym przykładem są liczne pozytywne oceny w czasopismach specjalistycznych, a także opinie naszych klientów. W ciągu około 1 do 2 dni roboczych Twoje produkty są gotowe do wysyłki. W każdej chwili możesz sprawdzić nasze czasy produkcji i dostawy w czasie rzeczywistym.

Nasza obietnica dla Ciebie

Twoje zadowolenie z naszych produktów fotograficznych i naszej obsługi jest podstawą filozofii naszej firmy.

Gwarantujemy:

 • Pierwszorzędne produkty fotograficzne o wyjątkowej jakości
 • Produkty są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1 lub 2 dni roboczych.
 • Bezpieczne metody płatności
 • Produkcja i wysyłka bezpośrednio od producenta Saal Digital, bez pośredników

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, nasz zespół pomoże Ci jak najszybciej znaleźć szybkie i satysfakcjonujące rozwiązanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz