Fotoobrazy - Twoje zdjęcie jako dzieło sztuki
Fotoobrazy - Twoje zdjęcie jako dzieło sztuki
Fotoobrazy - Twoje zdjęcie jako dzieło sztuki
Fotoobrazy - Twoje zdjęcie jako dzieło sztuki

Fotoobrazy - Twoje zdjęcie jako dzieło sztuki

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek": WB624-EXW

*65 zł kupon rabatowy "fotoobraz na dobry początek". Akcja trwa do 31.10.2021. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Zamów teraz
fotoMagazin: Ogólna ocena bardzo dobra „Świetna” FOTOHITS 5/2019 Saal Digital zachwyca doskonale przetworzonym płótnem fotograficznym i ostrym, kontrastowym nadrukiem. Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 trusted: Fotoksiążka, której jakość trudno przebić. fotoMagazin: Zwycięzca testu w naświetlaniu Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy.

Fotoobrazy - Twoje zdjęcie jako obiekt designerski

Informacje w pigułce

 • Kupon o wartości 65 zł na fotoobraz
 • Różne powierzchnie
 • Indywidualne formaty
 • Kolory odporne na UV
 • Dostępne profile ICC do pobrania
 • 100% gwarancji zadowolenia - zakup bez ryzyka

Kupon na dobry początek

Poznaj nasze fotoobrazy

 • Żywe kolory i wysokiej jakości materiały
  Korzystaj z indywidualnych formatów
 • Wiele różnych powierzchni
 • Kupon może zostać zrealizowany raz na każde gospodarstwo domowe, nawet jeśli już zamówiono fotoobraz lub inny produkt firmy Saal Digital
 • Kupon nie może być łączony z innymi promocjami lub kodami rabatowymi

Jak zrealizować kupon rabatowy na fotoobraz?

Krok po kroku do fotoobrazu

Pobierz naszą darmową aplikację i skonfiguruj Twój fotoobraz wedle własnych życzeń.

Wybierz jedną z wielu powierzchni, aby nadać swojemu fotoobrazowi szczególny charakter. Dzięki opcji indywidualnego formatu dla prawie wszystkich materiałów, otrzymasz swój fotoobraz idealnie dopasowany do Twojego projektu fotograficznego pod względem długości i szerokości. Z różnymi rodzajami mocowania, zawiesisz Twój fotoobraz w mgnieniu oka.

Po podaniu danych dot. zamówienia, następnym krokiem będzie wprowadzenie kodu Twojego kuponu rabatowego w odpowiednie pole. Wpisz w to pole kod kuponu rabatowego na fotoksiążkę i tym samym zakończ składanie zamówienia. Wartość rabatu zostanie bezpośrednio odliczona od końcowej kwoty.

Wandbild an Wand mit Pärchen

Darmowa aplikacja Saal Design

Aplikacja Saal Design

Odkryj różne możliwości projektowe w naszej aplikacji Saal Design. Spersonalizuj swój produkt za pomocą kilku kliknięć zgodnie z Twoimi upodobaniami. Możesz również użyć różnych efektów i filtrów do efektywnej prezentacji swoich motywów.

Pobieranie aplikacji i instalacja

Aplikację Saal Design możesz tutaj bezpłatnie pobrać. Pobieranie rozpocznie się natychmiast. Otworzy się nowa strona z wyczerpującym tutorialem do pobierania i instalacji. Po zakończeniu pobierania kontynuuj zgodnie z poleceniami Twojej przeglądarki i zainstaluj oprogramowanie. Kupon rabatowy na fotoobraz podaj przy zakończeniu składania zamówienia.

Powierzchnie fotoobrazów

Porównanie naszych aluminiowych powierzchni kompozytowych

Aby umieścić  zdjęcia w jak najlepszym świetle, kluczowy jest wybór odpowiedniego materiału fotoobrazu. W tym filmie poznasz istotne różnice pomiędzy materiałami alu print z kompozytu aluminiowego i szczotkowanego aluminium - alu print metallic.

Twoje korzyści w Saal Digital

Spełniamy wysokie wymagania co do jakości i czasu wysyłki

Naszym najważniejszym celem jest najlepsza jakość oraz znakomita obsługa klienta. Saal charakteryzuje się szybką produkcją, a co za tym idzie krótkim czasem wysyłki oraz maksymalną jakością. Potwierdzone zostało to również przez wiele testów w specjalistycznych magazynach oraz przez opinie klientów. Twoje produkty gotowe są do wysyłki już po ok. 1-2 dniach roboczych. Nasz aktualny czas dostawy można sprawdzić w każdej chwili online.

Płatność i dostawa

Za zamówione u nas produkty można płacić bezpiecznie przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem kuriera DHL. Saal Digital dostarcza produkty do Polski, Niemiec, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Luksemburga, Holandii, Austrii, Szwecji i Szwajcarii.

Nasza obietnica

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejszą częścią filozofii naszej firmy.

 

Dlatego gwarantujemy Ci:

 • Produkty foto w znakomitej jakości
 • Z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych gotowe do wysyłki
 • Płatność przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard
 • Bezpośrednio od producenta Saal Digital
Zamów teraz
Zamów teraz