Fotoobrazy - Twoje zdjęcie jako dzieło sztuki

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek": WB624-EXW

Photos
*65 zł zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 28.02.2023. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.
CCHIP Foto/Video 2022 Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Ogólna ocena bardzo dobra „Świetna” FOTOHITS 5/2019 Saal Digital zachwyca doskonale przetworzonym płótnem fotograficznym i ostrym, kontrastowym nadrukiem. Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy.

Fotoobrazy - Twoje zdjęcie jako obiekt designerski

Informacje w pigułce

 • Kupon o wartości 65 zł na fotoobraz
 • Różne powierzchnie
 • Indywidualne formaty
 • Kolory odporne na UV
 • Dostępne profile ICC do pobrania
 • 100% gwarancji zadowolenia - zakup bez ryzyka

Bon na odkrycia

Odkryj nasze dekoracje ścienne

 • Poznaj żywe kolory i wysokiej jakości materiały
 • Niestandardowe wymiary
 • Odkryj nasze różne powierzchnie
 • Kupon rabatowy może być zrealizowany raz w każdym gospodarstwie domowym, nawet jeśli już wcześniej zamówiłeś dekor ścienny lub inny produkt w Saal Digital.
 • Pamiętaj, że kuponu rabatowego nie można łączyć z innymi promocjami.

Jak wykorzystać kupon rabatowy?

Stwórz swoją dekorację ścienną, krok po kroku

Pobierz nasze Oprogramowanie Saal Design i stwórz dekorację ścienną zgodnie z własnymi życzeniami.

Wybierz jedną z wielu naszych powierzchni, aby nadać dekoracji ściennej szczególny charakter. Dzięki indywidualnym formatom dla prawie wszystkich materiałów, Twoja dekoracja ścienna będzie idealnie dopasowana do Twojego projektu fotograficznego pod względem długości i szerokości. Dzięki różnym rodzajom zawieszenia będziesz mógł łatwo powiesić swoją dekorację ścienną.

Po wprowadzeniu danych zamówienia, w następnym kroku pojawi się pole do wpisania kodu rabatowego. Wpisz kupon rabatowy w odpowiednie miejsce i naciśnij przycisk "zrealizuj". Wartość kuponu rabatowego zostanie odliczona od całkowitej kwoty zamówienia.

Acrylic

Darmowa Oprogramowanie Saal Design

Oprogramowanie Saal Design

Odkryj różnorodne możliwości projektowania w naszym darmowym oprogramowaniu Saal Design. Spersonalizuj swój produkt za pomocą kilku kliknięć zgodnie z Twoimi upodobaniami. Możesz również użyć różnych efektów i filtrów do efektywnej prezentacji swoich motywów.

Pobieranie aplikacji i instalacja

Aplikację Saal Design możesz tutaj bezpłatnie pobrać. Pobieranie rozpocznie się natychmiast. Otworzy się nowa strona z wyczerpującym tutorialem do pobierania i instalacji. Po zakończeniu pobierania kontynuuj zgodnie z poleceniami Twojej przeglądarki i zainstaluj oprogramowanie. Kupon rabatowy na fotoobraz podaj przy zakończeniu składania zamówienia.

Porównanie Alu print metallic i Brushed print metallic

Aby uzyskać jak najlepszy wydruk swoich zdjęć, należy wybrać odpowiednią powierzchnię. Różne powierzchnie zapewniają specjalny wygląd i nadają zdjęciom pożądany charakter.

W tym filmie dowiesz się o najważniejszych różnicach między naszymi obrazami ściennymi z nadrukiem Alu print i Alu print metallic.

Twoje korzyści w Saal Digital

Jakość i czas dostawy spełniają wysokie standardy

Naszym priorytetem jest oferowanie doskonałej obsługi i produktów najwyższej jakości. Szybka produkcja, krótkie terminy realizacji i fantastyczna jakość to cechy charakterystyczne Saal Digital. Dobrym przykładem są liczne pozytywne oceny w czasopismach specjalistycznych, a także opinie naszych klientów. W ciągu około 1 do 2 dni roboczych Twoje produkty są gotowe do wysyłki. W każdej chwili możesz sprawdzić nasze czasy produkcji i dostawy w czasie rzeczywistym.

Nasza obietnica dla Ciebie

Twoje zadowolenie z naszych produktów fotograficznych i naszej obsługi jest podstawą filozofii naszej firmy.

Gwarantujemy:

 • Pierwszorzędne produkty fotograficzne o wyjątkowej jakości
 • Produkty są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1 lub 2 dni roboczych.
 • Bezpieczne metody płatności
 • Produkcja i wysyłka bezpośrednio od producenta Saal Digital, bez pośredników

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, nasz zespół pomoże Ci jak najszybciej znaleźć szybkie i satysfakcjonujące rozwiązanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz