Fotoobrazy - Twoje zdjęcie jako dzieło sztuki

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek": WB624-EXW

Photos
*65 zł zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 31.10.2022. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.
Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Ogólna ocena bardzo dobra „Świetna” FOTOHITS 5/2019 Saal Digital zachwyca doskonale przetworzonym płótnem fotograficznym i ostrym, kontrastowym nadrukiem. Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy.

Fotoobrazy - Twoje zdjęcie jako obiekt designerski

Informacje w pigułce

 • Kupon o wartości 65 zł na fotoobraz
 • Różne powierzchnie
 • Indywidualne formaty
 • Kolory odporne na UV
 • Dostępne profile ICC do pobrania
 • 100% gwarancji zadowolenia - zakup bez ryzyka

Kupon na dobry początek

Poznaj nasze fotoobrazy

 • Żywe kolory i wysokiej jakości materiały
 • Korzystaj z indywidualnych formatów
 • Wiele różnych powierzchni
 • Kupon może zostać zrealizowany raz na każde gospodarstwo domowe, nawet jeśli już zamówiono fotoobraz lub inny produkt firmy Saal Digital
 • Kupon nie może być łączony z innymi promocjami lub kodami rabatowymi

Jak zrealizować kupon rabatowy na fotoobraz?

Krok po kroku do fotoobrazu

Pobierz naszą darmową aplikację i skonfiguruj Twój fotoobraz wedle własnych życzeń.

Wybierz jedną z wielu powierzchni, aby nadać swojemu fotoobrazowi szczególny charakter. Dzięki opcji indywidualnego formatu dla prawie wszystkich materiałów, otrzymasz swój fotoobraz idealnie dopasowany do Twojego projektu fotograficznego pod względem długości i szerokości. Z różnymi rodzajami mocowania, zawiesisz Twój fotoobraz w mgnieniu oka.

Po podaniu danych dot. zamówienia, następnym krokiem będzie wprowadzenie kodu Twojego kuponu rabatowego w odpowiednie pole. Wpisz w to pole kod kuponu rabatowego na fotoksiążkę i tym samym zakończ składanie zamówienia. Wartość rabatu zostanie bezpośrednio odliczona od końcowej kwoty.

Acrylic

Darmowa Oprogramowanie Saal Design

Oprogramowanie Saal Design

Odkryj różnorodne możliwości projektowania w naszym darmowym oprogramowaniu Saal Design. Spersonalizuj swój produkt za pomocą kilku kliknięć zgodnie z Twoimi upodobaniami. Możesz również użyć różnych efektów i filtrów do efektywnej prezentacji swoich motywów.

Pobieranie aplikacji i instalacja

Aplikację Saal Design możesz tutaj bezpłatnie pobrać. Pobieranie rozpocznie się natychmiast. Otworzy się nowa strona z wyczerpującym tutorialem do pobierania i instalacji. Po zakończeniu pobierania kontynuuj zgodnie z poleceniami Twojej przeglądarki i zainstaluj oprogramowanie. Kupon rabatowy na fotoobraz podaj przy zakończeniu składania zamówienia.

Porównanie alu print vs. alu print metallic

Aby optymalnie zaprezentować swoje najlepsze zdjęcia, decydujące znaczenie ma wybór odpowiedniego materiału fotoobrazu.

W tym wideoporadniku dowiesz się o głównych różnicach między aluminiową płytą - alu print a szczotkowanym aluminium - alu print metallic.

Twoje korzyści w Saal Digital

Jakość i czas dostawy odpowiadające wysokim standardom

Naszym priorytetem jest oferowanie doskonałych usług i produktów najlepszej jakości. Saal Digital to szybka produkcja, krótkie czasy dostaw i fantastyczna jakość. Doskonale potwierdzają to liczne pozytywne oceny w specjalistycznych czasopismach oraz opinie naszych klientów. Nasze produkty są gotowe do wysyłki w ciągu około 1-2 dni roboczych. W dowolnej chwili możesz sprawdzić online stan produkcji i czas dostawy.

Nasza obietnica

Twoje zadowolenie z fotoproduktów i obsługi stanowi fundament filozofii naszej firmy.

Gwarantujemy:

 • Najwyższej klasy produkty fotograficzne o doskonałej jakości
 • Wysyłkę produktów zazwyczaj w ciągu 1 lub 2 dni roboczych
 • Bezpieczne metody płatności
 • Produkcję i wysyłkę bezpośrednio od producenta Saal Digital, bez żadnych pośredników

Jeśli otrzymane produkty nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące, nasz zespół postara się jak najszybciej zaproponować zadowalające rozwiązanie — przez telefon, e-mail lub czat.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz