Płyta PVC - ekstremalnie lekka, stabilna i odporna na warunki pogodowe

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

5/5
z 337 Opinie klientów
*65 zł Bon na odkrycia na Fotoobraz. Ważny do 30.11.2023. Minimalna wartość zamówienia 130 zł. Wysyłka nie jest wliczona w cenę. Nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi ani kuponami. Można wykorzystać tylko raz na gospodarstwo domowe.

Płyta PVC fascynuje wspaniałymi właściwościami

Dzięki bezpośredniemu drukowi UV najnowszej generacji z 7-kolorami osiągamy imponującą intensywność barw przy najwyższej rozdzielczości (obraz nie jest rozpikselowany). Nawet duże powierzchnie o jednakowych kolorach prezentują się w niesamowicie nasyconych barwach, oddając przy tym detale w najwyższej rozdzielczości.
  • Nadruk na białej płycie z pianki PVC o grubości 5 mm lub 10 mm
  • 7-kolorowy druk bezpośredni UV, w tym jasne kolory
  • Wyjątkowa stabilność i odporność na warunki atmosferyczne
  • W zależności od formatu dostępna jest aluminiowa rama nośna, Mocowanie standardowe i na śruby
  • Zawarte w przykładowym zestawie
  • Dla profesjonalistów: Dostępny profil ICC

Płyta z pianki PVC

Drukowanie zdjęć na płycie piankowej może być szczególnie odpowiednie dla tych, którzy dążą do nowoczesnego designu w swoich salonach i biurach. Płyta piankowa może być używana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Nasz proces druku bezpośredniego UV pozwala uzyskać produkt, który jest wyjątkowo lekki, ma trwałe kolory, a nawet jest wodoodporny. W rezultacie montaż twoich zdjęć na płycie piankowej jest również idealny do wilgotnych pomieszczeń, takich jak łazienki i kuchnie. Używamy wyłącznie atramentów UV niezawierających LZO.

PVC foamboard
Płyta PVC powstaje ze spienionego PVC, które charakteryzuje się szczególnie niską wagą i równomiernie gładką strukturą powierzchni wysokiej jakości. Tym samym płyta PVC nadaje się szczególnie na szyldy reklamowe i informacyjne oraz na targi.
Najwyższą jakość osiągamy dzięki drukowi bezpośredniemu, który po utwardzeniu powierzchni łączy kolory Twojego motywu z płytą PVC. Wynikiem tego jest produkt odporny na warunki pogodowe, zmywanie czy zadrapania.

Zainspiruj się naszą galerią!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Opcje wieszania dostępne dla płyt z pianki PVC

Opcje wieszania dostępne dla płyt z pianki PVC

Jeśli zamówisz płytę z pianki PVC, oto wszystkie dostępne opcje zawieszenia:

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz