Płyta PVC - ekstremalnie lekka, stabilna i odporna na warunki pogodowe

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

5/5
z 334 Opinie klientów
*65 zł zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 31.05.2023. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Płyta PVC fascynuje wspaniałymi właściwościami

Dzięki bezpośredniemu drukowi UV najnowszej generacji z 7-kolorami osiągamy imponującą intensywność barw przy najwyższej rozdzielczości (obraz nie jest rozpikselowany). Nawet duże powierzchnie o jednakowych kolorach prezentują się w niesamowicie nasyconych barwach, oddając przy tym detale w najwyższej rozdzielczości.
 • Nadruk na białej płycie PVC o grubości 5 mm lub 10 mm
 • 7-kolorowy druk bezpośredni UV, w tym jasne kolory
 • Wyjątkowa stabilność i odporność na warunki atmosferyczne
 • W zależności od formatu dostępna jest rama aluminiowa, standardowe mocowanie i zaczepy.
 • Dołączony do zestawu próbek
 • Dla profesjonalistów: Dostępny profil ICC

Płyta PVC

Drukowanie zdjęć na płycie piankowej może być szczególnie przydatne dla osób poszukujących nowoczesnego wzornictwa w swoich salonach i biurach. Płyty piankowe mogą być używane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Nasz proces bezpośredniego druku UV pozwala uzyskać produkt, który jest wyjątkowo lekki, ma trwałe kolory, a nawet jest wodoodporny. Dzięki temu montaż zdjęć na płycie piankowej jest idealny także w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienki czy kuchnie. Używamy wyłącznie atramentów UV wolnych od lotnych związków organicznych.

PVC foamboard
Płyta PVC powstaje ze spienionego PVC, które charakteryzuje się szczególnie niską wagą i równomiernie gładką strukturą powierzchni wysokiej jakości. Tym samym płyta PVC nadaje się szczególnie na szyldy reklamowe i informacyjne oraz na targi.
Najwyższą jakość osiągamy dzięki drukowi bezpośredniemu, który po utwardzeniu powierzchni łączy kolory Twojego motywu z płytą PVC. Wynikiem tego jest produkt odporny na warunki pogodowe, zmywanie czy zadrapania.

Różne sposoby mocowania Twojego fotoobrazu

Aluminium subframe

Mocowanie aluminiowe

Dzięki temu mocowaniu, obraz jest oddalony od ściany o ok. 1 cm, przez co sprawia wrażenie, jakby był zawieszony w powietrzu.

Standoff

Mocowanie na śruby

Mocowanie na śruby otrzymasz razem z fotoobrazem. Wystarczy tylko przykręcić śruby do Twojego fotoobrazu.

Standard mounting

Mocowanie standardowe

Mocowanie standardowe umożliwi Ci łatwe i nieskomplikowane zawieszenie Twojego fotoobrazu. Wystarczy je tylko przykleić.

 • Niewidoczne z przodu
 • Mocowanie standardowe wraz z podkładkami jest załączone do Twojego fotoobrazu i jest przeznaczone do samodzielnego montażu
 • Przystosowane tylko do wnętrz
 • Dostępne dla wybranych formatów
 • Więcej informacji i wskazówki dotyczące montażu
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz