Różne rodzaje mocowań fotoobrazów

Na tej stronie dowiecie się, jakie rodzaje mocowań oferujemy oraz jak wygląda ich montaż. Mocowanie standardowe można zamawiać również oddzielnie.

Mocowanie standardowe

Mocowanie standardowe

Mocowanie standardowe umożliwi Ci łatwe i nieskomplikowane zawieszenie Twojego fotoobrazu. Wystarczy je tylko przykleić.

 • Niewidoczne z przodu
 • Mocowanie standardowe wraz z podkładkami jest załączone do Twojego fotoobrazu i jest przeznaczone do samodzielnego montażu
 • Przystosowane tylko do wewnątrz
 • Dostępne dla wybranych formatów
 • Gwoździe lub śrubki nie są dołączane do zamówienia

Instrukcja montażu

Mocowanie standardowe instrukcja

Zdejmij folię ochronną z dołączonego mocowania i umieść mocowanie na tylnej stronie fotoobrazu. Polecamy wyczyszczenie tej powierzchni przed przyklejeniem płytek mocujących. Następnie przyklej te płytki do fotoobrazu, przyciskając je przez około 10 sekund po czym odczekaj 30 minut przed powieszeniem fotoobrazu. Następnie przyklej dwie, przezroczyste podkładki zapewniające elegancki odstęp od ściany.

W zależności od rodzaju ściany, możecie zawiesić fotoobraz na dwóch gwoździach lub śrubach.

Standard Mounting

Mocowanie aluminiowe

Mocowanie aluminiowe

Wybierając mocowanie aluminiowe, otrzymasz Twój fotoobraz z gotowym, wcześniej zamontowanym mocowaniem. Dzięki niemu obraz jest oddalony od ściany o ok. 1 cm, przez co sprawia wrażenie, jakby był zawieszony w powietrzu.

 • Niewidoczne z przodu
 • Dostępne dla wszystkich formatów
 • Wcześniej zamontowane, gotowe do powieszenia
 • Gwoździe lub śrubki nie są dołączane do zamówienia

Instrukcja montażu

Mocowanie aluminiowe

Dzięki mocowaniu aluminiowemu możecie umieścić fotoobraz szybko i łatwo. Potrzebne będą jedynie dwa gwoździe lub dwie śruby, na których będzie możliwe zawieszenie szyny od mocowania.

Inną możliwością mocowania jest użycie lin. Jeden koniec lin można zaczepić pod szyną a drugi na przykład przy suficie lub przy ścianie. Taki sposób mocowania idealnie nadaje się na wystawy!

Mocowanie na śruby

Mocowanie na śruby

Mocowanie na śruby otrzymasz razem z fotoobrazem. Wystarczy tylko przykręcić śruby do Twojego fotoobrazu.

 • Mocowanie na śruby jest załączone do fotoobrazu i jest przeznaczone do samodzielnego montażu
 • Z przodu widoczne są główki śrub
 • Dostępne dla wybranych formatów

Instrukcja montażu

Mocowanie na śruby

Mocowanie na śruby o eleganckim, metalowym wyglądzie, będzie idealne na przykład przy szyldach umieszczanych na zewnątrz. Aby przytwierdzić fotoobraz z tym mocowaniem do ściany, potrzebne będą cztery otwory w ścianie. Główki śrub będą widoczne z przodu fotoobrazu. Interesująca możliwość zamocowania fotoobrazu!

Instrukcja montażu ramy

Płótno z ramą fugowaną

Do zamówienia dołączane jest narożne mocowanie, 10 śrub oraz podkładki z filcu na cztery rogi. Po przykręceniu ramy do fotoobrazu i przyklejeniu tych filcowych podkładek, wystarczy zawiesić fotoobraz na dwóch gwoździach lub śrubach (które nie są dołączone do zamówienia).

Napinanie płótna

Napinanie płótna

Jeśli z biegiem czasu płótno nie będzie już tak napięte, jak po zamówieniu fotoobrazu, to polecamy użycie czterech klinów, które są dołączane do tego fotoobrazu. Wystarczy wbić te kliny w przeznaczone na nie otwory i tym samym naprężyć płótno.

Zamów teraz