Impressum

Saal Digital Fotoservice GmbH
Weidenauer Straße 160
57076 Siegen
Deutschland (Niemcy)

Kierownictwo: Reinhard Saal, Robin Saal, Tim Saal, Florian Stellwag
NIP (Niemcy): DE 250012471
Sąd Rejonowy Siegen HRB-Nr. 9924

Skontaktuj się z nami pisząc na:

E-Mail: support(at)saal-digital.pl

Informacje prawne, gwarancja jakości, zwolnienie z odpowiedzialności

Saal-Digital stara się przedstawiać na swojej stronie internetowej zawsze poprawne, aktualne i kompletne informacje, dlatego zmienia je lub na bieżąco uzupełnia bez wcześniejszych zapowiedzi. Mimo tego nie dajemy gwarancji na poprawność, aktualność i kompletność informacji. To tyczy się również odnośników, tzw. 'hiperłączy', które Saal-Digital pośrednio lub bezpośrednio oferuje na swojej stronie internetowej. Saal-Digital nie bierze odpowiedzialności za treści stron zewnętrznych, do których dotrzesz za pomocą linków lub innych odnośników.

Poza tym Saal-Digital nie odpowiada za bezpośrednie lub pośrednie szkody (oraz w ich wyniku utracone zyski), które mogą wynikać z informacji na stronach zewnętrznych. Zawartość strony internetowej Saal-Digital jest strzeżona prawami autorskimi. Odpłatne udostępnianie osobom trzecim treści z naszej strony jest niedozwolone. Co więcej, ustawa o prawie autorskim zabrania zapisywania i rozpowszechniania materiałów zdjęciowych czy graficznych z naszej strony internetowej.

Rozstrzyganie sporów drogą elektroniczną (ODR)

Komisja Europejska udostępnia platformę do rozstrzygania sporów drogą elektroniczną (ODR), którą można znaleźć tutaj: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.