Daj się zachwycić: Professional Line

Twój kod rabatowy na dobry początek o wartości 150 zł*: PFL672-EXL

Daj się zachwycić: Professional Line

*Akcja trwa do 31.10.2019. Kupon rabatowy o wartości 150 zł na fotoksiążkę z Professional Line. Min. wartość zamówienia to 300 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Handmade

Ręcznie wykonane pudełko prezentowe
z materiałów o wysokiej jakości

Obicie z eko skóry

Obicie z odpornej na ścieranie 
eko skóry

Brak logo Saal Digital 

Jeden temat, jedna pasja

ProfessionallineProfessionalline

Ręcznie wykonane, wysokiej jakości i "ma to coś". Naszą Professional Line zaprojektowaliśmy z myślą o potrzebach współczesnych fotografów pod każdym względem. Szlachetna okładka ze szkła akrylowego w połączeniu z wysokiej jakości okładką o wyglądzie skóry zapewnia wyjątkowe efekty. Pasujące pudełko prezentowe premium nada fotoksiążce dodatkowej elegancji.

Elegancka okładka ze szkła akrylowego

Połączenie szkła akrylowego i wysokiej jakości okładki o wyglądzie skóry czyni tę fotoksiążkę wyjątkową. Okładka wykonana ze szkła akrylowego zapewni intensywny blask kolorów i imponujący efekt głębi.

Indywidualna oprawa

Ręcznie wykonana fotoksiążka z Professional Line oferuje różne opcje okładek z eko skóry i innych, specjalnych opraw np. o wyglądzie płótna czy drewna. Okładkę można projektować za pomocą tekstu i klipartów.

Fotobuch Professionalline XT

Fotoksiążka XG Professional Line

Fotoksiążka XG Professional Line zachwyca nie tylko wyglądem, ale i grubością kart. Dzięki temu przeglądanie fotoksiążki stanie się niezwykłym przeżyciem.

Innenseiten in glänzend und matt

Karty fotoksiążki

Używany przez nas papier fotograficzny błyszczący lub matowy podkreśla wyjątkowość zdjęć, szczególnie uwydatniając kolory. Matowy finish oferuje z kolei druk high-end mat oraz druk artystyczny.

Formaty fotoksiążki Professional Line

Wyjątkowy design

Design, który pozostanie w pamięci: okładkę ze szkła akrylowego można łączyć z różnymi rodzajami opraw o wyglądzie skóry. To nie tylko daje poczucie wyjątkowości, ale także indywidualny, elegancki wygląd, który z pewnością będzie pasował do Twojego gustu.

Zaprojektuj już teraz

Opakowanie premium

Pudełko prezentowe premium oferuje elegancką prezentację produktów z linii Professional Line. Ręcznie wykonane pudełko z delikatną okładką z eko skóry idealnie nadaje się na stylowe opakowanie na prezent, a także oferuje bezpieczne przechowywanie fotoksiążki.

PremiumboxPremiumbox

Sposoby zamawiania w Saal Digital

Opcje zamawiania w Saal Digital są tak indywidualne, jak Twoje zdjęcia. Wybierz spośród różnych opcji, aby zaprojektować swój foto produkt zgodnie z własnymi wymaganiami, a następnie go zamówić.

Profi-Upload

Profi-Upload

 • Plugin Saal Design
  Plugin do programów Photoshop i InDesign, szablony z dokładnymi wymiarami
 • Przesyłanie plików PDF
  Projektowanie stron fotoksiążki w innym programie i przesyłanie ich w formacie PDF; korzystanie z profili ICC

Nasza rekomendacja

Aplikacja Saal Design

 • Pełen zakres funkcji
  Wszystkie opcje edycji - wielkość zdjęcia, kolejność, przycięcie
 • Indywidualne projektowanie
  Kliparty, tła i teksty do zdjęć
 • Możliwość zapisania projektu w trybie offline
  Zapisuj projekty lokalnie i edytuj je w dowolnym momencie
Profi-UploadProfi-Upload
Aplikacja Saal DesignAplikacja Saal Design
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich użytkowanie. Dalsze informacje odnośnie cookies można znaleźć tutaj.
OK