Inspirujące emocje: Professional Line

Poznaj fotoksiążkę z efektem WOW

Handmade

Ręcznie wykonane pudełko prezentowe
z materiałów o wysokiej jakości

Okładka ze szkła akrylowego

Doświadcz intensywnych kolorów
o szczególnym blasku

Brak logo Saal Digital 

Jeden temat, jedna pasja

ProfessionallineProfessionalline

Ręcznie wykonane, wysokiej jakości i "ma to coś". Naszą Professional Line zaprojektowaliśmy z myślą o potrzebach współczesnych fotografów pod każdym względem. Szlachetna okładka ze szkła akrylowego w połączeniu z wysokiej jakości okładką o wyglądzie skóry zapewnia wyjątkowe efekty. Pasujące pudełko prezentowe premium nada fotoksiążce dodatkowej elegancji.

Elegancka okładka ze szkła akrylowego

Połączenie szkła akrylowego i wysokiej jakości okładki o wyglądzie skóry czyni tę fotoksiążkę wyjątkową. Okładka wykonana ze szkła akrylowego zapewni intensywny blask kolorów i imponujący efekt głębi.

Indywidualna oprawa

Ręcznie wykonana fotoksiążka z Professional Line oferuje różne opcje okładek z eko skóry oraz okładki specjalne o wyglądzie płótna, korka czy drewna. Okładkę można projektować za pomocą tekstu i klipartów.

Fotobuch Professionalline XT

Fotoksiążka XG Professional Line

Fotoksiążka XG Professional Line zachwyca nie tylko wyglądem, ale i grubością kart. Dzięki temu przeglądanie fotoksiążki stanie się niezwykłym przeżyciem.

Innenseiten in glänzend und matt

Karty fotoksiążki

Używany przez nas papier fotograficzny błyszczący lub matowy podkreśla wyjątkowość zdjęć, szczególnie uwydatniając kolory. Matowy finish zapewnia z kolei druk high-end mat.

Formaty fotoksiążki Professional Line

Wyjątkowy design

Design, który pozostanie w pamięci: okładkę ze szkła akrylowego można łączyć z różnymi rodzajami opraw o wyglądzie skóry. To nie tylko daje poczucie wyjątkowości, ale także indywidualny, elegancki wygląd, który z pewnością będzie pasował do Twojego gustu.

Zaprojektuj już teraz

Opakowanie premium

Pudełko prezentowe premium oferuje elegancką prezentację produktów z linii Professional Line. Ręcznie wykonane pudełko z delikatną okładką z eko skóry idealnie nadaje się na stylowe opakowanie na prezent, a także oferuje bezpieczne przechowywanie fotoksiążki.

PremiumboxPremiumbox
Zamów teraz