Co sprzedawać w Photo Portal: Fotozestawy, Fotoksiążki, Odbitki...

Sprzedawaj więcej dzięki wysokiej jakości produktom fotograficznym

Odkryj gamę wysokiej jakości produktów fotograficznych, które możesz oferować za pośrednictwem swoich galerii. Jako Twój kompleksowy system galeryjny i wysokiej jakości laboratorium, w Saal Digital zapewniamy, że Twoi klienci otrzymują tylko to, co najlepsze. Od namacalnych odbitek fotograficznych i Fotoksiążek po cyfrowe pliki do pobrania i wyselekcjonowane zestawy produktów, zajmujemy się produkcją, pakowaniem i wysyłką, gwarantując stałą doskonałość. Poznaj możliwości i zdefiniuj swoją ofertę Saal!

Sprzedawaj więcej dzięki wysokiej jakości produktom fotograficznym

Pobieranie plików

Zmaksymalizuj swoje zarobki, oferując pobieranie plików bezpośrednio przez swoją galerię. Sprzedawaj pojedyncze obrazy w różnych rozdzielczościach lub całe galerie za pomocą jednego kliknięcia. Ustal własne ceny - każdy cent trafia bezpośrednio do Ciebie, bez opłat prowizyjnych. Nawet w przypadku bezpośrednich transakcji poza platformą, oferuj natychmiastowe pobieranie plików bez dodatkowych opłat, zapewniając wygodę sobie i swoim klientom.

Zestawy produktów

Twórz unikalne zestawy produktów, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów, łącząc fizyczne fotozestawy z cyfrowymi plikami do pobrania. Oferuj niestandardowe pakiety z produktami fizycznymi, które mogą zawierać wybraną liczbę pobrań cyfrowych lub zapewniać dostęp do całej galerii, dając klientom elastyczność w wyborze idealnego pakietu wspomnień.

Fotoksiążki

Twórz i udostępniaj niestandardowe projekty Fotoksiążek dostosowane do Twoich sesji zdjęciowych, dostępne w szerokiej gamie formatów i papierów. Wybierz jedną z naszych standardowych lub profesjonalnych linii, wraz z wykwintnymi opcjami okładek i eleganckimi opakowaniami prezentowymi, aby zaprezentować swoje prace z wyrafinowaniem. Umieszczaj je w galeriach i pod-galeriach.

Fotoobraz

Pozwól swoim klientom przekształcić ulubione chwile w przyciągające wzrok Fotoobrazy. Zaoferuj wybór powierzchni, takich jak standardowy lub szczotkowany metal, Pleksi, PVC lub płótno w swojej galerii. Wybierz opcje takie jak uchwyty ścienne, ramy lub drewniane wieszaki, umożliwiając klientom spersonalizowanie swojej przestrzeni za pomocą wysokiej jakości, trwałych druków artystycznych.

Odbitki

Daj swoim klientom szeroki wybór odbitek fotograficznych, od klasycznych błyszczących, matowych lub jedwabnych wykończeń po kreatywne opcje, takie jak RetroPrints, naklejki, magnesy lub wyświetlacze akrylowe. Wybierz formaty i wykończenia, które chcesz oferować w swoich galeriach, zapewniając pełną kontrolę nad linią produktów i cenami odbitek.

Plakaty / FineArt

Oferuj duże odbitki na klasycznym błyszczącym, matowym lub jedwabistym papierze fotograficznym lub wybierz artystyczne papiery Hahnemühle FineArt do swoich galerii. Uwzględnij opcje ram i drewnianych wieszaków, aby poprawić prezentację i wartość. Produkty mogą być sprzedawane jako zwykłe odbitki zdjęć lub zaprojektowane jako niestandardowe projekty z określonymi cenami, zwiększając wszechstronność Twojej oferty.

Kartki

Twórz spersonalizowane projekty kartek idealne na ogłoszenia dla dzieci, wesela, komunie lub życzenia świąteczne. Dzięki naszym łatwym w użyciu liniom Projektuj == Linie Projektuj dostosowanym do każdego motywu, stworzenie unikalnego projektu jest szybkie i proste. Zaoferuj te wyjątkowe akcenty swoim klientom, pozwalając im dzielić się radosnymi okazjami za pomocą pięknie zaprojektowanych kartek.

Prezenty fotograficzne

Pozwól swoim klientom ożywić cenne wspomnienia dzięki różnorodnemu wyborowi upominków fotograficznych. Od kubków i puzzli po torby Shopper Bag i wycieraczki - w naszej szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to fantastyczna okazja dla Ciebie, aby rozszerzyć swoją ofertę produktów i zapewnić swoim klientom spersonalizowane przedmioty, którymi mogą się cieszyć lub podzielić się nimi jako przemyślanymi prezentami z przyjaciółmi i rodziną.

Kalendarze fotograficzne

Przekształć wyjątkowe sesje zdjęciowe w całoroczne wspomnienia dzięki niestandardowym projektom kalendarzy fotograficznych. Niezależnie od tego, czy są to kalendarze ścienne, stołowe i rodzinne, nasze przyjazne dla użytkownika narzędzia do projektowania, różnorodność wzorów tabeli dat i opcji papieru pozwalają dostosować każdy kalendarz do potrzeb klienta. Oferowanie kalendarzy to sezonowa okazja do dodania wartości i utrzymania zaangażowania klientów w Twoją pracę przez cały rok.

Uzyskaj zniżkę 35 % jako profesjonalista

Zarejestruj konto profesjonalne i otrzymaj rabat 35 % od ceny katalogowej Saal Digital na wszystkie produkty fotograficzne sprzedawane za pośrednictwem Twoich galerii. Brak opłat, brak wygaśnięcia i automatyczne zastosowanie rabatu po rejestracji.