Opcje płatności Photo Portal: PayPal, Kartki i inne

Metody płatności

Oferuj bezproblemowe metody płatności

PayPal

Bezpieczne i szybkie transakcje PayPal ułatwiają natychmiastowe płatności, dzięki czemu zamówienia są przetwarzane bez opóźnień, zakładając, że nie jest konieczne ręczne zatwierdzanie. Służy również jako wygodna opcja otrzymywania miesięcznych prowizji, usprawniając finansowe aspekty Twojej sprzedaży.

Kartki kredytowe i debetowe

Akceptujemy główne karty kredytowe i debetowe, w tym Visa i Mastercard, za pośrednictwem naszego bezpiecznego partnera w zakresie przetwarzania płatności, firmy Computop. Zapewnia to bezpieczną transakcję bez przechowywania szczegółów płatności Twoich klientów, zapewniając spokój zarówno Tobie, jak i Twoim klientom.

Natychmiastowy przelew bankowy

Natychmiastowy przelew bankowy oferuje szybkie i łatwe rozwiązanie płatności online. Klienci są przekierowywani na stronę internetową swojego banku w celu dokonania płatności, podobnie jak w przypadku standardowego przelewu bankowego, ale za pośrednictwem dostawcy usług płatniczych. Sprzedawca otrzymuje potwierdzenie transakcji natychmiast po zakończeniu płatności, co pozwala na szybkie przetwarzanie zamówień i wysyłkę, pod warunkiem, że ręczne zatwierdzenie nie jest wymagane. Uwaga: Ta usługa jest obecnie dostępna tylko w Niemczech i Austrii.

Apple i Google Pay

Usprawnij płatności dla swoich klientów dzięki wygodom Apple i Google Pay. Te metody płatności pozwalają na szybkie i bezpieczne transakcje bezpośrednio ze smartfonów lub tabletów. Za jednym dotknięciem klienci mogą zatwierdzać płatności, znacznie przyspieszając proces realizacji transakcji.

To nowoczesne rozwiązanie płatnicze nie tylko zwiększa komfort zakupów, ale także zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i prywatność systemów płatności Apple i Google. Zamówienia są przetwarzane natychmiast, szybko przechodząc do produkcji, jeśli nie jest wymagane ręczne zatwierdzenie.

iDEAL

Dla naszych holenderskich klientów iDEAL oferuje zaufaną metodę płatności online, umożliwiającą dokonywanie płatności za pośrednictwem aplikacji Twojego banku lub bankowości internetowej. Ponieważ iDEAL jest bezpośrednim przelewem bankowym na nasze konto, klienci otrzymują natychmiastowe potwierdzenie zamówienia, co pozwala nam szybko rozpocząć produkcję, jeśli nie ustawiono ręcznego zatwierdzania.

Rozpocznijmy Twoją podróż

Poznaj Saal Photo Portal: łatwo twórz galerie, projekty i sprzedawaj zdjęcia. Zarejestruj się za darmo, aby samodzielnie odkrywać możliwości Saal Photo Portal lub zarezerwuj demo, aby uzyskać przewodnik dostosowany do Twojego przepływu pracy. Zacznij tworzyć swoją cyfrową wizytówkę już teraz!