Twórz i sprzedawaj projekty w Photo Portal: Fotoksiążki, Kalendarze

Projekty

Siła zaprojektowanych produktów

Kolaż i projektowanie wieloobrazowe

Twórz unikalne projekty, wykorzystując swoje zdjęcia do tworzenia urzekających kolaży lub kompozycji wieloobrazowych. Funkcja ta pozwala na bardziej zróżnicowaną ofertę produktów, umożliwiając Ci sprzedaż projektów, które zawierają wiele obrazów w jednym, artystycznym formacie.

Fotoksiążki, kalendarze i nie tylko

Rozszerz swoją ofertę produktów o wysokiej jakości, konfigurowalne projekty, takie jak Fotoksiążki i Kalendarze. Produkty te zapewniają klientom bardziej spersonalizowane i zapadające w pamięć opcje, wykraczające poza standardowe Odbitki i obejmujące Twój kreatywny projekt i kompilację.

Powielanie i konwersja

Usprawnij proces tworzenia projektów, powielając istniejące projekty lub konwertując je na inne formaty. Ta elastyczność jest nieoceniona przy tworzeniu wariantów, które zawierają pożądane modyfikacje, takie jak alternatywne rozmiary lub wykończenia. Niezależnie od tego, czy chcesz powielić udany projekt dla innej linii produktów, czy też dostosować projekt do konkretnych potrzeb klienta, funkcje duplikowania i konwersji upraszczają proces, zapewniając skuteczne zaspokojenie różnorodnych preferencji bez konieczności rozpoczynania od zera za każdym razem.

Dodaj do galerii

Bezproblemowo zintegruj swoje niestandardowe projekty w galeriach obok pojedynczych zdjęć. Dzięki temu klienci mogą przeglądać i kupować Twoje unikalne Fotoksiążki, kalendarze lub kolaże bezpośrednio z tej samej strony, na której przeglądają inne Twoje prace fotograficzne.

Udostępniaj swoje projekty

Ta funkcja zmienia sposób, w jaki fotografowie współpracują z klientami nad projektami. Zamiast wysyłać e-maile i organizować czasochłonne spotkania, udostępniaj swoje projekty fotograficzne, takie jak Fotoksiążki lub Kalendarze, bezpośrednio w celu uzyskania opinii klientów. Klienci mogą z łatwością zostawić uwagi, aby zasugerować zmiany lub wyrazić swoje preferencje bezpośrednio w samym projekcie. Oszczędzaj cenny czas i skuteczniej angażuj klientów, sprawiając, że każdy projekt będzie wspólnym sukcesem.

Warunki specjalne

Planujesz projekt, który wymaga sprzedaży w większych ilościach? Nasza platforma zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie sprzedaży hurtowej, oferując zindywidualizowane oferty, gdy zamierzasz sprzedać co najmniej pięć jednostek na projekt. Przejdź na stronę Ustawienia sprzedaży konkretnego projektu, który planujesz sprzedawać w dużych ilościach. W tych ustawieniach znajdziesz przycisk Poproś o warunki specjalne przeznaczony właśnie do tego celu. Użyj tej funkcji, aby zoptymalizować swoją strategię sprzedaży dla projektów o większej objętości.

Rozpocznijmy Twoją podróż

Poznaj Saal Photo Portal: łatwo twórz galerie, projekty i sprzedawaj zdjęcia. Zarejestruj się za darmo, aby samodzielnie odkrywać możliwości Saal Photo Portal lub zarezerwuj demo, aby uzyskać przewodnik dostosowany do Twojego przepływu pracy. Zacznij tworzyć swoją cyfrową wizytówkę już teraz!