Niestandardowe bezpłatne strony profilowe: Prezentuj galerie i projekty | Photo Portal

Strona profilu

Zaprezentuj swój styl i portfolio

Markowa strona profilu

Zapewnij sobie markowy adres URL w neutralnej domenie photo-portal.shop, z możliwością dostosowania wybranej nazwy strony. Ten link ułatwia bezpośredni dostęp do twoich publicznie dostępnych dzieł sztuki i fotografii, idealnych do udostępniania w mediach społecznościowych, na stronie internetowej lub za pośrednictwem kodów QR na wizytówkach. Usprawniony sposób łączenia potencjalnych klientów z Twoją pracą.

Dostosowywanie informacji i wyglądu

Dostosuj wygląd swojego profilu, przesyłając logo, wybierając nagłówek i dodając osobisty opis pracy. Dodaj swoje dane kontaktowe i link do swoich stron w mediach społecznościowych, aby uzyskać szerszą łączność. Wybieraj spośród różnych szablonów zaprojektowanych z myślą o optymalnym wyświetlaniu zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych, zwiększając swoją obecność w Internecie.

Publikuj galerie i projekty

Oprócz udostępniania klientom konkretnych galerii lub projektów, zintegruj je ze swoją główną stroną profilu. Kontroluj ustawienia dostępu, aby zapewnić publiczną widoczność lub zabezpiecz je hasłami. Dzięki tej elastyczności możesz zarządzać sposobem prezentowania swoich prac i uzyskiwania do nich dostępu przez szersze grono odbiorców.

Portfolio online

Przekształć swoją stronę profilową w dynamiczne portfolio online, prezentujące Twój talent jako fotografa, ilustratora lub artysty. Z łatwością organizuj i udostępniaj swoje kolekcje, stosując znaki wodne w celu ochrony swojej własności intelektualnej. Ta cyfrowa wizytówka jest eleganckim rozwiązaniem do wyświetlania twoich prac potencjalnym klientom i szerszej społeczności online.

Obszar logowania (wkrótce)

Zwiększ bezpieczeństwo i uprość dostęp dzięki dedykowanemu obszarowi logowania dostosowanemu do potrzeb Twoich klientów. Jeśli Twoi klienci zgubią swój unikalny adres URL galerii lub kod QR, funkcja ta zapewnia prostą i bezpieczną bramę do ich galerii. Po prostu logując się, odzyskują dostęp do swoich chronionych galerii, zapewniając płynne i bezpieczne przeglądanie. Ten scentralizowany punkt dostępu upraszcza nawigację i zwiększa bezpieczeństwo udostępnianych treści.

Rozpocznijmy Twoją podróż

Poznaj Saal Photo Portal: łatwo twórz galerie, projekty i sprzedawaj zdjęcia. Zarejestruj się za darmo, aby samodzielnie odkrywać możliwości Saal Photo Portal lub zarezerwuj demo, aby uzyskać przewodnik dostosowany do Twojego przepływu pracy. Zacznij tworzyć swoją cyfrową wizytówkę już teraz!