Ekologiczne i zrównoważone prezenty

Chcesz dokonywać bardziej zrównoważonych wyborów przy kupowaniu prezentów? Dzięki wielu opcjom personalizacji łatwo jest wybrać ekologiczne materiały do wykonania odbitek, zastąpić papier pakowy torbą z tkaniny lub zamówić wieczny kalendarz, który będzie używany rok po roku. Odkryj te i wiele innych pomysłów na zrównoważony prezent w tym artykule!

Zastąp papier pakowy torbą z tkaniny drukowanej na zamówienie

Owijanie prezentów w papier pakowy jest miłą tradycją, ale niestety powoduje wiele odpadów. Rozwiązaniem tego problemu może być torba z tkaniny drukowanej na zamówienie. Zaprojektuj swoją odpowiednią do okazji i uczyń ją częścią prezentu lub po prostu użyj jej do wręczenia prezentu i zabierz ze sobą do domu. To zdecydowanie lepsze niż kupowanie czegoś tylko po to, żeby to wyrzucić!

Użyj metalowego pudełka na lunch

Użyj metalowego pudełka na lunch

Lunch box z własnym zdjęciem do szkoły, przedszkola lub biura na pewno rozjaśni Ci dzień! Dobrze, że nasze bezpieczne dla żywności metalowe pudełko jest również bardziej ekologiczne niż zawijanie lunchu w papier lub folię czy używanie plastikowego pudełka na lunch.

Zaprojektuj swój kalendarz tak, aby można było go ponownie wykorzystać

Zaprojektuj swój kalendarz tak, aby można było go ponownie wykorzystać

Chcesz zachować swój indywidualny fotokalendarz na dłużej niż tylko na jeden rok? Nie ma problemu! Podczas projektowania kalendarza możesz wybrać projekt kalendarza wieczystego, który będzie zawierał tylko miesiąc i daty, ale bez roku i dni tygodnia. W ten sposób możesz cieszyć się swoimi ulubionymi zdjęciami tak długo, jak tylko zechcesz!

Papiery z certyfikatem FSC®

Papiery z certyfikatem FSC®

Używamy głównie papierów z certyfikatem FSC®, które zostały wyprodukowane w sposób zrównoważony.

Wytwarzane z energii słonecznej

Wytwarzane z energii słonecznej

Dzięki ponad 3,000 m² modułów słonecznych, nasze zapotrzebowanie na energię jest pokrywane przez większość dni.

Neutralność węglowa

Neutralność węglowa

Kompensujemy nieuniknione emisje CO₂ poprzez inwestowanie w globalne projekty środowiskowe

Odpowiedzialna wysyłka

Odpowiedzialna wysyłka

Gdy tylko jest to możliwe, wysyłamy nasze paczki w sposób neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla.

Wybierz okładkę wykonaną z naturalnych materiałów

Wybierz okładkę wykonaną z naturalnych materiałów

Każdy drobiazg robi różnicę, dlatego oferujemy zrównoważone warianty okładek dla Twojej fotoksiążki lub opakowania prezentowego. Do wyboru masz płótno w różnych kolorach, a nawet okładkę z korka, którą możesz spersonalizować za pomocą tekstu i clipartów! Co wybierzesz?

Wydrukuj swój Plakat na zrównoważonym papierze

Wydrukuj swój Plakat na zrównoważonym papierze

Najbardziej ekologiczne papiery to te wykonane z szybko rosnących materiałów. Dlatego oferujemy nie tylko wydruki artystyczne i plakaty na wysokiej jakości papierach bawełnianych, ale także na papierze Hahnemühle Bamboo Natural Line wykonanym z szybko rosnących włókien konopi i bambusa. Odkryj wszystkie opcje już teraz!

Indywidualny kalendarz stołowy z drewnianą podstawką

Indywidualny kalendarz stołowy z drewnianą podstawką

Pożegnaj się z plastikiem dzięki naszemu kalendarzowi stołowemu. Wyeksponuj strony kalendarza w eleganckim drewnianym stojaku wykonanym z drewna bukowego. Wskazówka: Jeśli chcesz być jeszcze bardziej zrównoważony w swoich zakupach, zamów zdjęcia w formie kalendarza wieczystego, abyś mógł je wykorzystywać przez wiele lat!

Odkryj więcej świątecznych prezentów!

Zaprojektuj teraz