Małe ale eleganckie: Minileporello

Opowiedz swoją historię z Minileporello

5/5
z 137 Opinie klientów

Wiele różnych zastosowań

Dzięki specjalnej technice składania, mini leporello ma łatwy i praktyczny format. Umieść w mini leporello najpiękniejsze wspomnienia z uroczystości ślubnej lub wykorzystaj je do ogłoszenia narodzin dziecka. Nadaje się również do prezentacji portfolio i może być zadrukowane po obu stronach.

Różne formaty i rodzaje papieru

Minileporello dostępne są w różnych formatach oraz w różnych opcjach boków i możliwościach składania. Można również wybrać wykończenie papieru: klasyczne, perłowe lub z teksturą. Znajdź odpowiedni materiał dopasowany do swojego gustu i okazji. Zestaw przykładowy pozwala wypróbować różne rodzaje papieru.

Rodzaje powierzchni minileporello

Rodzaje powierzchni minileporello

Classic

Papier "Classic" (300 g/m²) charakteryzuje się niezwykle gładką i jasną białą matową powierzchnią. Druk cyfrowy zapewnia wspaniałe kolory w realistycznej jakości fotograficznej.

Klasyczny
z teksturą
perłowy
Dodaj złote wykończenie do swojego Mini Leporello

Dodaj złote wykończenie do swojego Mini Leporello

Chcesz nadać swojemu Mini Leporello wyjątkowy charakter? Wypróbuj nasze złote wykończenie! Doda ono nowego wymiaru, który będziesz mógł poczuć i zobaczyć.

To wykończenie możesz wybrać podczas wybierania formatu, powierzchni i innych cech swojego Mini Leporello. Następnie, podczas projektowania, po prostu wybierz specjalny kolor (złoty) dla części, które chcesz mieć z tym efektem.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz