Małe ale eleganckie: Minileporello

Opowiedz swoją historię z Minileporello

Minileporello

Wiele różnych zastosowań

Dzięki specjalnej technice składania, mini leporello ma łatwy i praktyczny format. Umieść w mini leporello najpiękniejsze wspomnienia z uroczystości ślubnej lub wykorzystaj je do ogłoszenia narodzin dziecka. Nadaje się również do prezentacji portfolio i może być zadrukowane po obu stronach.

Różne formaty i rodzaje papieru

Minileporello dostępne są w różnych formatach oraz w różnych opcjach boków i możliwościach składania. Można również wybrać wykończenie papieru: klasyczne, perłowe lub z teksturą. Znajdź odpowiedni materiał dopasowany do swojego gustu i okazji. Zestaw przykładowy pozwala wypróbować różne rodzaje papieru.

Rodzaje powierzchni minileporello

Photoproduct

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Photoproduct

Struktura

Papier "Structured" (300g/m²) nie tylko nadaje Twoim kartom charakter, ale także nadaje im wyraźną fakturę w dotyku. Sześciokolorowy nadruk zapewnia efektowne kolory.

Photoproduct

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz