Fotoksiążka w jakości High-End od Saal Digital

Twój kod rabatowy o wartości 75 zł*:  FB328GUM

Fotoksiążka w jakości High-End od Saal Digital

*Akcja trwa do 30.11.2017. Kupon rabatowy "fotoksiążka na dobry początek". Min. wartość zamówienia to 125 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

NowośćFotoksiążki z okładką o strukturze płótna

Okładka w kolorach jasny róż, jasny niebieski, ecru i biel

Fotoksiążka z okładką płócienną w 4 kolorach
trusted: Fotoksiążka, której jakość trudno przebić. fotoMagazin: Zwycięzca testu w naświetlaniu Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy. Bardzo spodobała nam się matowa okładka fotoksiążki. Jakość na najwyższym poziomie (...), że Saal Digital ustala nowe kryteria na rynku. Atrakcyjna cena, również jeśli chodzi o fotoobrazy i druki FineArt Fotoksiążka od Saal Digital jest w znakomitej jakości.

Płaskie łączenie stron

Bez zagięcia na środku - pozwala na rozmieszczenie zdjęć idealnie
na płasko

Saal Digital rezygnuje z umieszczania loga na swoich produktach. Na życzenie również bez kodu kreskowego.

Indywidualna liczba stron

Możliwe bezproblemowe dodawanie po dwie strony

Błyskawicznie

Dzięki produkcji trwającej z reguły 1-2 dni, gwarantujemy błyskawiczną przesyłkę 

Trwałość kolorów

Dajemy Ci 75 lat gwarancji na trwałość kolorów

Jaki format do Ciebie pasuje?

Łączenie panoramiczne

Panoramiczne łączenie stron

Łączenie panoramiczne umożliwia Ci rozmieszczenie zdjęcia na obu stronach bez utraty istotnych elementów w miejscu typowego zagięcia. Łączenie na płasko sprawdza się głównie w przypadku dużych, panoramicznych motywów.

Trzy rodzaje rozkładówek

Jeśli chodzi o rozkładówki, to do wyboru są trzy warianty. Wybierz spośród powierzchni błyszczącej, matowej lub matowej premium Twojego faworyta! W przypadku wszystkich powierzchni kładziemy nacisk na odzwierciedlenie kolorów i gwarancję wysokiej jakości Saal Digital.

Fotoksiążka w okładce o jakości premium

unpadded
matowy
Eko skóra biała
Eko skóra biała
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra krem
Eko skóra krem
Eko skóra tytan
Eko skóra tytan
Eko skóra koniak
Eko skóra koniak
Kolorze łupkowym
Kolorze łupkowym
Kolorze krecim
Kolorze krecim
Metaliczne złoto
Metaliczne złoto
Metaliczne srebro
Metaliczne srebro
Płótno ecru
Płótno ecru
Płótno jasny niebieski
Płótno jasny niebieski
Płótno jasny różowy
Płótno jasny różowy
Płótno białe
Płótno białe
matowy
matowy
błyszczący
błyszczący
z watowaniem
padded
bez watowania
unpadded

Pudełko na fotoksiążkę

Pudełko prezentowe

Pudełko i fotoksiążka to perfekcyjne połączenie. Elegancki wygląd i idealna ochrona fotoksiążki w jednym.

Dokładnie dopasowane

Pudełko na fotoksiążkę w sprawdzonej jakości Saal dostępne jest w kolorze białym błyszczącym lub w matowym antracycie. Opakowanie to jest dostosowane do każdego formatu fotoksiążki, nie ma na nim nadruku logo ani kodu kreskowego.

Fotoksiążka bez kodu

Bez kodu

Opcjonalnie możliwe jest zamówienie fotoksiążki bez kodu kreskowego, dzięki czemu fotoksiążka z Twoimi zdjęciami nabierze jeszcze bardziej eleganckiego i szlachetnego charakteru.

Bez logo producenta

Na naszych produktach nie umieszczamy logo naszej firmy. Niemniej jednak, fotoksiążki mają niewielki kod kreskowy na ostatniej stronie oraz na tylnej okładce. Kod ten nie zawiera informacji o nas - producencie, ani o Tobie - kliencie.

Okładka z watowaniem

Watowana okładka, czy to na papierze fotograficznym, czy też na eko skórze, jest niesamowita - przyjemna w dotyku okładka robi wrażenie bardzo szlachetnej.

Okładka z miękkim watowaniem

Uszlachetnij okładkę, wybierajac fotoksiążkę "z watowaniem". Taka okładka zostanie wypełniona dodatkową, 3 mm wartstwą waty.

Wyczuwalna różnica

Jak tylko weźmiesz fotoksiążkę do rąk, nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz różnicę! Ta opcja dostępna jest dla wszystkich rodzajów okładek.

Fotoksiążka XG (ekstra gruba)

Fotoksiążka XG (ekstra gruba) zawiera grubsze strony niż normalna fotoksiążka. Strony mają grubość 1,08 mm i gramaturę 600 g/m².

Strony w fotoksiążce

Odkryj dwie różne linie fotoksiążek z naszego portfolio: Fotoksiążkę i Fotoksiążkę XG. Różnica polega na grubości i ilości stron. W przypadku fotoksiążki sklejane są ze sobą dwie strony papieru fotograficznego, na skutek czego jedna karta, wliczając warstwę kleju, ma grubość 0,34 mm. Natomiast strony w Fotoksiążce XG są dodatkowo kaszerowane na kartonowym materiale o gramaturze 600 g/m², w związku z czym wykazują one grubość 1,08 mm.

Sam/a wybierz ilość stron!

W zależności od rodzaju, fotoksiążka jest dostępna w ilości stron od 26 do 120. Fotoksiążka XG może natomiast zawierać od 10 do 36 stron. W każdej chwili możesz rozszerzyć Twój projekt o dwie następne strony. Dzięki łączeniu na płasko możliwe jest bezproblemowe rozłożenie jednego zdjęcia na dwu stronach. Nie powstaje przy tym zgrubienie między nimi, typowe dla tradycyjnych fotoksiążek, dzięki czemu nie ma utraty części zdjęcia.

Recenzje naszych klientów

Chcielibyście zaprojektować fotoksiążkę ze wspomnieniami, ale nie wiecie dokładnie, jaki projekt będzie najlepszy? Aby się zainspirować, możecie obejrzeć recenzje nadesłane przez naszych klientów!

Wójtowicz

Zdjęcie na papierze to coś rzadko dzisiaj spotykanego. Nie bez powodu mówią, że fotografia analogowa miała "klimat", i choć zdjęcia cyfrowe wywołane na papierze fotograficznym to nie to samo, wrażenie, jakie robi to samo zdjęcie oglądane na ekranie komputera, a na żywo, jest zupełnie inne. Sama czasem wywołuję moje prace z ciekawości, chcę zobaczyć, jak prezentują się jako namacalne obrazy. Dzięki Saal Digital Polska miałam okazję zrobienia całej fotoksiążki. Forma jaką wybrałam, to jak widać, mini portfolio. Wybrałam zdjęcia z ostatnich lat, starając się ułożyć je w spójną całość. Aby stworzyć swoją książkę na Saal Digital należy pobrać i zainstalować dedykowaną aplikację z ich strony. Przerażona ilością czasu, jaką miałabym poświęcić na tworzenie projektu, odkładałam to jak tylko się dało (choć nie tak długo, jak napisanie tej recenzji) czyli do ostatniej chwili. Okazało się, że nie taki diabeł straszny - program jest intuicyjny - mi na pewno pomogła znajomość InDesign, ale taka wiedza zupełnie nie jest potrzebna przy używaniu tej aplikacji. Do wyboru mamy stworzenie projektu od podstaw w aplikacji, użycie gotowych szablonów lub wgranie projektu właśnie z InDesign. Ja wybrałam opcję pierwszą oraz format kwadratowy o wymiarze 28x28cm, niestety nie ma do wyboru większych kwadratów, ani pionowych książek, po mojej większa jest pozioma 42x28cm i to tyle. Mniejszych rozmiarów jest większy wybór. Papier oczywiście matowy (za co Saal odejmuje nam 25zł od zakupu, a ja na prawdę nie rozumiem ludzi, którzy wywołują na błyszczącym, klejącym, palcującym się, papierze, na którym w dodatku niewiele widać bo robią się na nim odbłyski), okładka biała, choć kusiła mnie eko skóra, nie dało się na niej zrobić loga, więc wzięłam zwykłą kartonową, bez watowania - i tak okazuje się solidna, na okładkę dodałam swoje logo. Pamiętam, że skończyłam i wysłałam projekt do zamówienia w niedzielę, a książka przyszła do mnie już w środę, więc nie czeka się praktycznie wcale, na prawdę duży plus za tempo. Za to cena 20zł za wysyłkę jest trochę spora. Moje wrażenia: okładka, jak wspomniałam solidna, szycie porządne, książkę można bez problemu otworzyć całkiem na poziomo. W środku papier fotograficzny, czyli taki, który jak za dawnych czasów naświetla się aby wywołać zdjęcie- dla mnie na plus. Papier jest gruby, dobrej jakości, strony nie gną się przy przeglądaniu, kolory są nasycone, dobrze odwzorowane. Jak widać plusów jest wiele, minusów prawie wcale, ogólnie polecam wywoływanie zdjęć i oglądanie ich na żywo. Dla fotografów jest to (powinno być) szczególnie ważne, ale myślę, że dla każdego jest to przyjemność, choćby oglądając zdjęcia pamiątkowe. Taka fotoksiążka to jedna z form prezentowania swoich prac, czy wspomnień. Link do Saal Digital: www.saal-digital.pl To tyle moich wypocin, zapraszam do oglądania.

Nasze szablony

Szablony na fotoksiążkę

Ślub

Odkryj nasze szablony z motywem ślubnym! Począwszy od zaokrąglonych ornamentów w szablonie Curlicues, po świeże, wiosenne szablony a skończywszy na eleganckim Golden Dove.

Szablony z motywem ślubnym

Dziecko

Dzieci rosną tak szybko! Zachowaj najpiękniejsze wspomnienia! Zdjęcia Twojego Maluszka mogą otoczyć żywe szablony, jak np. Lola lub szablony ze zwierzątkami, jak np. Ben.

Szablony z motywami dziecięcymi

Często zadawane pytania dot. fotoksiążki od Saal Digital

Czy wszystkie fotoksiążki mają panoramiczne łączenie layflat?

Tak, łączenie na płasko - panoramiczne jest standardem we wszystkich fotoksiążkach od Saal Digital.

Czy w fotoksiążkach jest wyklejka - strona oddzielająca okładkę od rozkładówek?

W naszych fotoksiążkach nie ma wyklejki. Projektować można już na pierwszej stronie wewnętrznej fotoksiążki.

Jaka jest minimalna/maksymalna ilość stron?

W fotoksiążce dostępne jest od 26 do 120 stron. Wyjątkiem jest tylko fotoksiążka 42x28, gdzie ilość stron jest ograniczona do 100.

Teksty i kliparty na okładce z eko skóry czy o strukturze płótna?

Na okładce z eko skóry i tej o strukturze płótna możliwe jest umieszczanie tekstów i klipartów, również w kolorze.

Czy dostępna jest korekta pisowni?

Tak, w naszej aplikacji jest funkcja korekty pisowni. Błędy są podkreślane na czerwono. Pojedyncze słowa można dodawać do słownika.

Można wstawić napis na grzbiecie fotoksiążki?

Tak, wystarczy wstawić pole tekstowe i kliknąć na "Do grzbietu książki". Wtedy pole tekstowe zostanie umieszczone właśnie na grzbiecie.

Nie ma tu Waszego pytania? Zapytaj nas.

To są opinie naszych klientów

bardzo dobra
4.9 / 5
z 602 opinii
5 gwiazdek
592
4 gwiazdki
10
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wycinek z ostatnich opublikowanych opinii klientów
Aneta 21.11.2017
"Dziś dotarła do mnie moja fotoksiążka, nie napiszę że długo wyczekiwana bo wysyłka była ekspresowa :) Projektowanie tego cuda to sama przyjemność i wielka radocha. Aplikacja jest prosta w obsłudze. Jakość fotoksiążki przeszła moje oczekiwania. Jest bardzo solidnie wykonana, zdjęcia prezentują się w niej znakomicie. Piękne uwiecznienie rodzinnych wspomnień."
Zbigniew 20.11.2017
"Długo szukałem możliwości zrobienia fotoksiążki. Nie przez brak ofert na rynku, ale przez łatwość realizacji tego pomysłu. Widziałem u znajomego album od Saal.Digital i to było to. Ściągnąłem program na swój komputer i zadziałałem. Wyszło jak chciałem. Szczerze polecam pod każdym względem. Łatwo szybko i Super."
Agnieszka 19.11.2017
"Jestem bardzo zadowolona z fotoksiążki jaką od Państwa otrzymałam. Super rozwiązaniem jest to, że fotoksiążkę możemy sami od podstaw zaprojektować. Zapoznanie z aplikacją zajęło mi około 20 minut a potem już tylko stworzenie własnego projektu i fotoksiążka gotowa. Jest to idealny pomysł na prezent a także uwiecznienie swoich wspomnień na kartkach papieru. SZCZERZE POLECAM!"
MATEUSZ 19.11.2017
"Fotoksiążka bardzo dobrej jakości. Program przystępny i łatwy w obsłudze. Czas oczekiwania zaledwie trzy dni a efekt końcowy zachwycający. Gorąco polecam! Sam zapewne jeszcze nie raz skorzystam z Państwa usług. Dziękuję za możliwość przetestowania."
Katarzyna 18.11.2017
"Dziękuję za wysłanie mi fotkoksiążki. Jestem z niej zadowolona. Została pięknie wykonana. Zdjęcia są wyraziste i pięknie wyeksponowane. Zadowolona jestem również z szybkiego doręczenia. Państwa fotoksiążka będzie dla mnie wspaniałą pamiątką."
Opinia klienta z 16.11.2017
"Niesamowita fotoksiązka! GOrąco polecam!"
magda 15.11.2017
"Miałam szczęście testować u Państwa foto książkę. Po otworzeniu paczki zauważyłam że jest ona cudowna ! Doskonale wykonana a przy tym od czasu wysłania przeze mnie projektu do dostarczenia mi jej minął zaledwie tydzień. Szybka i łatwa obsługa to dla klienta cecha bardzo ważna przy składaniu zamówienia. Jestem zachwycona!"
Piotr 15.11.2017
"Fotoksiążka świetnej jakości, błyskawiczne wykonanie i rozsądna cena w promocji :) Aplikacja do stworzenia fotoksiążki jest dostępna na Windows i MacOS, szybka instalacja i dość intuicyjna obsługa. Różnorodność ramek mogłaby być większa. Zabrakło mi śmiesznych ikon (okulary, wąsy itp.), które mogłyby urozmaicić trochę zdjęcia. Przed tworzeniem fotoksiążki w aplikacji warto wybrać zdjęcia używając dobrej przeglądarki do zdjęć i je odpowiednio obrobić korzystając z bardziej zaawansowanego narzędzia (Phtotoshop, Lightroom)."
Michał 15.11.2017
"Fotoksiążka wspaniałej jakości! Wykonałem ją jako swoje portfolio. Od samego początku wszystko przebiegało szybko, a samo projektowanie książki dzięki specjalnemu programowi bardzo przyjazne i rozbudowane. Zdjęcia w bardzo wysokiej jakości, papier gruby co jest bardzo przyjemne w dotyku. Błyskawiczna wysyłka. Czekałem zaledwie 3 dni robocze. Zdecydowanie polecam!"
Aleksandra 14.11.2017
"Zawsze najwyższa jakość, szybka realizacja zamówienia, produkt w pełni wart swojej ceny."
Opinia klienta z 14.11.2017
"Super wykonanie, dużo możliwości. Polecam!!"
Opinia klienta z 14.11.2017
"Dziękuję za możliwość zrobienia fotoksiążki. Czekam teraz na kuriera by ją oderać. po otrzymaniu napiszę Państwu recenzje. Pozdrawiam"
Mariusz 13.11.2017
"Witam cała realizacja przebiegła pozytywnie, jakość wykonania bardzo dobra, czas realizacji ok. W przyszłości będę chciał wypróbować inne Państwa produkty by stworzyć bogate portfolio i posiadać bazę produktów dla klientów z którymi przyjdzie mi współpracować. Pozdrawiam"
Karolina 13.11.2017
"Fotoksiążka- REWELACJA ! Perfekcyjne wykonanie. Piękne nasycone kolory. Świetna jakość! POLECAM!"
Norbert 13.11.2017
"Bardzo szybka realizacja, znakomita jakość."