Fotoksiążki 21x28 już od 135 zł

Akcja jest ważna do 26.09.2017 włącznie

Fotoksiążki 21x28 już od 135 zł

NowośćFotoksiążki z okładką o strukturze płótna

Okładka w kolorach jasny róż, jasny niebieski, ecru i biel

Fotoksiążka z okładką płócienną w 4 kolorach
trusted: Fotoksiążka, której jakość trudno przebić. fotoMagazin: Zwycięzca testu w naświetlaniu Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy. Bardzo spodobała nam się matowa okładka fotoksiążki. Jakość na najwyższym poziomie (...), że Saal Digital ustala nowe kryteria na rynku. Atrakcyjna cena, również jeśli chodzi o fotoobrazy i druki FineArt Fotoksiążka od Saal Digital jest w znakomitej jakości.

Płaskie łączenie stron

Bez zagięcia na środku - pozwala na rozmieszczenie zdjęć idealnie
na płasko

Saal Digital rezygnuje z umieszczania loga na swoich produktach. Na życzenie również bez kodu kreskowego.

Indywidualna liczba stron

Możliwe bezproblemowe dodawanie po dwie strony

Błyskawicznie

Dzięki produkcji trwającej z reguły 1-2 dni, gwarantujemy błyskawiczną przesyłkę 

Trwałość kolorów

Dajemy Ci 75 lat gwarancji na trwałość kolorów

Jaki format do Ciebie pasuje?

Łączenie panoramiczne

Panoramiczne łączenie stron

Łączenie panoramiczne umożliwia Ci rozmieszczenie zdjęcia na obu stronach bez utraty istotnych elementów w miejscu typowego zagięcia. Łączenie na płasko sprawdza się głównie w przypadku dużych, panoramicznych motywów.

Trzy rodzaje rozkładówek

Jeśli chodzi o rozkładówki, to do wyboru są trzy warianty. Wybierz spośród powierzchni błyszczącej, matowej lub matowej premium Twojego faworyta! W przypadku wszystkich powierzchni kładziemy nacisk na odzwierciedlenie kolorów i gwarancję wysokiej jakości Saal Digital.

Fotoksiążka w okładce o jakości premium

unpadded
matowy
Eko skóra biała
Eko skóra biała
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra krem
Eko skóra krem
Eko skóra tytan
Eko skóra tytan
Eko skóra koniak
Eko skóra koniak
Kolorze łupkowym
Kolorze łupkowym
Kolorze krecim
Kolorze krecim
Metaliczne złoto
Metaliczne złoto
Metaliczne srebro
Metaliczne srebro
Płótno ecru
Płótno ecru
Płótno jasny niebieski
Płótno jasny niebieski
Płótno jasny różowy
Płótno jasny różowy
Płótno białe
Płótno białe
matowy
matowy
błyszczący
błyszczący
z watowaniem
padded
bez watowania
unpadded

Pudełko na fotoksiążkę

Pudełko prezentowe

Pudełko i fotoksiążka to perfekcyjne połączenie. Elegancki wygląd i idealna ochrona fotoksiążki w jednym.

Dokładnie dopasowane

Pudełko na fotoksiążkę w sprawdzonej jakości Saal dostępne jest w kolorze białym błyszczącym lub w matowym antracycie. Opakowanie to jest dostosowane do każdego formatu fotoksiążki, nie ma na nim nadruku logo ani kodu kreskowego.

Fotoksiążka bez kodu

Bez kodu

Opcjonalnie możliwe jest zamówienie fotoksiążki bez kodu kreskowego, dzięki czemu fotoksiążka z Twoimi zdjęciami nabierze jeszcze bardziej eleganckiego i szlachetnego charakteru.

Bez logo producenta

Na naszych produktach nie umieszczamy logo naszej firmy. Niemniej jednak, fotoksiążki mają niewielki kod kreskowy na ostatniej stronie oraz na tylnej okładce. Kod ten nie zawiera informacji o nas - producencie, ani o Tobie - kliencie.

Okładka z watowaniem

Watowana okładka, czy to na papierze fotograficznym, czy też na eko skórze, jest niesamowita - przyjemna w dotyku okładka robi wrażenie bardzo szlachetnej.

Okładka z miękkim watowaniem

Uszlachetnij okładkę, wybierajac fotoksiążkę "z watowaniem". Taka okładka zostanie wypełniona dodatkową, 3 mm wartstwą waty.

Wyczuwalna różnica

Jak tylko weźmiesz fotoksiążkę do rąk, nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz różnicę! Ta opcja dostępna jest dla wszystkich rodzajów okładek.

Fotoksiążka XG (ekstra gruba)

Fotoksiążka XG (ekstra gruba) zawiera grubsze strony niż normalna fotoksiążka. Strony mają grubość 1,08 mm i gramaturę 600 g/m².

Strony w fotoksiążce

Odkryj dwie różne linie fotoksiążek z naszego portfolio: Fotoksiążkę i Fotoksiążkę XG. Różnica polega na grubości i ilości stron. W przypadku fotoksiążki sklejane są ze sobą dwie strony papieru fotograficznego, na skutek czego jedna karta, wliczając warstwę kleju, ma grubość 0,34 mm. Natomiast strony w Fotoksiążce XG są dodatkowo kaszerowane na kartonowym materiale o gramaturze 600 g/m², w związku z czym wykazują one grubość 1,08 mm.

Sam/a wybierz ilość stron!

W zależności od rodzaju, fotoksiążka jest dostępna w ilości stron od 26 do 120. Fotoksiążka XG może natomiast zawierać od 10 do 36 stron. W każdej chwili możesz rozszerzyć Twój projekt o dwie następne strony. Dzięki łączeniu na płasko możliwe jest bezproblemowe rozłożenie jednego zdjęcia na dwu stronach. Nie powstaje przy tym zgrubienie między nimi, typowe dla tradycyjnych fotoksiążek, dzięki czemu nie ma utraty części zdjęcia.

Recenzje naszych klientów

Chcielibyście zaprojektować fotoksiążkę ze wspomnieniami, ale nie wiecie dokładnie, jaki projekt będzie najlepszy? Aby się zainspirować, możecie obejrzeć recenzje nadesłane przez naszych klientów!

Wójtowicz

Zdjęcie na papierze to coś rzadko dzisiaj spotykanego. Nie bez powodu mówią, że fotografia analogowa miała "klimat", i choć zdjęcia cyfrowe wywołane na papierze fotograficznym to nie to samo, wrażenie, jakie robi to samo zdjęcie oglądane na ekranie komputera, a na żywo, jest zupełnie inne. Sama czasem wywołuję moje prace z ciekawości, chcę zobaczyć, jak prezentują się jako namacalne obrazy. Dzięki Saal Digital Polska miałam okazję zrobienia całej fotoksiążki. Forma jaką wybrałam, to jak widać, mini portfolio. Wybrałam zdjęcia z ostatnich lat, starając się ułożyć je w spójną całość. Aby stworzyć swoją książkę na Saal Digital należy pobrać i zainstalować dedykowaną aplikację z ich strony. Przerażona ilością czasu, jaką miałabym poświęcić na tworzenie projektu, odkładałam to jak tylko się dało (choć nie tak długo, jak napisanie tej recenzji) czyli do ostatniej chwili. Okazało się, że nie taki diabeł straszny - program jest intuicyjny - mi na pewno pomogła znajomość InDesign, ale taka wiedza zupełnie nie jest potrzebna przy używaniu tej aplikacji. Do wyboru mamy stworzenie projektu od podstaw w aplikacji, użycie gotowych szablonów lub wgranie projektu właśnie z InDesign. Ja wybrałam opcję pierwszą oraz format kwadratowy o wymiarze 28x28cm, niestety nie ma do wyboru większych kwadratów, ani pionowych książek, po mojej większa jest pozioma 42x28cm i to tyle. Mniejszych rozmiarów jest większy wybór. Papier oczywiście matowy (za co Saal odejmuje nam 25zł od zakupu, a ja na prawdę nie rozumiem ludzi, którzy wywołują na błyszczącym, klejącym, palcującym się, papierze, na którym w dodatku niewiele widać bo robią się na nim odbłyski), okładka biała, choć kusiła mnie eko skóra, nie dało się na niej zrobić loga, więc wzięłam zwykłą kartonową, bez watowania - i tak okazuje się solidna, na okładkę dodałam swoje logo. Pamiętam, że skończyłam i wysłałam projekt do zamówienia w niedzielę, a książka przyszła do mnie już w środę, więc nie czeka się praktycznie wcale, na prawdę duży plus za tempo. Za to cena 20zł za wysyłkę jest trochę spora. Moje wrażenia: okładka, jak wspomniałam solidna, szycie porządne, książkę można bez problemu otworzyć całkiem na poziomo. W środku papier fotograficzny, czyli taki, który jak za dawnych czasów naświetla się aby wywołać zdjęcie- dla mnie na plus. Papier jest gruby, dobrej jakości, strony nie gną się przy przeglądaniu, kolory są nasycone, dobrze odwzorowane. Jak widać plusów jest wiele, minusów prawie wcale, ogólnie polecam wywoływanie zdjęć i oglądanie ich na żywo. Dla fotografów jest to (powinno być) szczególnie ważne, ale myślę, że dla każdego jest to przyjemność, choćby oglądając zdjęcia pamiątkowe. Taka fotoksiążka to jedna z form prezentowania swoich prac, czy wspomnień. Link do Saal Digital: www.saal-digital.pl To tyle moich wypocin, zapraszam do oglądania.

Nasze szablony

Szablony na fotoksiążkę

Ślub

Odkryj nasze szablony z motywem ślubnym! Począwszy od zaokrąglonych ornamentów w szablonie Curlicues, po świeże, wiosenne szablony a skończywszy na eleganckim Golden Dove.

Szablony z motywem ślubnym

Dziecko

Dzieci rosną tak szybko! Zachowaj najpiękniejsze wspomnienia! Zdjęcia Twojego Maluszka mogą otoczyć żywe szablony, jak np. Lola lub szablony ze zwierzątkami, jak np. Ben.

Szablony z motywami dziecięcymi

Często zadawane pytania dot. fotoksiążki od Saal Digital

Czy wszystkie fotoksiążki mają panoramiczne łączenie layflat?

Tak, łączenie na płasko - panoramiczne jest standardem we wszystkich fotoksiążkach od Saal Digital.

Czy w fotoksiążkach jest wyklejka - strona oddzielająca okładkę od rozkładówek?

W naszych fotoksiążkach nie ma wyklejki. Projektować można już na pierwszej stronie wewnętrznej fotoksiążki.

Jaka jest minimalna/maksymalna ilość stron?

W fotoksiążce dostępne jest od 26 do 120 stron. Wyjątkiem jest tylko fotoksiążka 42x28, gdzie ilość stron jest ograniczona do 100.

Teksty i kliparty na okładce z eko skóry czy o strukturze płótna?

Na okładce z eko skóry i tej o strukturze płótna możliwe jest umieszczanie tekstów i klipartów, również w kolorze.

Czy dostępna jest korekta pisowni?

Tak, w naszej aplikacji jest funkcja korekty pisowni. Błędy są podkreślane na czerwono. Pojedyncze słowa można dodawać do słownika.

Można wstawić napis na grzbiecie fotoksiążki?

Tak, wystarczy wstawić pole tekstowe i kliknąć na "Do grzbietu książki". Wtedy pole tekstowe zostanie umieszczone właśnie na grzbiecie.

Nie ma tu Waszego pytania? Zapytaj nas.

To są opinie naszych klientów

bardzo dobra
4.9 / 5
z 508 opinii
5 gwiazdek
502
4 gwiazdki
6
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wycinek z ostatnich opublikowanych opinii klientów
Opinia klienta z 18.09.2017
"Długo szukałam odpowiedniej książki dla naszych rodzinnych wstpomnien:)... Fotoksiazka jest super!! Jestem mile zaskoczona. Wysoka jakość, szybki czas realizacji, no poprostu bajka. A fotoobraz strzał w 10 :). Fotoobraz i fotoksiazka ma wszytko to czego szukałam. Polecam!!!. Szukasz firmy która zachowa twoje wspomnienia?? Nie zwlekaj śmiało zamawiaj:).."
Opinia klienta z 17.09.2017
"Najlepsza firma do fotoksiążek. Jakość idealna."
Roksana 15.09.2017
"Niedawno otrzymałam fotoksiazke testowa od saal-digital i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona produkt godny uwagi - naturalne kolory, piękna nowoczesna i profesjonalna oprawa oraz świetny design, poza tym bardzo duży wybór szablonów i układów stron . Bardzo szybka i konkretna obsluga. Napewno będę korzystać z Pansta usług dziękuję i pozdrawiam roxifotos"
Daria 15.09.2017
"Dzięki rabatowi jaki otrzymałam od Saal- Digital było mi bardzo miło przetestować fotoksiążkie. Wybrałam format 21x28 stron 26 piękne lśniące strony,piękne kolory,okładka twarda. Samo stworzenie projektu zajęło mi kilka godzin super zabawa. Fotoksiążka bardzo szybko do mnie doszła. Jestem bardzo zadowolona pozytywnie z wykonania jest bardzo piękna. Polecam wszystkim w 100%,którzy chcą zachować i uwiecznić piękne chwile na fotografiach. Fotoksiążka jest piękna i profesjonalnie wykonana. Dziękuje bardzo."
Ania 15.09.2017
"Zamówiłam piękną fotoskiążkę która mnie oczarowała. Program do jej stworzenia był bardzo łatwy i prosty w obsłudze. Produkt spełnił moje oczekiwania wobec jakości. Bardzo szybka wysyłka i miły kontakt. Serdecznie polecam"
Aleksandra 14.09.2017
"Fotoksiążka wygląda pięknie, z fotografii wydobyda głębia, że na nowo zakochałam się w tych zdjęciach. Szybka i miła obsługa, aplikacja bardzo łatwa w obsłudze. Nie ma do czego się przyczepić."
Żaneta 14.09.2017
"Dziękuję za możliwość skorzystania z Państwa usług w postaci stworzenia foto książki w prezencie urodzinowym dla osoby najbliższej. Foto książka jest wspaniała, jestem bardzo zadowolona z wykonania i jakości. Foto książka jest bardzo przejrzysta, jakość wykonania wysoka. program do jej tworzenia łatwy i przejrzysty. Serdecznie polecam każdemu kto chce stworzyć u Państwa pamiątkę."
Iwona 14.09.2017
"Cudowna pamiątka na lata. Jakość przeszła moje oczekiwania. Świetna aplikacja do wykonania projektu."
Opinia klienta z 13.09.2017
"Serdecznie polecam!"
Izabela 13.09.2017
"Niedawno miałam możliwość przetestowania fotoobrazu produkcji Saal Digital Polska. Sam proces tworzenia obrazu był prosty przez łatwy w obsłudze program, który można ściągnąć u nich na stronie. Mój wybór padł na fotoobraz na płycie PCV o wymiarach 60 x 80cm oraz grubości 5 mm. Kolory sa bardzo intensywne i barwne. Jestem jak najbardziej na TAK!!! Serdecznie polecam!"
Opinia klienta z 12.09.2017
"Jestem mile zaskoczona jakością wykonania i ostatecznym wyglądem fotoksiążki. Nie myślałam, że efekt końcowy będzie wyglądał tak profesjonalnie. Czas wysyłki po prostu ekspresowy. To dobry wybór i idealny pomysł na prezent dla kogoś, bądź na uwiecznione własnych chwil. Polecam zdecydowanie"
Katarzyna 11.09.2017
"Apka ok ale dla osób nie znających się w tego typu sprawach lekko przerażająca ;)"
Anna 11.09.2017
"Przetestowała fotoksiążkę i bardzo gorąco polecam, jakość i cała obsługa zamówienia na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolona."
Joanna 11.09.2017
"Fotoksiążka od #SaaldigitalPolska Ekspresowe wykonanie foto książki nie znaczy,że wykonanie byle jakie. Książka bardzo estetyczna, realne kolory , wyraźne,nie rozmazane, wytrzymała okładka. Aby stworzyć takie cudo wystarczy ściągnąć prosty program, wybrać liczbę stron, układ, tło, napisy, opcji jest naprawdę wiele, wgrać swoje zdjęcia i czekać na przesyłkę . Książka ze zdjęciami nie tylko dla nas, ale np. fajny pomysł na prezent. #recencja #saaldigital #fotoksiążka"
Katarzyna 11.09.2017
"Dzień dobry, Książka cudna, otrzymana w bardzo ekspresowym tempie. Jest piękna. Starannie wykonana, w najmniejszym szczególe. Piękne Włochy w jeszcze piękniejszej oprawie."