Fotoksiążki 21x28 już od 135 zł

Akcja jest ważna włącznie do 31.05.2017

Fotoksiążki 21x28 już od 135 zł

NowośćFotoksiążki z okładką o strukturze płótna

Okładka w kolorach jasny róż, jasny niebieski, ecru i biel

Fotoksiążka z okładką płócienną w 4 kolorach
trusted: Fotoksiążka, której jakość trudno przebić. fotoMagazin: Zwycięzca testu w naświetlaniu Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy. Bardzo spodobała nam się matowa okładka fotoksiążki. Jakość na najwyższym poziomie (...), że Saal Digital ustala nowe kryteria na rynku. Atrakcyjna cena, również jeśli chodzi o fotoobrazy i druki FineArt Fotoksiążka od Saal Digital jest w znakomitej jakości.

Twoja fotoksiążka bezpośrednio z laboratorium fotograficznego

Spersonalizuj cały fotoalbum i odkryj mnóstwo możliwości projektowych naszego programu, aby zaprezentować zdjęcia z jak najlepszej strony. Na życzenie możesz udoskonalić Twoją fotoksiążkę szczególnymi dodatkami, np. okładką z wysokiej jakości eko skóry i idealnie dopasowanym pudełkiem prezentowym.

Perfekcyjne uzupełnienie Twojej fotoksiążki

Album i jego opakowanie tworzą całość. Nie tylko z zewnątrz. Elegancki wygląd i pełna ochrona w jednym. Pudełko prezentowe na fotoksiążkę jest produktem w sprawdzonej jakości Saal. Dostępne jest w błyszczącej bieli lub matowym antracycie, dla wszystkich twardych opraw, bez loga czy kodu kreskowego.

Płaskie łączenie stron

Bez zagięcia na środku - pozwala na rozmieszczenie zdjęć idealnie
na płasko

Saal Digital rezygnuje z umieszczania loga na swoich produktach. Na życzenie również bez kodu kreskowego.

Indywidualna liczba stron

Możliwe bezproblemowe dodawanie po dwie strony

Błyskawicznie

Dzięki produkcji trwającej z reguły 1-2 dni, gwarantujemy błyskawiczną przesyłkę 

Trwałość kolorów

Dajemy Ci 75 lat gwarancji na trwałość kolorów

Jaki format do Ciebie pasuje?

Format pionowy

Format kwadratowy

12 x 12
12 x 12
od 55 zł
19 x 19
19 x 19
od 125 zł
28 x 28
28 x 28
od 200 zł

Format poziomy

Łączenie panoramiczne

Panoramiczne łączenie stron

Łączenie panoramiczne umożliwia Ci rozmieszczenie zdjęcia na obu stronach bez utraty istotnych elementów w miejscu typowego zagięcia. Łączenie na płasko sprawdza się głównie w przypadku dużych, panoramicznych motywów.

Wartościowe wnętrze

Zarówno strony w Twojej fotoksiążce, jak i jej okładka są naświetlane na prawdziwym papierze fotograficznym. Dla wieloletniej żywotności i znakomitych kolorów. Dostępne na papierze matowym i błyszczącym.

Fotoksiążka w okładce o jakości premium

unpadded
matowy
Eko skóra biała
Eko skóra biała
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra krem
Eko skóra krem
Eko skóra tytan
Eko skóra tytan
Eko skóra koniak
Eko skóra koniak
Kolorze łupkowym
Kolorze łupkowym
Kolorze krecim
Kolorze krecim
Metaliczne złoto
Metaliczne złoto
Metaliczne srebro
Metaliczne srebro
Płótno ecru
Płótno ecru
Płótno jasny niebieski
Płótno jasny niebieski
Płótno jasny różowy
Płótno jasny różowy
Płótno białe
Płótno białe
matowy
matowy
błyszczący
błyszczący
z watowaniem
padded
bez watowania
unpadded

Pudełko na fotoksiążkę

Pudełko prezentowe

Pudełko i fotoksiążka to perfekcyjne połączenie. Elegancki wygląd i idealna ochrona fotoksiążki w jednym.

Dokładnie dopasowane

Pudełko na fotoksiążkę w sprawdzonej jakości Saal dostępne jest w kolorze białym błyszczącym lub w matowym antracycie. Opakowanie to jest dostosowane do każdego formatu fotoksiążki, nie ma na nim nadruku logo ani kodu kreskowego.

Fotoksiążka bez kodu

Bez kodu

Opcjonalnie możliwe jest zamówienie fotoksiążki bez kodu kreskowego, dzięki czemu fotoksiążka z Twoimi zdjęciami nabierze jeszcze bardziej eleganckiego i szlachetnego charakteru.

Bez logo producenta

Na naszych produktach nie umieszczamy logo naszej firmy. Niemniej jednak, fotoksiążki mają niewielki kod kreskowy na ostatniej stronie oraz na tylnej okładce. Kod ten nie zawiera informacji o nas - producencie, ani o Tobie - kliencie.

Okładka z watowaniem

Watowana okładka, czy to na papierze fotograficznym, czy też na eko skórze, jest niesamowita - przyjemna w dotyku okładka robi wrażenie bardzo szlachetnej.

Ulepsz Twój fotoalbum dodatkiem specjalnym wybierając opcję "z watowaniem". Podczas watowania oprawa zostanie wypełniona 3 mm gąbką. Ta opcja jest dostępna zarówno dla okładek z eko skóry, jak i dla tych z papieru fotograficznego. Weź fotoksiążkę do rąk i poczuj różnicę!

Fotoksiążka XG (ekstra gruba)

Fotoksiążka XG (ekstra gruba) zawiera grubsze strony niż normalna fotoksiążka. Strony mają grubość 1,08 mm i gramaturę 600 g/m².

Strony w fotoksiążce

Odkryj dwie różne linie fotoksiążek z naszego portfolio: Fotoksiążkę i Fotoksiążkę XG. Różnica polega na grubości i ilości stron. W przypadku fotoksiążki sklejane są ze sobą dwie strony papieru fotograficznego, na skutek czego jedna karta, wliczając warstwę kleju, ma grubość 0,34 mm. Natomiast strony w Fotoksiążce XG są dodatkowo kaszerowane na kartonowym materiale o gramaturze 600 g/m², w związku z czym wykazują one grubość 1,08 mm.

Sam/a wybierz ilość stron!

W zależności od rodzaju, fotoksiążka jest dostępna w ilości stron od 26 do 120. Fotoksiążka XG może natomiast zawierać od 10 do 36 stron. W każdej chwili możesz rozszerzyć Twój projekt o dwie następne strony. Dzięki łączeniu na płasko możliwe jest bezproblemowe rozłożenie jednego zdjęcia na dwu stronach. Nie powstaje przy tym zgrubienie między nimi, typowe dla tradycyjnych fotoksiążek, dzięki czemu nie ma utraty części zdjęcia.

Nasze szablony

Szablony na fotoksiążkę

Ślub

Odkryj nasze szablony z motywem ślubnym! Począwszy od zaokrąglonych ornamentów w szablonie Curlicues, po świeże, wiosenne szablony a skończywszy na eleganckim Golden Dove.

Szablony z motywem ślubnym

Dziecko

Dzieci rosną tak szybko! Zachowaj najpiękniejsze wspomnienia! Zdjęcia Twojego Maluszka mogą otoczyć żywe szablony, jak np. Lola lub szablony ze zwierzątkami, jak np. Ben.

Szablony z motywami dziecięcymi

Profil ICC dla fotoksiążek

Profesjonaliści mogą edytować fotoksiążkę np. w programach Photoshop lub Lightroom. Aby uzyskać optymalne barwy, udostępniamy Wam dla fotoksiążki matowej i błyszczącej profile ICC do pobrania, które posłużą do funkcji próby (softproof).

Dowiedz się więcej o stosowaniu pliku ICC w programie Photoshop lub Lightroom.

1. Obróbka zdjęć

Edytuj zdjęcia w Twoim programie jak dotychczas.

 

 

2. Softproof

Sprawdź zdjęcia z profilem ICC.

3. Zamawianie

Zaprojektuj i zamów plakat w Aplikacji Saal Design.

Opinie naszych klientów

bardzo dobra
4.9 / 5
z 319 opinii
5 gwiazdek
317
4 gwiazdki
2
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wycinek z ostatnich opublikowanych opinii klientów
Waldemar 24.05.2017
"Bardzo estetycznie wykonana fotoksiążka, gruby papier oddający wiernie kolorystykę zdjęć. Co do trwałości nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ zbyt krótko posiadam Wasz produkt. Przygotowanie projektu w programie banalnie proste i z pewnością każdy to zrobi bez problemu. Porównując z innym fotoksiążkami dostępnymi na naszym rynku, produkt w mojej subiektywnej ocenie plasuje się dokładnie po środku. Reasumując, polecam zarówno amatorom jak i profesjonalistom. Cieszę się, że mogłem namacalnie sprawdzić jakość fotoksiążki i z pewnością to nie jest ostatnie moje zamówienie."
Agnieszka 23.05.2017
"Program do zaprojektowania własnej fotoksiążki od Saal Digital jest bardzo intuicyjny, działa płynnie i nie zawiesza się. Posiada mnóstwo możliwych układów zdjęć na stronie oraz pełno dodatkowych opcji tj. tła (kolorowe, wzorzyste, fakturowane), maski, cliparty, pola tekstowe z różnymi czcionkami. Oprócz tego każde zdjęcie można dowolnie zwiększać, zmniejszać, zmieniać położenie, przekrzywiać, obracać czy kadrować. W każdym miejscu naszej fotoksiążki możemy dodawać lub usuwać kolejne strony. Zamawiając produkt dokonuje się bezpiecznej płatności przez internet, a projekt i zdjęcia są przesyłane do firmy. W zależności od naszego łącza internetowego oraz ilości wgranych zdjęć może to trwać dłużej lub krócej, ale przebiegła bezproblemowo. Dostawa jest błyskawiczna przez międzynarodową firmę kurierską DHL. Sama fotoksiążka prezentuje się wręcz elegancko. To prawdziwa niemiecka jakość. Zalety: - Strony wydrukowane są na prawdziwym papierze fotograficznym i są dość grube i sztywne (zagięcie rogów czy przypadkowe przedarcie kartki staje się niemożliwe, dzięki czemu fotoksiążka ma zapewnioną większą trwałość). - Kartki łączone są “na płasko” i nie ma zgrubienia na środku książki po jej otwarciu, dzięki czemu zdjęcia rozłożone na dwóch stronach doskonale się prezentują. -Watowana okładka dodaje eleganckiego wyglądu naszej fotoksiążce. Wady: funkcja asystenta dodawania zdjęć - dodaje zdjęcia w przypadkowej kolejności, a nie w kolejności ich zaznaczania i nie ma komunikatu jeśli zaznaczymy za dużo zdjęć, tylko dodawana jest taka ilość zdjęć na ile przewidziana jest konkretna fotoksiążka z konkretną ilością kartek; cena - fotoksiążka wielkości 15 x 21 cm (A5) z 92 matowymi stronami, z błyszczącą okładką z watowaniem i standardowo z kodem kreskowym kosztowała 290 zł (z dostawą 310 zł), co moim zdaniem jak na polskie warunki jest dość drogo (chociaż zapewne w Niemczech, gdzie produkowana jest ta fotoksiążka będzie to śmiesznie niska cena)."
Opinia klienta z 23.05.2017
"Fotoksiążka jest cudowna, a jakość wykonania bardzo solidna, a teraz czekam z niecierpliwością na fotozeszyt. Dziękuję bardzo"
MARTA 23.05.2017
"Miło mi Państwa poinformować, że Wasza fotoksiążka przebija jakością i wykonaniem wszystkie inne . Zawsze zamawiałam fotoksiążki na Allegro. Dostałam do testowania Fotoksiążkę w twardej okładce 15x21cm (A5). Strony wewnętrzne są matowe, nie zostają na nich odciski palców - 4 letnia córka nie mogła oderwać wzroku od zdjęć :) Kolor zdjęć w 100% odzwierciedliło rzeczywiste kolory moich zdjęć. Jakość wydruku zdjęć oceniłabym na 6 gwiazdek. Dodatkowym plusem są sztywne kartki wewnątrz książki - koniec zagiętych kartek. Cena jest adekwatna do jakości."
Jacek 22.05.2017
"Moja pierwsza fotoksiążka i jestem pewien, że będą następne. Prosta i intuicyjna aplikacja. Procedury ograniczone do minimum i szybkie łącze ze sklepem. Jest dobrze. Nie mam jeszcze fotoksiążki, jednak nie boję się o jakość bo moi znajomi już korzystali z usług tej firmy i było lepiej niż dobrze."
Aneta 22.05.2017
"Ciesze się , że mogłam skorzystać z usług tak profesjonalnej firmy, jakość gwarantowana,polecam serdecznie!!!"
Opinia klienta z 22.05.2017
"SUPER PRODUKT!!!"
Przemysław 20.05.2017
"super polecam"
Karol 20.05.2017
"Program do składania produktów pobrany ze strony jest intuicyjny i idiotoodporny. Bardzo polecam. Druk zrobiony ekspresowo - zdjęcia wysłałem o 22.00 a następnego dnia ok 11.00 dostałem informację że produkt jest gotowy! Jakość bardzo dobra, zarówno jeśli chodzi o materiał okładki i papier, jak i o sam druk. Na zdjęciu widzicie bardzo źle złożoną fotografię, zajmującą dwie strony z łączeniem przez oko. Dodatkowo aby drukarnia nie miała zbyt łatwo lewa strona zdjęcia jest na sztywnym kartonie okładki, prawa na papierze. Wyszło bardzo dobrze! Więcej tu: https://www.facebook.com/piachografia/posts/1741969752485724"
Joanna 19.05.2017
"Miałam przyjemność testować fotoksiążkę i nawet nie myślałam że będę aż tak zadowolona. Projektowanie jest proste, a realizacja bardzo szybka. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam."
Agnieszka 19.05.2017
"2-3 godziny zajmuje projekt , troszkę trzeba się zaponac z programem ale spokojnie nie jest skkomplikowany, bardzo szybka realizacja , 3 dni od akceptacji ksiązka była u mnie !!szok!!!zdjęcia ładne ostre , program informuje jesli coś jest nie tak,jakość bardzo dobra, wykonanie bardzo estetyczne , czy zamówię coś jeszcze? chyba tak -ale tylko z rabatem bo ponad 200zł to dużo.....za ten produkt na polskie realia"
Beata 18.05.2017
"Miałam przyjemność testować fotoksiążkę na grubych kartach Saal-Digital. Zamówiłam rozmiar 26x26, w kolorowej oprawie z nadrukiem według mojego projektu. Książka trafiła do mnie bardzo szybko. W piątek koło północy załadowałam pliki a już we środę kurier zapukał do mych drzwi. Kolejnym plusem była prędkość projektowania. Nie trzeba ładować zdjęć do kreatora, tylko przerzuca się je na strony prosto z komputera. Uważam to za genialne rozwiązanie, które oszczędziło wiele czasu. Jakość nadruku jest bez zastrzeżeń. Wybrałam mat, ponieważ cenię sobie swego rodzaju powściągliwość w tym przypadku. Uważam, że mat jest bardziej zbliżony do tego, co widzimy na żywo (bez zdbędnych odblasków). Kolory w książce - pierwsza klasa. Całość wygląda schludnie i porządnie. Nie ma żadnych niedoróbek. Polecam serdecznie! Zwłaszcza laikom, jeżeli nie potrafią w innym programie zaprojektować sobie albumu :)"
Paulina 17.05.2017
"Poznałam Was przez instagram. Cudowne wykonanie fotoksiążki, świetna jakość fotografii. Jestem jak najbardziej pozytywnie zaskoczona! Skorzystam z Waszych usług jeszcze nie raz."
Diana 17.05.2017
"Fotoksiążka,którą dostałam do przetestowania jest cudowna.Ma idealne kolory i wyraźne zdjęcia,nie spodziewałam się tak idealnej pamiątki,moje zdjęcia nie były dobre jakościowo a w tej książce są jak wyjęte z bajki.I wysyłka jest ekspresowa,bardzo szybko książka dotarła do mnie. Każdemu kto zastanawia się nad skorzystaniem z usług saal-digital naprawdę serdecznie polecam. Ja napewno jeszcze skorzystam z Państwa oferty i dziękuję za możliwość testowania fotoksiążki i mam nadzieję,że w przyszłości również będę mogła skorzystać z testów Państwa produktów. Pozdrawiam"
Bernadetta 17.05.2017
"Miałam przyjemność testować fotoksiążkę od Saal Digital Polska i jestem bardzo zadowolona z otrzymanego produktu. Fotoksiążka którą wybrałam jest w rozmiarze 28/19, ilość stron 26, strony błyszczące. Zdjęcia i oprawa graficzna jest bardzo wysokiej jakości, wszystko jest bardzo wyraziste i czytelne a kolory idealne. Dzięki błyszczącym stronom zdjęcia wyglądają ślicznie dużo ładniej niż w macie. Zarówno okładka jak i strony są idealnej grubości. Krótko mówiąc produkt który otrzymałam jest Idealny. Aplikacja Saal Design za pomocą której tworzy się i zamawia produkty nie jest skomplikowana a wręcz przeciwnie uważam że jest zrozumiała i czytelna po za tym ma dużo różnych funkcji dzięki którym można stworzyć świetny, niepowtarzalny produkt. Z czasu dostarczenia przesyłki jestem bardzo zadowolona ponieważ czas oczekiwania na przesyłkę w moim przypadku trwał 4 dni. Biorąc pod uwagę że jest to przesyłka międzykrajowa jest to krótki czas oczekiwania. Koszt takiej fotoksiążki jest porównywalny z innymi firmami u których można zamówić taki produkt. Miłym zaskoczeniem jest również obsługa klienta i kontakt z firmą. Ogólnie mówiąc Saal Digital jest firmą godną polecenia u której można zamówić wspaniałe produkty :)"