Fotoksiążki 21x28 już od 135 zł*

Akcja jest ważna do 28.02.2018 włącznie

Fotoksiążki 21x28 już od 135 zł*

*Promocja ważna na fotoksiążki w formacie 21 x 28 na papierze fotograficznym błyszczącym lub matowym. Akcja trwa do 28.02.2018 włącznie.

trusted: Fotoksiążka, której jakość trudno przebić. fotoMagazin: Zwycięzca testu w naświetlaniu Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy. Bardzo spodobała nam się matowa okładka fotoksiążki. Jakość na najwyższym poziomie (...), że Saal Digital ustala nowe kryteria na rynku. Atrakcyjna cena, również jeśli chodzi o fotoobrazy i druki FineArt Fotoksiążka od Saal Digital jest w znakomitej jakości.

Płaskie łączenie stron

Bez zagięcia na środku - pozwala na rozmieszczenie zdjęć idealnie
na płasko

Saal Digital rezygnuje z umieszczania loga na swoich produktach. Na życzenie również bez kodu kreskowego.

Błyskawicznie

Dzięki produkcji trwającej z reguły 1-2 dni, gwarantujemy błyskawiczną przesyłkę 

Trwałość kolorów

Dajemy Ci 75 lat gwarancji na trwałość kolorów

Jaki format do Ciebie pasuje?

Łączenie panoramiczne

Panoramiczne łączenie stron

Łączenie panoramiczne umożliwia Ci rozmieszczenie zdjęcia na obu stronach bez utraty istotnych elementów w miejscu typowego zagięcia. W przypadku większości formatów, dostępna ilość stron to od 26 do nawet 160. Wyjątek stanowi format 42x28, w przypadku którego maksymalnie do dyspozycji jest 100 stron. Projekt fotoksiążki można powiększać, dodając po 2 strony.

Trzy rodzaje rozkładówek

Jeśli chodzi o rozkładówki, to do wyboru są trzy warianty. Wybierz spośród powierzchni błyszczącej, matowej lub matowej premium Twojego faworyta! W przypadku wszystkich powierzchni kładziemy nacisk na odzwierciedlenie kolorów i gwarancję wysokiej jakości Saal Digital.

Fotoksiążka w okładce o jakości premium

unpadded
matowy
Eko skóra biała
Eko skóra biała
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra krem
Eko skóra krem
Eko skóra tytan
Eko skóra tytan
Eko skóra koniak
Eko skóra koniak
Kolorze łupkowym
Kolorze łupkowym
Kolorze krecim
Kolorze krecim
Metaliczne złoto
Metaliczne złoto
Metaliczne srebro
Metaliczne srebro
Płótno ecru
Płótno ecru
Płótno jasny niebieski
Płótno jasny niebieski
Płótno jasny różowy
Płótno jasny różowy
Płótno białe
Płótno białe
matowy
matowy
błyszczący
błyszczący
z watowaniem
padded
bez watowania
unpadded

Indywidualna i stylowa prezentacja

Skorzystajcie z maksymalnej dowolności przy projektowaniu fotoksiążki i wybierzcie pasującą okładkę. Do wyboru są okładki matowe lub błyszczące z papieru fotograficznego, na których można umieścić zdjęcia, tekst i kliparty a także różne okładki specjalne.

Okładki specjalne z indywidualnym napisem

Okładki specjalne, czyli te o wyglądzie skóry, metaliku, drewna lub płótna, nadadzą fotoksiążce szczególnego charakteru. Każda z tych okładek dostępna jest w różnych kolorach. Oprócz tego, okładkę specjalną można spersonalizować własnym tekstem lub wybranym klipartem. Oczywiście nie jest to koniecznością i okładka może pozostać minimalistyczna, bez napisów i klipartów.

Strony wewnętrzne fotoksiążki

Papier fotograficzny błyszczący

Papier fotograficzny błyszczący

Ten papier charakteryzuje się wysoką jakością i jest odpowiedni w przypadku motywów o wyrazistych kolorach;

  • żywe kolory
  • fascynujące wrażenie głębi
Papier fotograficzny matowy

Papier fotograficzny matowy

Matowa powierzchnia wykazuje delikatną, jednolitą strukturę, dzięki czemu cieszy się uznaniem wśród oglądających.

  • wysoka jakość
  • brak odcisków palców
Papier matowy high end

Papier high end mat

Niepowlekany papier, naturalny w dotyku.

 

  • brak odbłysków
  • mniejsza wrażliwość na wilgoć
Papier artystyczny

Druk artystyczny

Papier artystyczny jest szczególny w dotyku i charakteryzuje się delikatną strukturą. 

  • różni się wyglądem od pozostałych papierów
  • szczególny w dotyku

Pudełko na fotoksiążkę

Pudełko na fotoksiążkę

Pudełko prezentowe

Pudełko i fotoksiążka to perfekcyjne połączenie. Elegancki wygląd i idealna ochrona fotoksiążki w jednym.

Dokładnie dopasowane

Pudełko na fotoksiążkę w sprawdzonej jakości Saal dostępne jest w kolorze białym błyszczącym lub w matowym antracycie. Opakowanie to jest dostosowane do każdego formatu fotoksiążki, nie ma na nim nadruku logo ani kodu kreskowego.

Fotoksiążka bez kodu

Fotoksiążka bez kodu

Bez kodu

Opcjonalnie możliwe jest zamówienie fotoksiążki bez kodu kreskowego, dzięki czemu fotoksiążka z Twoimi zdjęciami nabierze jeszcze bardziej eleganckiego i szlachetnego charakteru.

Bez logo producenta

Na naszych produktach nie umieszczamy logo naszej firmy. Niemniej jednak, fotoksiążki mają niewielki kod kreskowy na ostatniej stronie oraz na tylnej okładce. Kod ten nie zawiera informacji o nas - producencie, ani o Tobie - kliencie.

Okładka z watowaniem

Watowana okładka, czy to na papierze fotograficznym, czy też na eko skórze, jest niesamowita - przyjemna w dotyku okładka robi wrażenie bardzo szlachetnej.

Okładka z miękkim watowaniem

Uszlachetnij okładkę, wybierajac fotoksiążkę "z watowaniem". Taka okładka zostanie wypełniona dodatkową, 3 mm wartstwą waty.

Wyczuwalna różnica

Jak tylko weźmiesz fotoksiążkę do rąk, nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz różnicę! Ta opcja dostępna jest dla wszystkich rodzajów okładek.

Fotoksiążka XG (ekstra gruba)

Fotoksiążka XG (ekstra gruba) zawiera grubsze strony niż normalna fotoksiążka. Strony mają grubość 1,08 mm i gramaturę 600 g/m².

Strony w fotoksiążce

Różnica polega na grubości i ilości stron. W przypadku fotoksiążki sklejane są ze sobą dwie strony papieru. Natomiast strony w Fotoksiążce XG są dodatkowo kaszerowane na kartonowym materiale o gramaturze 600 g/m², dzięki czemu są szczególne w dotyku.

Sam/a wybierz ilość stron!

Z uwagi na grubsze strony fotoksiążki XG, możliwa ilość stron to od 10 do 36 stron. W każdej chwili możesz rozszerzyć Twój projekt o dwie następne strony, kończąc maksymalnie na ilości 36 stron.

Recenzje naszych klientów

Chcielibyście zaprojektować fotoksiążkę ze wspomnieniami, ale nie wiecie dokładnie, jaki projekt będzie najlepszy? Aby się zainspirować, możecie obejrzeć recenzje nadesłane przez naszych klientów!

Wójtowicz

Zdjęcie na papierze to coś rzadko dzisiaj spotykanego. Nie bez powodu mówią, że fotografia analogowa miała "klimat", i choć zdjęcia cyfrowe wywołane na papierze fotograficznym to nie to samo, wrażenie, jakie robi to samo zdjęcie oglądane na ekranie komputera, a na żywo, jest zupełnie inne. Sama czasem wywołuję moje prace z ciekawości, chcę zobaczyć, jak prezentują się jako namacalne obrazy. Dzięki Saal Digital Polska miałam okazję zrobienia całej fotoksiążki. Forma jaką wybrałam, to jak widać, mini portfolio. Wybrałam zdjęcia z ostatnich lat, starając się ułożyć je w spójną całość. Aby stworzyć swoją książkę na Saal Digital należy pobrać i zainstalować dedykowaną aplikację z ich strony. Przerażona ilością czasu, jaką miałabym poświęcić na tworzenie projektu, odkładałam to jak tylko się dało (choć nie tak długo, jak napisanie tej recenzji) czyli do ostatniej chwili. Okazało się, że nie taki diabeł straszny - program jest intuicyjny - mi na pewno pomogła znajomość InDesign, ale taka wiedza zupełnie nie jest potrzebna przy używaniu tej aplikacji. Do wyboru mamy stworzenie projektu od podstaw w aplikacji, użycie gotowych szablonów lub wgranie projektu właśnie z InDesign. Ja wybrałam opcję pierwszą oraz format kwadratowy o wymiarze 28x28cm, niestety nie ma do wyboru większych kwadratów, ani pionowych książek, po mojej większa jest pozioma 42x28cm i to tyle. Mniejszych rozmiarów jest większy wybór. Papier oczywiście matowy (za co Saal odejmuje nam 25zł od zakupu, a ja na prawdę nie rozumiem ludzi, którzy wywołują na błyszczącym, klejącym, palcującym się, papierze, na którym w dodatku niewiele widać bo robią się na nim odbłyski), okładka biała, choć kusiła mnie eko skóra, nie dało się na niej zrobić loga, więc wzięłam zwykłą kartonową, bez watowania - i tak okazuje się solidna, na okładkę dodałam swoje logo. Pamiętam, że skończyłam i wysłałam projekt do zamówienia w niedzielę, a książka przyszła do mnie już w środę, więc nie czeka się praktycznie wcale, na prawdę duży plus za tempo. Za to cena 20zł za wysyłkę jest trochę spora. Moje wrażenia: okładka, jak wspomniałam solidna, szycie porządne, książkę można bez problemu otworzyć całkiem na poziomo. W środku papier fotograficzny, czyli taki, który jak za dawnych czasów naświetla się aby wywołać zdjęcie- dla mnie na plus. Papier jest gruby, dobrej jakości, strony nie gną się przy przeglądaniu, kolory są nasycone, dobrze odwzorowane. Jak widać plusów jest wiele, minusów prawie wcale, ogólnie polecam wywoływanie zdjęć i oglądanie ich na żywo. Dla fotografów jest to (powinno być) szczególnie ważne, ale myślę, że dla każdego jest to przyjemność, choćby oglądając zdjęcia pamiątkowe. Taka fotoksiążka to jedna z form prezentowania swoich prac, czy wspomnień. Link do Saal Digital: www.saal-digital.pl To tyle moich wypocin, zapraszam do oglądania.

Często zadawane pytania dot. fotoksiążki od Saal Digital

Czy wszystkie fotoksiążki mają panoramiczne łączenie layflat?

Tak, łączenie na płasko - panoramiczne jest standardem we wszystkich fotoksiążkach od Saal Digital.

Jak zmienić format fotoksiążki?

Zapisz projekt fotoksiążki a jeśli zdecydujesz się na zmianę formatu, to możesz jeszcze jej dokonać, korzystając z funkcji przekształcania artykułu. Więcej można się dowiedzieć tutaj: Przekształć artykuł. Prosimy o zachowanie poprawnej ilości stron oraz o zapisanie projektu pod nową nazwą.

Jaka jest minimalna/maksymalna ilość stron?

W fotoksiążce dostępne jest, w zależności od rodzaju papieru, od 26 do 160 stron. Wyjątkiem jest tylko fotoksiążka 42x28, gdzie ilość stron jest ograniczona do 100.

Teksty i kliparty na okładce z eko skóry czy o strukturze płótna?

Na okładce z eko skóry i tej o strukturze płótna możliwe jest umieszczanie tekstów o różnych czcionkach i kolorach oraz klipartów.

Czy dostępna jest korekta pisowni?

Tak, w naszej aplikacji jest funkcja korekty pisowni. Błędy są podkreślane na czerwono. Pojedyncze słowa można dodawać do słownika.

Można wstawić napis na grzbiecie fotoksiążki?

Tak, wystarczy wstawić pole tekstowe i kliknąć na "Do grzbietu książki". Wtedy pole tekstowe zostanie umieszczone właśnie na grzbiecie.

Nie ma tu Waszego pytania? Zapytaj nas.

To są opinie naszych klientów

bardzo dobra
4.9 / 5
z 710 opinii
5 gwiazdek
693
4 gwiazdki
17
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wycinek z ostatnich opublikowanych opinii klientów
Agnieszka 15.02.2018
"Piękna fotoksiazka, zdjecia jak z realu. Bardzo dobre wykonanie. Każda strona jest taka jak zaprojektowałam. Szybka dostawa. Wspaniala pamiatka."
Katarzyna 13.02.2018
"Super pamiątka od @saaldigital_pl! Fotoksiążka w formacie 19x19cm w twardej oprawie z usztywnianymi stronami. Zamówienie dotarło od momentu wysłania projektu w 5 dni - jednym słowem EKSPRESOWO. Idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Zdjęcia oddają rzeczywiste kolory idealnie oddając czar chwili w momencie robienia zdjęcia. Fotoksiążka jest trwała w odróżnieniu od klasycznego albumu, dlatego tez gwarantuje satysfakcję. Projekt wykonuje się w specjalnym programie, gdzie istnienie możliwość zapisania rycin i zamówienie kolejnej w takim samym lub innym formacie. O ułożeniu i ilości zdjeć na stronie możemy decydować sami, tworzenie fotoksiążki przywołuje cudowne wspomnienia i świetną zabawę. Gorąco polecam !"
Krzysztof 12.02.2018
"Jestem pod wrażeniem .. Dzięki za współrace i kupon promocyjny.. Chciałbym dalej z Wami wspołpracować i Was reklamować wkrótce zdjęcia samej fotoksiążki i ujęć z drona niesamowita pamiątka ! Wkrótce relacja zdjęciowa na www.delphen.com https://www.facebook.com/ulotnechwileslask/"
Krzysztof 12.02.2018
"Jestem pod wrażeniem .. Dzięki za współrace i kupon promocyjny.. Chciałbym dalej z Wami wspołpracować i Was reklamować wkrótce zdjęcia samej fotoksiążki i ujęć z drona niesamowita pamiątka ! Wkrótce relacja zdjęciowa na www.delphen.com https://www.facebook.com/ulotnechwileslask/"
Opinia klienta z 12.02.2018
"Ładny album dobrej jakości.Polecam!"
Opinia klienta z 07.02.2018
"Aplikacja przejrzysta, pomocna opcja tworzenia automatycznego i możliwość wyłączenia Layoutu w celu poprawek. Bardzo szybka wysyłka. Fotoksiążka bardzo porządnie wykonana, serdecznie dziękuję!"
Marta 07.02.2018
"Jestem bardzo szczesliwa, ze moglam przetestowac wasza fotoksiazke. Zostala ona wykonana bardzo starannie i estetycznie. Jedynym minusem jest to ze zdjecia niektore zdjecia zostaly rozmazane i sa nie wyrazne. Podaje tez link gdzie bardziej obszernie opisalam Wasza fotoksiazke . . . https://www.instagram.com/p/Be5ZjRFhznn/"
Patrycja 05.02.2018
"a więc przy projektowaniu fotoksiążki miałam dużo frajdy . mnóstwo możliwości , dodatków naprawdę super (nie mogłam znaleść jedynie ramek na zdjęcia to jedyny minusik) ale reszta NAPRAWDĘ SUPER!!!!! bardzo mi przykro że nie mogę dokonać płatności przez kartę ponieważ mam kartę debetową a jak założyłam paypal też nie mogę zapłacić nie wiem o o chodzi nawet im pieniądze wpłaciłam i czekam kilka dni a do nich nadal nie dotarły. mam nadzieję że zmienicie możliwość płacenia bo niestety nie będę mogła więcej u was zamawiać a na pewno bym nie raz coś zamówiła . Bardzo proszę o tą drobną zmianę w płatnościach bo na pewno nie jedna osoba by na tym skorzystała . pozdrawiam Patrycja"
Opinia klienta z 03.02.2018
"Zamówiłem fotoksiążkę w rozmiarze 30x20cm, okładka matowa, środek również. Fotoksiążka wykonana na bardzo wysokim poziomie. Kolory, jakość materiałów z których jest wykonana naprawdę bardzo dobra. Aplikacja jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Wysyłka bardzo szybka. Szczerze polecam."
Daria 02.02.2018
"To moja pierwsza fotoksiążka w Polsce i ja jestem bardzo zadowolona jakością i szybkością wykonania produktu. Bardzo chcętnie bym zamowiła książki w przyszłości, polecam wszystkim - jako present, jako pamięć. Bo dziś my mamy momenty, a jotro one są tylko w pamięci i fotoksiążka to najliepszy sposób zachować je."
Katarzyna 02.02.2018
"FotoKsiazka dziś dotarła, a zamówione zostało złożone we wtorek, więc jestem bardzo zadowolona z czasu realizacji zamówienia. Książka jest wykonana starannie i na pierwszy rzut oka widać, że jest najwyższej jakości. Szczerze powiedziawszy obawiałam się czy zdjęcia zrobione aparatem z telefonu komórkowego nie będą rozmazane, ale wszystkie sa super widoczne. Szczerze polecam."
Marlena 02.02.2018
"Jakość książki powala! Jest cudowna! Bardzo się cieszę że trafiłam właśnie na Saal Digital, ceny adekwatne do jakości. Zdjęcia są w bardzo dobrej jakości. Napewno skorzystam jeszcze nie raz! Bardzo polecam!"
Klaudyna 02.02.2018
"Dziękuję Saal Digital Polska za możliwość przetestowania fotoksiążki. Jestem zachwycona! Piękne, żywe i co najważniejsze nie przekłamane kolory. Cudowna jakość i dbałość o najmniejsze elementy. Łatwa obsługa programu do tworzenia projektu. Bardzo szybka wysyłka, po wysłaniu projektu książka dotarła na trzeci dzień. Zadowalający kontakt z obsługą. Nic dodać nic ująć. Ogromny plus i podziękowanie dla Was Saal Digital Polska!!!"
Aleksandra 02.02.2018
"Każdemu z osobna polecam tą super foto-książkę ! Świetna jakość , super szybka realizacja zamówienia oraz wysyłka ! Jeżeli się zastanawiacie czy zamówić ? Zamawiajcie , jest to warte każdej ceny ! Wszystko wykonane perfekcyjnie , zdjęcia w cudownej jakości , wszystko można dobrać według własnego uznania - i to jest super ! Opinia jak najbardziej na 6 ! Super pamiątka ! Dziękujemy bardzo , że możemy mieć tą książkę ! Pozdrawiamy :)"
Magdalena 01.02.2018
"Miałam okazję testować fotoksiążkę z @saaldigital_pl . Zdecydowanie mogę z czystym sumieniem polecić taką formę pamiątki. Jakość wykonania jest świetna. Sztywna oprawa zapewnia bezpieczeństwo fotoksiążki na długie lata. Najlepsze jest to, że samemu decydujemy co w naszej książce się znajdzie. Zdjęcia można ustawiać w dowolny sposób. Moja #fotoksiążka ma 40 stron, a rozmiar to 15x21. Dziękuję @saaldigital_pl za cudowną pamiątkę 14 miesięcy z życia Igorka."