Impressum

Saal Digital Fotoservice GmbH
Weidenauer Straße 160
57076 Siegen
Deutschland (Niemcy)

Kierownictwo: Reinhard Saal, Robin Saal, Tim Saal, Florian Stellwag
NIP (Niemcy): DE 250012471
Sąd Rejonowy Siegen HRB-Nr. 9924

 

Skontaktuj się z nami pisząc na:

E-Mail: support(at)saal-digital.pl

Zamówienia na płytach CD prosimy wysyłać na:

Saal Digital
Zeppelinstr. 36
91187 Röttenbach
Deutschland (Niemcy)

Metody płatności

W Saal Digital masz do wyboru bezpieczną płatność z PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard.

Informacje prawne, gwarancja jakości, zwolnienie z odpowiedzialności

Saal-Digital stara się przedstawiać na swojej stronie internetowej zawsze poprawne, aktualne i kompletne informacje, dlatego zmienia je lub na bieżąco uzupełnia bez wcześniejszych zapowiedzi. Mimo tego nie dajemy gwarancji na poprawność, aktualność i kompletność informacji. To tyczy się również odnośników, tzw. 'hiperłączy', które Saal-Digital pośrednio lub bezpośrednio oferuje na swojej stronie internetowej. Saal-Digital nie bierze odpowiedzialności za treści stron zewnętrznych, do których dotrzesz za pomocą linków lub innych odnośników.

Rozstrzyganie sporów drogą elektroniczną (ODR)

Komisja Europejska udostępnia platformę do rozstrzygania sporów drogą elektroniczną (ODR), którą można znaleźć tutaj: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Poza tym Saal-Digital nie odpowiada za bezpośrednie lub pośrednie szkody (oraz w ich wyniku utracone zyski), które mogą wynikać z informacji na stronach zewnętrznych. Zawartość strony internetowej Saal-Digital jest strzeżona prawami autorskimi. Odpłatne udostępnianie osobom trzecim treści z naszej strony jest niedozwolone. Co więcej, ustawa o prawie autorskim zabrania zapisywania i rozpowszechniania materiałów zdjęciowych czy graficznych z naszej strony internetowej.

Osoba odpowiedzialna za publikowane treści na blogu Saal Digital wg § 55 ustęp 2 RStV (Umowa o transmisji radiowej w zjednoczonych Niemczech):

Florian Stellwag
Zeppelinstr. 36
91187 Röttenbach
Niemcy

Deutschland
E-Mail: blog(at)saal-digital.de

Saal Digital zastrzega sobie prawo sprawdzenia pobieranych lub publikowanych przez użytkowników treści oraz ewentualne usunięcie treści z publikacji.

Saal Digital może w każdej chwili częściowo lub całkowicie wstrzymać blog lub go zmodyfikować. W żadnym wypadku klient nie ma prawa do roszczeń odszkodowawczych, jeśli zostaną usunięte wgrane przez niego na serwer treści.