Cliparty

Cliparty

Dostępny jest szeroki wybór clipartów, które możesz wykorzystać w swoich projektach. Możesz je przeglądać, klikając przycisk Cliparts w menu po prawej stronie.

Cliparts menu in right column

Cliparty można filtrować według kategorii, przewijając w dół pole Kategoria i wybierając jedną z oferowanych kategorii. Można je również filtrować, wpisując słowo kluczowe w polu wyszukiwania.

Cliparts Category and Search Box

Kliknij ikonę serca u dołu każdego clipartu, aby zapisać go jako ulubiony. Gdy serce jest aktywne, klipart jest wyświetlany w górnej części menu. Możesz go użyć do wybrania najczęściej używanych clipartów, aby można je było szybko znaleźć.

Favourite Cliparts selected by heart icon

Aby dodać klipart do produktu fotograficznego, wybierz klipart, przytrzymując przycisk myszy i przeciągając go na produkt fotograficzny. Klipart zostanie umieszczony na produkcie z domyślnymi ustawieniami. Będziesz musiał dostosować jego rozmiar i położenie do swoich potrzeb Projektuj.

Po wybraniu clipartu, nad nim pojawi się menu z narzędziami do jego obracania. Kliknięcie opcji Odbicie lustrzane w poziomie lub Odbicie lustrzane w pionie spowoduje odpowiednie obrócenie clipartu.

Clipart selected with tools on top and right column

Podobnie jak w przypadku pozostałych obiektów, po wybraniu klipartu po prawej stronie pojawią się przyciski z jego narzędziem. Kolory clipartów mogą być modyfikowane poprzez zastosowanie filtrów. Więcej informacji znajdziesz w artykule Stosowanie filt rów. Pamiętaj, że menu Pozycja zawiera narzędzia wyrównania, warstwy i krycia.

 

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz:

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz: