Kartki

W menu Kartki znajdziesz kilka opcji kartek. Wybierz motyw kartki, aby skorzystać z linii Projektuj == Linie Projektuj, które pomogą Ci szybko stworzyć spersonalizowaną kartkę. Jeśli wybierzesz Kartki, Pocztówki lub Minileporello, zaprojektujesz je w taki sam sposób, jak inne produkty fotograficzne za pomocą kreatora.

Menu wyboru produktu Kartki

Kartki tematyczne

Po wybraniu motywu kartki, takiego jak Ślub, Dziecko, Chrzest, Urodziny lub Komunia, otworzy się konfigurator. Wyświetla on określone linie Projektuj oparte na wybranym motywie. Każda linia projektowa oferuje układy w spójnym stylu i kompozycji. Możesz je później zmienić w kreatorze.

Konfigurator Kartek ślubnych

W menu po prawej stronie znajdziesz narzędzia konfiguracyjne. Wybierz typ kartki, którą chcesz wydrukować. W sekcji Ilość zamówienia wybierz żądaną liczbę kartek do zamówienia. Możesz także wybrać konkretną ilość, wybierając opcję Niestandardowe i wprowadzając żądaną wartość. Zamówiona ilość może zostać zmieniona później. Jeśli wybierzesz opcję Bezpłatna próbka, po ukończeniu projektu i złożeniu zamówienia otrzymasz bezpłatną próbkę kartki ze znakiem wodnym SAMPLE. Pozwoli ci to sprawdzić konfigurację i upewnić się, że efekt końcowy spełnia twoje oczekiwania przed złożeniem większego zamówienia.
W sekcji Rodzaj papieru wybierz papier dla swojej kartki. Koperta jest już dołączona. Opcja specjalnego wykończenia w kolorze złotym umożliwia aktywację specjalnego efektu wykończenia. Po aktywacji, to specjalne złote wykończenie można zastosować do obiektów w projektancie, wybierając specjalny kolor. Dodaje to eleganckiego wytłoczenia i unikalnego wykończenia do zastosowanego obiektu.

Specjalne złote wykończenie

Po zakończeniu konfigurowania kartki kliknij przycisk Projekt. Otworzy się Projektant ze skonfigurowaną kartką i domyślnym układem z wybranej linii Projektuj == Linie Projektuj. Możesz wybrać inny układ z menu po prawej stronie. Kliknięcie pola Projektuj linię spowoduje wyświetlenie wszystkich linii projektowych dla wybranego motywu. W każdej chwili możesz przełączyć się na inną linię Projektuj == Linie Projektuj.

Domyślny układ w projektancie

Podobnie jak w przypadku innych produktów fotograficznych, w miarę dodawania zdjęć do karty, układy będą aktualizowane, aby wyświetlać szablony z polami obrazów odpowiadającymi liczbie dodanych zdjęć. Wybierz preferowany układ. Dostosuj wszystkie obiekty zawarte w wybranym układzie - dodaj filtry, obramowania, cienie, zmień ich położenie lub dodaj/usuń kliparty, tekst, tła lub pola wypełnienia. Więcej informacji znajdziesz w powiązanym artykule.

Kartki bez motywu

Wybranie opcji Kartki w oknie wyboru produktu spowoduje wyświetlenie konfiguratora kartek bez linii Projektuj == Linie Projektuj motywu. Po skonfigurowaniu kartki, kliknięcie przycisku Projekt otworzy okno z liniami projektowymi oprogramowania do wyboru. Po wybraniu projektant otworzy pustą kartkę, którą możesz zaprojektować od podstaw. Linię Projektuj wybierzesz w menu Układy, a układy zostaną odpowiednio wyświetlone. Podobnie jak w przypadku innych produktów, możesz wybrać inną linię Projektuj == Linie Projektuj, wybrać układ, który najbardziej Ci się podoba, zmienić, dostosować lub usunąć obiekty zawarte w układzie lub zaprojektować go od podstaw.

Kartki otwarte w projektancie

Typ kartki

W konfiguratorze możesz wybrać różne typy kartek.

Typy Kartek w konfiguratorze

Kartki składają się z jednej strony. Zaprojektuj przód i tył, wybierając je z dolnego menu oprogramowania.

Kartki w oprogramowaniu

Kartka składana (lewo-prawo) ma zagięcie po lewej stronie. W dolnym menu znajdziesz dwa obszary do zaprojektowania o nazwach Outside i Inside, z których każdy podzielony jest na dwie strony. Przód i tył znajdują się w obszarze zewnętrznym.

Kartki składane lewo-prawo w oprogramowaniu

Kartka składana (góra-dół) ma zagięcie w dół. W kreatorze jest ona reprezentowana przez trzy możliwe do zaprojektowania obszary w dolnym menu: Przód, Tył i Wnętrze, odpowiadające dwóm stronom wewnętrznym.

Kartki składane góra-dół w oprogramowaniu

Kartka składana podwójnie jest składana podwójnie, co jest oznaczone liniami w oprogramowaniu. Jest ona podzielona na dwa możliwe do zaprojektowania obszary, które można wybrać w dolnym menu jako Przód i Tył. Każdy obszar jest dalej podzielony na trzy boki, z odpowiednimi nazwami u góry. Ważne jest, aby wziąć to pod uwagę podczas projektowania.

Kartki składane podwójnie w oprogramowaniu

 

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz:

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz: