Lista życzeń

Lista życzeń

Kiedy Twoi klienci odwiedzają galerię, użytkownicy mogą wybrać swoje ulubione zdjęcia, aby dodać je do listy życzeń. W ten sposób użytkownicy mogą tworzyć własną kolekcję i kupować, kiedy tylko chcą. Aby zapisać zdjęcia na liście życzeń, użytkownicy muszą podać swoje dane kontaktowe. Gwarantuje to, że ich wybory są bezpiecznie przechowywane do wykorzystania w przyszłości.

Przykładowa galeria

Aby dodać zdjęcia do listy życzeń, kliknij na serce, które pojawi się na każdym zdjęciu po najechaniu na nie myszką. Kliknięcie tego samego serca spowoduje usunięcie zdjęcia z listy życzeń. Lista życzeń znajduje się w prawym górnym rogu galerii i towarzyszy jej liczba wskazująca liczbę dodanych zdjęć. Kiedy twój klient kliknie na to serce, zobaczy wszystkie zdjęcia, które zostały dodane do listy życzeń, w tym te wybrane w pod-galeriach.

Przykładowa lista życzeń

Z tego miejsca Twój klient może kupować obrazy i usuwać obrazy, których nie chce z listy życzeń. Ponadto, gdy użytkownicy dodają obrazy do swojej listy życzeń, w galerii wyświetlana jest ikona serca ułatwiająca ich identyfikację. Kliknięcie zdjęcia oznaczonego sercem spowoduje wyświetlenie prawej kolumny ze szczegółami zdjęcia. Jeśli klikniesz zakładkę szczegółów, zobaczysz listę użytkowników, którzy dodali to zdjęcie do swoich list życzeń. W tej kolumnie, obok nazwy każdego użytkownika znajduje się przycisk z trzema kropkami i dwiema dodatkowymi opcjami. Klikając edytuj, możesz dodać tego użytkownika do swoich kontaktów. Kliknięcie na usuń spowoduje usunięcie kontaktu z prawej kolumny. Pamiętaj, że usunięcie kontaktu z prawej kolumny nie wpływa na listę życzeń użytkownika. Zdjęcie pozostanie na liście życzeń użytkownika nawet po usunięciu informacji kontaktowych z prawej kolumny.

Wyświetlana lista życzeń użytkownika

Po wybraniu wielu zdjęć w galerii, opcja Pobierz plik CSV jest dostępna w prawym menu. Umożliwia to wybranie zdjęć dodanych do listy życzeń użytkownika i pobranie pliku CSV w celu szybkiego znalezienia ich w używanym oprogramowaniu zewnętrznym, takim jak Lightroom.

Powiadomienie z ikoną listy życzeń

Przycisk opinii

Lista życzeń może być używana jako narzędzie opinii. W ustawieniach galerii znajduje się opcja o nazwie Galeria opinii.

Pokaż przycisk galerii opinii w ustawieniach galerii

Jeśli opcja ta zostanie aktywowana, użytkownicy znajdą przycisk Wyślij wybór na liście życzeń.

Przycisk Wyślij wybór na liście życzeń

Kliknięcie tego przycisku spowoduje wyświetlenie okna, w którym użytkownik zostanie poproszony o wprowadzenie swoich danych osobowych wraz z wiadomością. Po wypełnieniu i kliknięciu przycisku Wyślij, otrzymasz wiadomość e-mail z wiadomością od klienta.

Okno wyboru wysyłania

Wybrane przez klienta zdjęcia zostaną wyświetlone w odpowiedniej galerii, oznaczone ikoną serca.

Ikona serca w galerii