Menu Ogólne

Menu Ogólne

Menu Ogólne jest wyświetlane domyślnie po otwarciu Galerii QR i można uzyskać do niego dostęp w dowolnym momencie, klikając przycisk Ogólne w menu po prawej stronie. Gdy konfigurujesz nową galerię QR, główny interfejs zapewnia instrukcje krok po kroku, a także wygodne łącza do szybkiego pobierania kodów QR i przesyłania obrazów. Po przesłaniu zdjęć, galerie i zdjęcia, które utworzyłeś, będą wyświetlane tutaj w celu łatwego zarządzania.

Galeria QR Menu ogólne

Po prawej stronie zobaczysz kolumnę Edytuj galerię, która zawiera wszystkie informacje związane z galerią, a także ustawienia i przyciski funkcyjne. Przed opublikowaniem musisz sprawdzić wszystkie ustawienia.

Ustawienia galerii

Tutaj możesz zmienić opcje ustawione podczas tworzenia galerii QR. Możesz również wyświetlić Obraz główny i Tytuł obrazu, włączyć Znaki wodne, Uwagi i Przyciski opinii oraz wybrać tryb wyświetlania. Pamiętaj, aby kliknąć Zapisz po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian.

Ustawienia galerii

Ustawienia sprzedaży

Domyślnie QR Galleries ma cennik w menu Cenniki ustawiony jako domyślny. Możesz jednak wybrać tutaj inny cennik. Możesz także włączyć promocje, filtrować produkty według proporcji obrazu, zezwolić na edycję kadrowania i zastąpić obraz przed złożeniem zamówienia. Po zakończeniu kliknij Zapisz, aby zastosować zmiany.

Ustawienia sprzedaży

Ustawienia udostępniania

Domyślnie Galeria QR jest ustawiona na Wymagaj rejestracji, co pozwala na śledzenie dostępu do galerii. Jeśli chcesz, możesz wyłączyć tę funkcję. Ponadto opcja Pierwszy użytkownik przypisuje hasło jest domyślnie włączona, umożliwiając klientom utworzenie własnego hasła do galerii. Tę opcję również możesz wyłączyć. Pamiętaj, aby kliknąć Zapisz po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian.

Ustawienia udostępniania

Funkcje

Kliknij przycisk Usuń, aby usunąć galerię i wszystkie przesłane do niej obrazy.