Napisy dla wystaw

Napisy dla wystaw

Ta funkcja jest bardzo przydatna na wystawach, ponieważ umożliwia potencjalnym klientom bezpośredni zakup Twoich zdjęć poprzez zeskanowanie kodu QR powiązanego ze zdjęciem. Jeśli chcesz, by zdjęcia były dostępne po zeskanowaniu kodu QR, możesz to zrobić za pomocą funkcji Utwórz podpis w swojej galerii. Zanim klikniesz tę opcję, możesz dodać tytuł i opis do zdjęć w galerii, tak aby te informacje pojawiły się na kartkach obok QR. Aby to zrobić, wybierz zdjęcie z galerii. W menu po prawej stronie zobaczysz informacje o zdjęciu i różne funkcje. Poniżej szczegółów znajdziesz miejsce, w którym możesz dodać tytuł i opis do swojego zdjęcia, jeśli chcesz. Kiedy już je wypełnisz, kliknij przycisk Zapisz zmiany. Jeśli nie dodasz tytułu do swojego zdjęcia, zostanie użyta domyślna nazwa pliku.

Image details in the gallery view

Funkcję tworzenia podpisów można znaleźć w dwóch miejscach: W galerii, klikając przycisk z trzema kropkami przy wybranej galerii.

Display options in the gallery

W galerii, bez zaznaczonego zdjęcia, możesz ją znaleźć w menu po prawej stronie, pod funkcjami.

Options within the gallery

Po kliknięciu przycisku Utwórz podpis (dla wystaw) zobaczysz różne opcje pozwalające dostosować informacje i wygląd karty, a także podgląd tego, jak będzie ona wyglądać. Oprócz kodu QR, który należy zeskanować, kartki zawierają nazwę artysty, którą można znaleźć w sekcji Profil i Ustawienia strony na koncie, oraz tytuł obrazu, do którego się odnoszą. Opcjonalnie możesz też zamieścić opis zdjęcia.

Export caption data menu

Aby pobrać plik PDF ze wszystkimi kartami zdjęć w galerii wraz z odpowiadającym im kodem QR, kliknij przycisk Pobierz plik PDF do druku. Plik PDF ze wszystkimi kartami odpowiadającymi każdemu zdjęciu w galerii możesz pobrać, wydrukować i używać, gdzie tylko chcesz. Możesz również pobrać plik CSV z odpowiednimi informacjami o galerii, klikając na Pobierz arkusz (CSV). Za pomocą pliku CSV możesz tworzyć i projektować własne podpisy.