Proces instalacji

Proces instalacji

Możesz bezpłatnie pobrać nasze oprogramowanie komputerowe, aby projektować i personalizować swoje produkty fotograficzne. Po kliknięciu instalator programu rozpocznie pobieranie automatycznie. Jeśli tak się nie stanie, możesz kliknąć przycisk Uruchom ponownie pobieranie. Po zakończeniu pobierania przejdź do folderu, w którym został zapisany instalator i otwórz go.

Wyświetlona opcja ponownego uruchomienia pobierania

Gwarantujemy, że nasze oprogramowanie jest wolne od złośliwego oprogramowania i trojanów. Podlega ono regularnym kontrolom integralności i jest zgodne ze standardowymi metodologiami branżowymi, aby zapewnić, że jest wolne od wirusów.

Windows

Kreator instalacji poprosi Cię najpierw o wybranie folderu docelowego dla oprogramowania. Po dokonaniu wyboru kliknij przycisk Zainstaluj. Przed zakończeniem instalacji kreator zaoferuje ci dwie opcje:

  • Automatycznie otwórz oprogramowanie po zakończeniu instalacji
  • Utwórz ikonę na pulpicie, aby uzyskać szybki dostępPo wybraniu preferencji kliknij przycisk Zakończ.

Opcje kreatora

Oprogramowanie Saal Design jest teraz zainstalowane i możesz rozpocząć projektowanie swoich produktów fotograficznych.

macOS

Kreator instalacji poprowadzi Cię przez proces instalacji. Kliknij Kontynuuj, aby rozpocząć instalację. Po zakończeniu instalacji pojawi się komunikat z potwierdzeniem.

Komunikat o powodzeniu w instalatorze

Kliknij Zamknij, aby zamknąć instalator. Instalacja została zakończona i możesz rozpocząć tworzenie swoich produktów fotograficznych.