Cliparty

Cliparty

Dostępny jest szeroki wybór clipartów do wykorzystania w twoich projektach. Możesz je przeglądać, klikając przycisk Cliparts w menu po prawej stronie. Możesz zawęzić wyszukiwanie, wybierając kategorię z pola Kategoria lub wpisując określone słowo kluczowe w polu Szukaj.

Menu Cliparts w prawej kolumnie

Możesz oznaczyć swoje ulubione cliparty, klikając ikonę serca u dołu każdego clipartu. Ikona serca zmieni kolor na szary, a twój ulubiony klipart zostanie wyświetlony na górze menu klipartów, aby zapewnić szybki i łatwy dostęp. Aby usunąć clipart z ulubionych, kliknij ponownie ikonę serca, aby go odznaczyć.

Ulubione cliparty zaznaczone ikoną serca

Aby dodać klipart do produktu fotograficznego, wybierz klipart, przytrzymując przycisk myszy i przeciągając go na produkt fotograficzny. Klipart zostanie umieszczony na górze produktu z domyślnymi ustawieniami. Może być konieczne dostosowanie jego rozmiaru i położenia do projektu. Po wybraniu klipartu pojawi się nad nim menu z opcjami obrócenia go w poziomie, w pionie i usunięcia.

Zaznaczony clipart z narzędziami na górze i w prawej kolumnie

Podobnie jak w przypadku innych obiektów, po wybraniu klipartu po prawej stronie pojawią się przyciski z jego narzędziami. Kolory klipartu można modyfikować poprzez zastosowanie filtrów. Więcej informacji znajdziesz w artykule Stosowanie filtrów. Pamiętaj, że menu Pozycja zawiera narzędzia wyrównania, warstwy i krycia.