Tryb podglądu

Tryb podglądu

Przejrzenie projektu przed jego sfinalizowaniem jest niezbędne, aby upewnić się, że nie zawiera on błędów i spełnia Twoje oczekiwania. Aby uzyskać kompleksowy przegląd projektu, zalecamy kliknięcie przycisku Podgląd w górnym menu w celu optymalnego sprawdzenia końcowego.
W trybie podglądu twój produkt fotograficzny jest prezentowany na pełnym ekranie. Ten niezakłócony widok zapewnia pełne zrozumienie wyników twojego produktu fotograficznego. Wyświetlanie pełnoekranowe eliminuje podkreślenia sprawdzania pisowni i linie spadu, pozwalając Ci skupić się na treści. Możesz także powiększać i pomniejszać widok, klikając lupę w prawym dolnym rogu lub wybierając wartość w polu. Domyślnie widok jest ustawiony na Auto, co dostosowuje produkt do rozmiaru Twojego ekranu. Możesz jednak powiększyć widok, aby sprawdzić szczegóły w większym rozmiarze.

Tryb podglądu

W przypadku produktów wielostronicowych możesz łatwo poruszać się po stronach, klikając strzałkę po każdej stronie produktu fotograficznego lub klikając strony w menu u dołu.
Gdy będziesz gotowy do powrotu do projektanta, kliknij przycisk Powrót do projektu w lewym dolnym rogu.