Uwagi

Możesz skonfigurować i zezwolić na komentarze w swoich galeriach, dzięki czemu będziesz mógł otrzymywać opinie klientów bezpośrednio na temat swoich zdjęć. Aby aktywować uwagi w galerii, musisz otworzyć ustawienia galerii. Po aktywacji pojawią się nowe opcje.

Gallery settings

Domyślnie opcja Publikuj ręcznie uwagi jest wyłączona, co oznacza, że komentarze do Twojej galerii są publikowane automatycznie. Jeśli aktywujesz tę opcję, będziesz otrzymywać e-mail z każdym komentarzem i będziesz musiał go zatwierdzić, aby został opublikowany.
Możesz zezwolić na komentowanie samych komentarzy, a także na polubienia komentarzy. Po wybraniu opcji, które najbardziej Ci odpowiadają, kliknij Zapisz. Pamiętaj, że aby użytkownicy mogli zostawiać komentarze, galeria musi być udostępniona. Jeśli otworzysz udostępnione łącze swojej galerii i wybierzesz zdjęcie, zobaczysz, że dostępny jest przycisk komentowania.

Comments button in gallery

W Galerii, jeśli otworzysz galerię, w której aktywowałeś komentarze, zobaczysz na pierwszy rzut oka, które zdjęcia zostały skomentowane.

Comment notification icons

Jeśli wybierzesz zdjęcie z komentarzem i klikniesz przycisk komentarzy, będziesz mógł je przeczytać i w razie potrzeby usunąć.

Comment on photo

 

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz:

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz: