Zarządzanie zamówieniami

Zarządzanie zamówieniami

W tym menu znajdziesz przegląd wszystkich zamówień złożonych dla twoich obrazów i projektów, wraz z ich statusem. Informacje są wyświetlane w następujący sposób:
Data: Wskazuje datę złożenia zamówienia.
Numer zamówienia: Jest to unikalny identyfikator przypisany do zamówienia każdego klienta, umożliwiający śledzenie jego zamówienia.
Numer faktury: Wyświetla numer referencyjny podczas generowania faktury.
Status: Dostarcza informacji o aktualnym statusie zamówienia, takim jak Dostarczone, W produkcji, Anulowane lub Oczekujące na obraz produkcyjny. W tym ostatnim przypadku musisz podjąć działania, aby zrealizować zamówienie.
Typ: Wskazuje metodę wysyłki wybraną przez klienta.
Suma: Wskazuje kwotę, jaką Twój klient wydał na zamówienie.
Twój zysk: Wskazuje kwotę, którą zarobiłeś na zamówieniu.
Nazwa: Wyświetla imię i nazwisko Twojego klienta.
Zarządzanie zamówieniami

W prawym górnym rogu znajdziesz kilka przydatnych narzędzi:
Pobierz: Klikając na ten przycisk, możesz pobrać plik CSV zawierający wszystkie informacje o Twoich zamówieniach.
Szukaj: Funkcja ta pozwala Ci wyszukać konkretne zamówienie poprzez wprowadzenie odpowiednich informacji.
Filtruj: Kliknięcie tego przycisku spowoduje wyświetlenie różnych opcji filtrowania, umożliwiając filtrowanie wyświetlanych zamówień według statusu lub daty.
Odśwież: Ten przycisk odświeża wyświetlane tutaj informacje.
Aby wyświetlić szczegóły zamówienia, po prostu je kliknij. Wewnątrz każdego zamówienia znajdziesz szczegółowe informacje o samym zamówieniu, a także o kliencie.

Oczekiwanie na obraz produkcyjny

Jeśli wcześniej aktywowałeś opcję Ręczne zwalnianie zamówień w menu Ustawienia sprzedaży i rachunków lub włączyłeś opcję Zastąp obrazy przed zamówieniem w ustawieniach sprzedaży galerii, możesz zobaczyć ten status dla niektórych zamówień.

Status ten wskazuje, że do rozpoczęcia produkcji wymagane jest ręczne działanie z Twojej strony. Aby kontynuować, kliknij zamówienie z tym statusem i wykonaj niezbędne kroki.