Znak wodny

Znak wodny

Aby zapewnić dodatkową ochronę swojej pracy, możesz dodać do swoich zdjęć spersonalizowany znak wodny.

Tworzenie znaku wodnego

Najpierw musisz zdecydować, jaki będzie twój znak wodny. Aby to zrobić, przejdź do Panelu Sprzedaży i kliknij na Znak wodny. Znajdziesz tam różne opcje.

Text type watermark

Możesz wybrać znak wodny w postaci tekstu. Tekst ten będzie wyświetlany w siatce o określonych rozmiarach. Możesz również zmieniać krycie, rozmiar czcionki, a nawet kolory, jeśli chcesz.
Możesz też wybrać znak wodny w postaci obrazu. W tym celu w sekcji Typ musisz wybrać opcję Obraz. Pojawi się opcja przesłania obrazu jako znaku wodnego. Obrazek ten zostanie powtórzony w formie szachownicy zgodnie z ustawieniami, które ustawiłeś. Musisz kliknąć na Prześlij obraz i wybrać obraz, którego chcesz użyć jako znaku wodnego. Przesłany obrazek pojawi się w tym panelu.

Image type watermark

Możesz podejrzeć, jak znak wodny będzie wyglądał na twoich zdjęciach. W tym celu kliknij przycisk Prześlij obraz w sekcji Podgląd i wybierz zdjęcie, na którym chcesz przetestować znak wodny.

Watermark preview

Kiedy będziesz zadowolony z efektu, kliknij Zapisz.

Stosowanie znaku wodnego w galerii

Aby zastosować znak wodny w galerii, przejdź do panelu Galerie. W tym miejscu musisz otworzyć Ustawienia galerii, do której chcesz zastosować znak wodny. Pojawi się wiele opcji, musisz aktywować znak wodny i kliknąć na Zapisz.

Watermark activated in gallery settings

Jeśli otworzysz swoją galerię, zobaczysz, że znak wodny został zastosowany.

Watermark applied in gallery

Stosowanie znaku wodnego w projekcie

Aby zastosować znak wodny do projektu, przejdź do panelu Projekty i otwórz ustawienia projektu, do którego chcesz zastosować znak wodny. Pojawi się wiele opcji, musisz zaznaczyć pole Pokaż ustawienia zaawansowane, uaktywnić znak wodny i kliknąć Zapisz.

Watermark activated in projects settings

Jeśli otworzysz swój projekt, zobaczysz, że znak wodny został zastosowany.

Watermark applied in project