Fotokalendarze z Saal Digital

Dwanaście stron - miejsce na specjalne chwile

Photoproduct

Kalendarze ścienne

Tylko nasze fotokalendarze ścienne potrafią wprowadzić do pomieszczenia tak wspaniały osobisty akcent i jednocześnie ułatwić Ci organizację czasu. Kalendarze ścienne wykonywane są z niezwykle trwałych materiałów i spinane za pomocą klasycznej spirali, znanej również pod nazwą Wire-o lub Double-o, do której przymocowana jest stabilna zawieszka ułatwiająca zawieszenie na ścianie. Oprócz tego strony można bez trudu przewracać w sposób niepowodujący ich zaginania. Dzięki temu kalendarz się nie niszczy, a każdy miesiąc jest doskonale widoczny.

Photoproduct

Kalendarze biurkowe

Nasze fotokalendarze biurkowe mają wysokiej jakości łączenie ze spirali oraz stabilną tekturową podstawę – będą doskonałą ozdobą stolika, komody lub półki. Zadbaj o doskonałą organizację dnia, mając kalendarz zawsze pod ręką. Kalendarz biurkowy sprawdzi się idealnie – postaw go na przykład na biurku lub na stoliku nocnym, aby móc zerknąć na niego w dowolnej chwili. To nie tylko praktyczny gadżet – to również świetny sposób, aby co miesiąc odświeżać różne wspomnienia.

Photoproduct

Kalendarze rodzinne

Łączą wszystkie zalety naszych kalendarzy i oferują dodatkową funkcję pozwalającą doskonale zorganizować życie rodziny. Dzięki naszym fotokalendarzom rodzinnym nie zapomnisz o żadnych ważnych dniach swoich bliskich – utwórz osobną kolumnę dla każdego członka rodziny i wpisuj tam ich prywatne wydarzenia. Możesz jednocześnie cieszyć się najlepszymi wspólnymi wspomnieniami.

Dobierz idealne wykończenie

Photoproduct

Kalendarze fotograficzne

Zaprezentuj swoje zdjęcia na papierze fotograficznym Fujifilm Crystal Archive DP II, dostępnym w wersji błyszczącej, matowej i jedwabistej. Papier wyróżnia się trwałością i doskonałym odwzorowaniem barw.

Photoproduct

Kalendarze drukowane

Dzięki drukowi cyfrowemu odręczne notatki umieszczane w kalendarzu są bardziej czytelne, ponieważ papier szybko wchłania tusz. Spośród dostępnych opcji wybierz tę, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania – od powierzchni matowych po tekstury naturalne w dotyku.

Dlaczego warto wybrać Saal Digital?

Jesteśmy wielkimi pasjonatami fotografii i prowadzimy profesjonalne laboratorium fotograficzne. Nieustannie doskonalimy nasze produkty, wciąż podnosząc standardy i odpowiadając na potrzeby klientów. Świadczymy nowoczesne usługi przez internet, specjalizując się w wysokiej jakości produktach fotograficznych, takich jak personalizowane fotokalendarze ścienne, biurkowe i rodzinne.

usp-heading

Brak logo producenta

Na żadnym z produktów nie umieszczamy naszego logo. Otrzymujesz całkowicie neutralny produkt, bez żadnych symboli odwracających uwagę.

usp-heading2

Szybka dostawa

Nawet się nie obejrzysz, a otrzymasz zamówiony fotoprodukt. Realizacja wymaga zaledwie kilku dni roboczych, więc nie będziesz czekać długo.

usp-heading3

Satysfakcja gwarantowana

Zamawianie w Saal Digital przebiega bezstresowo. To dlatego, że zadowolenie klientów stanowi fundament filozofii naszej firmy.

usp-heading

Zamawianie bez ryzyka

Oferujemy szeroki wybór bezpiecznych sposobów płatności za zamówienia. Możesz wybrać polecenie zapłaty, płatność kartą kredytową lub usługę PayPal.

usp-heading2

Profesjonalna jakość

Stawiamy na produkty najwyższej klasy, starając się zawsze oferować naszym klientom to, co najdoskonalsze. Twoje zdjęcia są w najlepszych rękach!

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz