Fotokalendarze z Saal Digital

Dwanaście stron - miejsce na specjalne chwile

W fotokalendarzach zdjęcia są ostre, detale odpowiadają oryginałowi Saal Digital zwycięzca testu kategoria fotokalendarze Fotokalendarz ocena bardzo dobra Jakość druku & wierność kolorów: wyśmienita

Kalendarz naświetlany

Poznaj swoje zdjęcia naświetlone na papierze fotograficznym Crystal Archive DP II firmy Fujifilm dostępnym w wersji błyszczącej, matowej i jedwabistej. Papier fotograficzny przekonuje swoją wytrzymałością i doskonałym odwzorowaniem kolorów.

 • Najwyższej jakości naświetlanie na papierze fotograficznym od Fujifilm
 • Dostępny papier błyszczący, matowy oraz jedwabisty
 • Wiele różnych formatów

Kalendarz drukowany

Drukowany fotokalendarz przekonuje naturalną haptyką i wysoką bielą. Druk wysokiej jakości w połączeniu ze znakomitym papierem wiernie odzwierciedla barwy i dba o świetną jakość. Teksty bogate w kontrasty dopełniają ogólny obraz tego kalendarza w jakości premium.

 • Pierwszoklasowy papier premium z drukiem wysokiej jakości
 • Różne formaty
 • Możliwość robienia notatek

Kalendarz - druk artystyczny

Szlachetny kalendarz na papierze artystycznym oferuje imponującą prezentację Twoich motywów! Delikatna struktura powierzchni papieru artystycznego o gramaturze 250 g/m² nada Twojemu motywowi szlachetnego wyglądu. Dzięki  drukowi wysokiej jakości powstają znakomite barwy w potwierdzonej jakości HighEnd.

 • Drukowany na papierze artystycznym o gramaturze 250 g/m²
 • Druk wysokiej jakości
 • Druk artystyczny z subtelną strukturą powierzchni
 • Matowy finish
Fotokalendarz jest dostępny w różnych formatach. W zależności od rodzaju 20 x 20 cm do 50 x 75 cm.

Realizuj swoje pomysły

Poznaj wiele możliwości naszej aplikacji, żeby móc stworzyć kalendarz miesięczny według Twojegu gustu. Wybierz przy tym pasującą powierzchnię, format oraz indywidualny układ Twojego kalendarza.

 

Odkryj różne możliwości kreowania kalendarza jedynego w swoim rodzaju. Fotokalendarz to świetny pomysł na prezent.

Fotokalendarz "zaokrąglony"

Kalendarz otoczony jest polem, które jest zaokrąglone na dwóch rogach. Również w tym przypadku możesz odróżnić Twój kalendarz od innych poprzez skorzystanie z wielu funkcji edytora.

Kalendarz zaokrąglony

Fotokalendarz "łukowaty"

Ten fotokalendarz odróżnia się od tła łukowatym polem. Korzystając z klipartów, teł czy ramek sprawisz, że Twój fotokalendarz będzie przyciągał spojrzenia!

Kalendarz łukowaty

Fotokalendarz "tabelaryczny"

Ten fotokalendarz wyróżnia się od pozostałych wyglądem jedynym w swoim rodzaju. Każdy dzień jest przedstawiony na osobnym polu, które możesz edytować z osobna, zmieniać kolor i dopasowywać motywy.

Kalendarz tabelaryczny

Fotokalendarz "prosty"

Stwórz fotkalendarz z prostym przedstawieniem dat. Twój motyw rozciąga się na całą szerokość karty kalendarza i wyróżnia się mimo prostego designu. Spraw, aby Twój kalendarz był unikatowy dopasowując kolor tekstu i tła.

Kalendarz prosty

Fotokalendarz "dzielony"

Dzięki temu fotokalendarzowi zaprezentujesz Twoje motywy na pierwszym planie. Wyśrodkowane i rozmieszczone prawie na całej szerokości będą przyciągały wzrok z miesiąca na miesiąc. Dni miesiąca będą przy tym elegancko zaprezentowane po prawej i lewej stronie Twojego motywu.

Kalendarz dzielony

Fotokalendarz "kołowy"

Stwórz fotokalendarz na kołowej podstawie. Twój motyw będzie przedstawiony w kształcie koła, co nie pozwoli go przeoczyć. Co więcej, dni miesiąca otaczają Twoje ujęcie, co jest nadzwyczajne i wyrafinowane zarazem. Dzięki temu nietuzinkowemu wyglądowi, Twój fotokalendarz będzie się wyróżniał.

Kalendarz kołowy

Dowolny wybór kolorów

Oprócz miesiąca, który wybierzesz, możesz dopasować kolor tekstu i tła oraz świąt i niedziel według własnych upodobań.

Przy tym możesz zmieniać przezroczystość pól oraz dodawać własne pliki PNG (również z możliwością dopasowania transparencji).

Dopasuj wielkość pola z datami

Pole z datami fotokalendarza możesz indywidualnie dopasować.

W zależności od rodzaju fotokalendarza, możesz procentowo dopasować wielkość pola z datami. Zmniejszając je wyeksponujesz bardziej Twój motyw. Jeśli natomiast powiększysz daty, postawisz na pierwszym planie terminy, urodziny i inne okazje. 

Oprócz dowolnego miesiąca- i roku startowego możesz wybrać kolor tła i czcionki dla dni powszednich oraz świąt i niedziel.

Dni wolne i indywidualne terminy

Dni świąteczne

W menu "dni świąteczne" możesz dodać listę ze świętami. Lista jest dostępna dla wielu europejskich państw i dla każdego regionu.

Lista z dniami świątecznymi może zostać łatwo dopasowana i rozszerzona. W prosty sposób możesz wyciąć poszczególne święta lub dodać dni wolne, urodziny czy inne ważne terminy.

Fotokalendarz posiada stabilne łączenie Wire-O

Fotokalendarz - łączenie i mocowanie

Kalendarz miesięczny dostępny jest na klasycznej spirali, nazywanej również łączeniem Wire-O. Dzięki stabilnej zawieszce, kalendarz ten idealnie nadaje się do powieszenia na ścianie.

Zalety łączenia Wire-O:

 • Z miesiąca na miesiąc można łatwo przekładać do tyłu strony o 360 stopni
 • Dzięki temu łączeniu nie powstaje zagięcie, Twoje zdjęcia nie ulegną uszkodzeniu
 • Duża wytrzymałość materiału i ekstremalna stabilność formy
Zamów teraz
Zamów teraz