Wysokiej klasy fotoksiążka od Saal Digital

Odtwórz swoje wyjątkowe chwile

CCHIP Foto/Video 2022 Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Ogólna ocena bardzo dobra „Świetna” FOTOHITS 5/2019 Saal Digital zachwyca doskonale przetworzonym płótnem fotograficznym i ostrym, kontrastowym nadrukiem. Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy.
Oprawa płaska

Oprawa płaska

Dzięki oprawie typu Layflat możesz umieścić zdjęcia na całej szerokości podwójnej strony bez utraty szczegółów.

Bez logo producenta

Bez logo producenta

Wszystkie nasze produkty fotograficzne są wykonane bez rozpraszającego uwagę logo producenta. Można też usunąć kod kreskowy produkcji.

Długotrwały kolor

Długotrwały kolor

Gwarantujemy trwałość kolorów przez 75 lat: ciesz się żywymi kolorami jak pierwszego dnia przez długi czas

Poznaj już teraz: Produkty Professional Line

Z miłości do fotografii: Professional Line od Saal Digital. Poznaj produkty foto w jakości premium - fotoksiążkę ze szkłem akrylowym oraz ręcznie wykończone pudełko prezentowe.

Formaty fotoksiążek

Łączenie panoramiczne

Photos

Idealnie płaski układ strony

Dzięki naszej oprawie Layflat możesz umieścić zdjęcia na całej podwójnej rozkładówce bez utraty części obrazu. Aby zapewnić Ci wystarczającą ilość miejsca, nasze fotoksiążki mają od 26 do 160 stron, w zależności od wybranego typu strony. Możesz też łatwo dodać kolejne strony do każdej fotoksiążki w odstępach co dwie strony.

Fotoksiążka w okładce o jakości premium

bez watowania
Matowy
ekoskóra biała
ekoskóra biała
ekoskóra czarna
ekoskóra czarna
ekoskóra tytan
ekoskóra tytan
imitacja drewna o kolorze łupkowym
imitacja drewna o kolorze łupkowym
imitacja drewna o kolorze krecim
imitacja drewna o kolorze krecim
korek
korek
Naturalne płótno
Naturalne płótno
płótno jasny niebieski
płótno jasny niebieski
płótno jasny róż
płótno jasny róż
płótno ecru
płótno ecru
płótno białe
płótno białe
tworzywa sztuczne z oceanu z odzysku
tworzywa sztuczne z oceanu z odzysku
Matowy
Matowy
Błyszczący
Błyszczący
z watowaniem
z watowaniem
bez watowania
bez watowania

Indywidualna i stylowa prezentacja

Skorzystajcie z maksymalnej dowolności przy projektowaniu fotoksiążki i wybierzcie pasującą okładkę. Do wyboru są okładki matowe lub błyszczące z papieru fotograficznego, na których można umieścić zdjęcia, tekst i kliparty a także różne okładki specjalne.

Okładki specjalne z indywidualnym napisem

Okładki specjalne, czyli te o wyglądzie skóry, drewna, korka czy płótna, nadadzą fotoksiążce szczególnego charakteru. Każda z tych okładek dostępna jest w różnych kolorach. Oprócz tego, okładkę specjalną można spersonalizować własnym tekstem lub wybranym klipartem. Oczywiście nie jest to koniecznością i okładka może pozostać minimalistyczna, bez napisów i klipartów.

Strony wewnętrzne fotoksiążki

Photos

Papier fotograficzny błyszczący

Ten papier charakteryzuje się wysoką jakością i jest odpowiedni w przypadku motywów o wyrazistych kolorach;

  • żywe kolory
  • fascynujące wrażenie głębi
Photos

Papier fotograficzny matowy

Strony matowe wykazują delikatną, równomierną strukturę.

  • zminimalizowane odciski palców
  • jedwabisto-matowa powierzchnia
  • mniejsze odbijanie światła
Photos

Papier high end mat

Strony z niepowlekanego, naturalnego papieru charakteryzują się naturalną haptyką. Dzięki temu osiągany jest szczególny, matowy efekt.

  • brak odbić światła
  • mniejsza wrażliwość na wilgoć
Photos

Papier fotograficzny do portretów/jedwabiu

Ten papier fotograficzny o jedwabnej powierzchni nadaje się szczególnie do wykonywania efektownych portretów.

  • miękkie i naturalnie wyglądające odcienie skóry
  • wysoka odporność na zarysowania
  • unikalny dotyk dzięki delikatnej strukturze plastra miodu


Pudełka prezentowe premium do fotoksiążki

Nasze ręcznie wykonane pudełka upominkowe premium to doskonały sposób na ochronę Twojej fotoksiążki i stworzenie wspaniałej prezentacji. Są one dostępne z różnymi luksusowymi wykończeniami, takimi jak skóra i naturalne płótno, które można spersonalizować za pomocą własnego tekstu i clipartów, a nawet dodać akrylową okładkę, na której można również umieścić zdjęcia. Spersonalizuj swoją już teraz i nadaj swojej Fotoksiążce idealny charakter. A wszystko to bez logo producenta.

Pudełka prezentowe premium do fotoksiążki

Fotoksiążka bez kodu

Photos

Bez kodu

Opcjonalnie możliwe jest zamówienie fotoksiążki bez kodu kreskowego, dzięki czemu fotoksiążka z Twoimi zdjęciami nabierze jeszcze bardziej eleganckiego i szlachetnego charakteru.

Bez logo producenta

Na naszych produktach nie umieszczamy logo naszej firmy. Niemniej jednak, fotoksiążki mają niewielki kod kreskowy na ostatniej stronie oraz na tylnej okładce. Kod ten nie zawiera informacji o nas - producencie, ani o Tobie - kliencie.

Okładka z watowaniem

Photos

Miękka wyściółka dla Twojej okładki

Wzbogać swoją twardą okładkę fotoksiążki premium, wybierając opcję z miękką wyściółką. Okładka jest wypełniona dodatkową miękką warstwą wyściełaną (3 mm) i dodaje wspaniałej klasy każdej książce.

Wyczuwalna różnica

Jak tylko weźmiesz fotoksiążkę do rąk, nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz różnicę! Ta opcja dostępna jest dla wszystkich rodzajów okładek.

Fotoksiążka XG (ekstra gruba)

Photos

Strony w fotoksiążce

Różnica polega na grubości i ilości stron. W przypadku fotoksiążki sklejane są ze sobą dwie strony papieru. Natomiast strony w Fotoksiążce XG są dodatkowo kaszerowane na kartonowym materiale o gramaturze 600 g/m², dzięki czemu są szczególne w dotyku.

Mniejsza liczba stron

Grubsze strony Fotoksiążki XT zmniejszają maksymalną liczbę stron do 58. Począwszy od 10 stron, możesz zwiększać rozmiar swojej Fotoksiążki XT w odstępach dwustronicowych.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Ile stron może mieć moja Fotoksiążka?

Nasze standardowe fotoksiążki mają od 26 do 160 stron we wszystkich formatach, w zależności od powierzchni rozkładówek. Jedynym wyjątkiem jest nasza fotoksiążka 42 x 28, gdzie maksymalna liczba stron to 130 , oraz nasza fotoksiążka XT (od 10 do 58 stron).

Czy istnieje narzędzie do sprawdzania pisowni?

Nasze oprogramowanie zawiera funkcję sprawdzania pisowni. Wykryte błędy są podkreślone na czerwono. Możesz też dodać słowa do swojego osobistego słownika.

Czy mogę pisać na grzbiecie książki

Tak, możesz oznaczyć grzbiet książki, tworząc pole tekstowe i wybierając z menu w zakładce "Pozycja" opcję "Na grzbiet książki".

Jak zmienić format mojej Fotoksiążki?
Zapisz swoją Fotoksiążkę. Następnie w sekcji Artykuł wybierz opcję"Konwertuj artykuł" i wybierz format. Zachowaj tę samą liczbę stron i zapisz projekt pod nową nazwą.
Czy wszystkie wasze fotoksiążki mają oprawę typu Layflat?

Tak, oprawa panoramiczna Layflat jest dołączona do wszystkich naszych fotoksiążek. Nie musisz wybierać jej osobno.

Czy na okładkach z Ekoskóry lub lnu mogę umieścić teksty lub kliparty?

Tak, masz możliwość umieszczania tekstów w różnych krojach i kolorach czcionek oraz clipartów na okładkach z płótna i Ekoskóry.

 Samouczek dotyczący fotoksiążki

Samouczek dotyczący fotoksiążki

Jeśli chcesz stworzyć fotoksiążkę w zaledwie kilku krokach, ten film jest właśnie dla Ciebie. W pięć minut pokażemy Ci wiele funkcji oferowanych przez aplikację Saal Design w celu zaprojektowania fotoksiążki według Twoich potrzeb.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz