GalleryPrint przyciąga spojrzenia

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobrazy na dobry począte": WB624-EXW

GalleryPrint

*65 zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 31.10.2021. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Galeria sztuki u Ciebie w domu dzięki obrazom GalleryPrint wysokiej jakości

GalleryPrint to połączenie sprawdzonej jakości Saal Digital i nowoczesnego wyglądu. Dzięki bezpośredniemu drukowi na pleksi (szkle akrylowym) oraz wzmocnieniu całości aluminiową płytą osiągany jest niesamowity efekt. Ponadto dzięki bezpośredniemu 7-kolorowemu, bezpośredniemu drukowi UV, GalleryPrint charakteryzuje się najwyższą rozdzielczością i maksymalną ostrością. Twoje ulubione zdjęcie przemieni tym samym każde pomieszczenie w elegancką galerię!

 • Bezpośredni druk na pleksi (szkle akrylowym) o grubości 2 mm z wzmacniającą aluminiową płytą (3 mm)
 • Dostępne na powierzchni matowej lub błyszczącej
 • 7-kolorowy, bezpośredni druk UV
 • Możliwość indywidualnego dopasowania rozmiaru co do centymetra 
 • Na życzenie dostępne z mocowaniem aluminiowym, standardowym lub na śruby

Dwie niesamowite powierzchnie do wyboru!

Fotoobraz GalleryPrint dostępny jest na dwóch różnych powierzchniach - błyszczącej lub matowej. Błyszcząca oferuje znakomitą intensywność barw, matowa natomiast przekonuje szlachetnym wrażeniem głębi i brakiem efektu odbicia lustrzanego. Sprawdźcie sami!

 

 

Imponujący unikat ze szlachetnym wykończeniem

Nowoczesne połączenie pleksi (szkła akrylowego) i stabilizującej, aluminiowej płyty przykuwa uwagę! GalleryPrint oferuje Ci korzyści z zastosowania obu materiałów: intensywność kolorów i głębię pleksi oraz stabilność i długą żywotność alu print.

Zaprojektuj GalleryPrint i zachowaj wspomnienia w postaci fotoobrazu o galeryjnej jakości. Ta nadzwyczajna powierzchnia zmieni Twój motyw w niepowtarzalny unikat i z pewnością przyciągnie spojrzenia. Niech Twoje zdjęcie stanie się dziełem sztuki!

Indywidualne wymiary dla Twoich fotoobrazów: GalleryPrint, Pleksi, Dibond, Butlerfinish oraz płyty PVC.

Twoje GalleryPrint w formacie na życzenie

Aby móc indywidualnie zaprojektować Twój fotoobraz, Saal Digital oferuje Ci oprócz formatów standardowych również formaty na życzenie. Od 10 x 15 cm do 100 x 200 cm możesz określić format Twojego GalleryPrint co do centymetra.

Indywidualne wymiary możliwe są również w przypadku fotoobrazów na płytach alu print, alu print metallic, Pleksi oraz PVC.

Różne sposoby mocowania Twojego fotoobrazu

Mocowanie aluminiowe

Mocowanie aluminiowe

Dzięki temu mocowaniu, obraz jest oddalony od ściany o ok. 1 cm, przez co sprawia wrażenie, jakby był zawieszony w powietrzu.

Mocowanie standardowe

Mocowanie standardowe

Mocowanie standardowe umożliwi Ci łatwe i nieskomplikowane zawieszenie Twojego fotoobrazu. Wystarczy je tylko przykleić.

 • Niewidoczne z przodu
 • Mocowanie standardowe wraz z podkładkami jest załączone do Twojego fotoobrazu i jest przeznaczone do samodzielnego montażu
 • Przystosowane tylko do wnętrz
 • Dostępne dla wybranych formatów
 • Więcej informacji i wskazówki dotyczące montażu
Mocowanie na śruby

Mocowanie na śruby

Mocowanie na śruby otrzymasz razem z fotoobrazem. Wystarczy tylko przykręcić śruby do Twojego fotoobrazu.

Zestaw przykładowy fotoobrazów

Zestaw przykładowy fotoobrazów

Poznaj różne powierzchnie fotoobrazów i zamów zestaw przykładowy za jedyne 75 zł, otrzymując przy tym 75 zł rabatu na Twoje nastepne zakupy u Saal Digital. Zestaw przykładowy dostajesz praktycznie za darmo. 

Porównaj sposób druku i rodzaj materiałów, żeby się dowiedzieć, jaki fotoobraz najlepiej będzie odzwierciedlał Twoje motywy. Zestaw przykładowy zawiera nastepujące powierzchnie w formacie 10 x 10 cm:

 • Alu print 3 mm
 • Alu print metallic 3 mm
 • Płyta PVC 5 mm
 • Pleksi (szkło akrylowe) 5 mm
 • Fotoobraz na płótnie
 • GalleryPrint (błyszczący lub matowy)

Zamów zestaw przykładowy już teraz!

Zamów teraz
Zamów teraz