GalleryPrint przyciąga spojrzenia

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

5/5
z 334 Opinie klientów
*65 zł zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 31.05.2023. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Galeria sztuki u Ciebie w domu dzięki obrazom GalleryPrint wysokiej jakości

Gallery Print łączy sprawdzoną jakość Saal Digital z nową estetyką. Połączenie bezpośredniego druku na pleksi i wzmacniającej płyty aluminiowej tworzy niepowtarzalny efekt. Dodatkowo Gallery Print oferuje najwyższą rozdzielczość i maksymalną ostrość dzięki 7-kolorowemu bezpośredniemu drukowi UV z jasnymi kolorami. Gallery Print stawia Twoje ulubione zdjęcie w najlepszym świetle i może zamienić każde pomieszczenie w galerię sztuki.
  • Bezpośredni druk na pleksi (szkle akrylowym) o grubości 2 mm z wzmacniającą aluminiową płytą (3 mm)
  • Dostępne na powierzchni matowej lub błyszczącej
  • 7-kolorowy, bezpośredni druk UV
  • Możliwość indywidualnego dopasowania rozmiaru co do centymetra
  • Na życzenie dostępne z mocowaniem aluminiowym, standardowym lub na śruby

Dwie niesamowite powierzchnie do wyboru!

Fotoobraz GalleryPrint dostępny jest na dwóch różnych powierzchniach - błyszczącej lub matowej. Błyszcząca oferuje znakomitą intensywność barw, matowa natomiast przekonuje szlachetnym wrażeniem głębi i brakiem efektu odbicia lustrzanego. Sprawdźcie sami!

Imponujący unikat ze szlachetnym wykończeniem

Innowacyjne połączenie powierzchni akrylowej ze stabilizującym aluminiowym arkuszem kompozytowym stanowi imponujący wybór do drukowania zdjęć. Dzięki Gallery Print korzystasz z najlepszych właściwości obu materiałów: Twoje zdjęcie ma niesamowity blask i głębię, a ponadto jest trwałe i z natury stabilne.
Zaprojektuj GalleryPrint i zachowaj wspomnienia w postaci fotoobrazu o galeryjnej jakości. Ta nadzwyczajna powierzchnia zmieni Twój motyw w niepowtarzalny unikat i z pewnością przyciągnie spojrzenia. Niech Twoje zdjęcie stanie się dziełem sztuki!
Custom sizes

Niestandardowe rozmiary GalleryPrintu

Oprócz szerokiego wyboru Fotoobrazów w standardowych rozmiarach, Saal Digital oferuje szeroki wybór niestandardowych GalleryPrintów w różnych rozmiarach.

Niestandardowe rozmiary są również dostępne dla innych elementów dekoracji ściennych, takich jak Metal Odbitki, Brushed Metal Odbitki, Alu print metallic i Płyta PVC.

Różne sposoby mocowania Twojego fotoobrazu

Aluminium subframe

Mocowanie aluminiowe

Dzięki temu mocowaniu, obraz jest oddalony od ściany o ok. 1 cm, przez co sprawia wrażenie, jakby był zawieszony w powietrzu.

Standoff

Mocowanie na śruby

Mocowanie na śruby otrzymasz razem z fotoobrazem. Wystarczy tylko przykręcić śruby do Twojego fotoobrazu.

Standard mounting

Mocowanie standardowe

Mocowanie standardowe umożliwi Ci łatwe i nieskomplikowane zawieszenie Twojego fotoobrazu. Wystarczy je tylko przykleić.

  • Niewidoczne z przodu
  • Mocowanie standardowe wraz z podkładkami jest załączone do Twojego fotoobrazu i jest przeznaczone do samodzielnego montażu
  • Przystosowane tylko do wnętrz
  • Dostępne dla wybranych formatów
  • Więcej informacji i wskazówki dotyczące montażu
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz