Nasz GalleryPrint kradnie show!

Twój Bon na odkrycia 65 zł *: WB624-EXW

5/5
z 337 Opinie klientów
*65 zł Bon na odkrycia na Fotoobraz. Ważny do 30.11.2023. Minimalna wartość zamówienia 130 zł. Wysyłka nie jest wliczona w cenę. Nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi ani kuponami. Można wykorzystać tylko raz na gospodarstwo domowe.

Galeria sztuki u Ciebie w domu dzięki obrazom GalleryPrint wysokiej jakości

GalleryPrint łączy sprawdzoną jakość Saal Digital z nową estetyką. Połączenie bezpośredniego druku na pleksi i wzmacniającej płyty aluminiowej tworzy unikalny efekt. Dodatkowo GalleryPrint oferuje najwyższą rozdzielczość i maksymalną ostrość dzięki 7-kolorowemu drukowi bezpośredniemu UV z jasnymi kolorami. GalleryPrint stawia Twoje ulubione zdjęcie w najlepszym świetle i może przekształcić każde pomieszczenie w galerię sztuki.
  • Bezpośredni nadruk na Pleksi (2 mm), wzmocniony aluminiową płytą (3 mm)
  • Dostępne w wykończeniu matowym lub błyszczącym
  • 7-kolorowy druk bezpośredni UV, w tym jasne kolory
  • Dostępne rozmiary niestandardowe
  • Dostępna aluminiowa rama nośna, mocowanie standardowe i na śruby
  • Zawarte w przykładowym zestawie
  • Dla profesjonalistów: Profil ICC dostępny w wersji błyszczącej i matowej

Imponujący unikat ze szlachetnym wykończeniem

Innowacyjne połączenie akrylowej powierzchni ze stabilizującym aluminiowym arkuszem kompozytowym zapewnia imponujący wybór do drukowania Twoich zdjęć. Dzięki GalleryPrint korzystasz z najlepszych właściwości obu materiałów: Twoje zdjęcie ma oszałamiający blask i głębię, a także jest trwałe i z natury stabilne.
Zaprojektuj swoją osobistą pamiątkę z GalleryPrint i wprowadź luksusowy wygląd galerii do swojego domu. Niezwykłe wykończenie tego Fotoobrazu przekształca Twoje zdjęcie w imponujące dzieło sztuki i z pewnością będzie w centrum uwagi w każdym pomieszczeniu. Stwórz swoje własne arcydzieło!

Zainspiruj się naszą galerią!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Niestandardowe rozmiary GalleryPrint

Niestandardowe rozmiary GalleryPrint

Oprócz szerokiego wyboru Fotoobrazów o standardowych rozmiarach, Saal Digital oferuje szeroki wybór niestandardowych GalleryPrint w różnych rozmiarach.

Rozmiary niestandardowe są również dostępne dla innych elementów Fotoobrazu, takich jak Druki artystyczne z metalu, Druki z metalu szczotkowanego, Pleksi i Płyty z pianki PVC.

Opcje wieszania dostępne dla GalleryPrint

Opcje wieszania dostępne dla GalleryPrint

Jeśli zamówisz GalleryPrint, poniżej znajdziesz wszystkie dostępne opcje zawieszenia:

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz