Zdjęcie w zmiennej ramce

Ramka, która przetrwa

5/5
z 334 Opinie klientów
Trwała rama

Trwała rama

Solidna rama w minimalistycznym stylu

Dynamiczna dekoracja

Dynamiczna dekoracja

Zmieniaj zdjęcia, kiedy tylko chcesz

Zdjęcie w zmiennej ramce

Zdjęcie w zmiennej ramce

Przedstawiamy bardzo trwałą, elastyczną i praktyczną ramkę, która dopasowuje się do każdej przestrzeni. Ramkę można łatwo zdemontować, dzięki czemu możesz zmieniać zdjęcie w środku tyle razy, ile chcesz.

Wymienna ramka jest wykonana z odpornego aluminium i ma czysty design, idealny do każdego domu. Stanowi również trwałą alternatywę dla profesjonalnych prezentacji w galeriach lub innych podobnych instalacjach artystycznych.

Rama, która chroni Twoje zdjęcie

Rama, która chroni Twoje zdjęcie

Od przodu zdjęcie jest chronione przez stabilną, przezroczystą szybę ze szkła akrylowego. Z kolei z tyłu znajduje się płyta z kompozytu aluminiowego, aby nie dopuścić do powstania jakichkolwiek uszkodzeń.

Łatwe do zawieszenia, łatwe do zdemontowania

Łatwe do zawieszenia, łatwe do zdemontowania

Zdjęcie w wymiennej ramie ma z tyłu konstrukcję podobną do naszych aluminiowych ram. Dzięki temu można ją bardzo łatwo zawiesić, używając śrub, haczyków lub linek. Struktura ta nie jest widoczna z przodu i sprawia wrażenie, że zdjęcie jest zawieszone w powietrzu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Opcje montażu.

Jeśli chcesz zmienić wyświetlany obraz, każdą stronę ramy można łatwo zdemontować, odkręcając tylko dwie śruby, a następnie szybko złożyć ją ponownie.

photoproduct

Niekończące się możliwości projektowania

Wydrukuj swoje ulubione zdjęcie, stwórz kolaż fotograficzny, zaprojektuj własne passe-partout lub zleć wydrukowanie ulubionego cytatu. Możesz wybrać jeden z czterech naszych uniwersalnych kolorów: Czarny, biały, antracytowy i nasz wygląd szczotkowanego metalu.

Zainspiruj się naszą galerią!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Odkryj nasze papiery premium

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz