Zdjęcie w zmiennej ramce

Ramka, która przetrwa

5/5
z 335 Opinie klientów
Trwała rama

Trwała rama

Solidna rama w minimalistycznym stylu

Dynamiczna dekoracja

Dynamiczna dekoracja

Zmieniaj zdjęcia, kiedy tylko chcesz

Zdjęcie w zmiennej ramce

Zdjęcie w zmiennej ramce

Przedstawiamy bardzo trwałą, elastyczną i praktyczną ramkę, która dopasowuje się do każdej przestrzeni. Ramkę można łatwo zdemontować, dzięki czemu możesz zmieniać zdjęcie w środku tyle razy, ile chcesz.

Wymienna ramka jest wykonana z odpornego aluminium i ma czysty design, idealny do każdego domu. Stanowi również trwałą alternatywę dla profesjonalnych prezentacji w galeriach lub innych podobnych instalacjach artystycznych.

Rama, która chroni Twoje zdjęcie

Rama, która chroni Twoje zdjęcie

Od przodu zdjęcie jest chronione przez stabilną, przezroczystą szybę ze szkła akrylowego. Z kolei z tyłu znajduje się płyta z kompozytu aluminiowego, aby nie dopuścić do powstania jakichkolwiek uszkodzeń.

Łatwa do zawieszenia, łatwa do wymiany

Łatwa do zawieszenia, łatwa do wymiany

Zdjęcie w wymiennej ramie jest bardzo podobne do aluminiowej ramy pomocniczej, dzięki czemu można je bardzo łatwo powiesić za pomocą śrub, haczyków lub systemu zawieszenia linowego.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę Opcje montażu.

Jeśli chcesz zmienić zdjęcie, możesz to zrobić szybko i łatwo, po prostu odkręcając dwie śruby, otwierając ramkę i wymieniając zdjęcie.

photoproduct

Niekończące się możliwości projektowania

Wydrukuj swoje ulubione zdjęcie, stwórz kolaż fotograficzny, zaprojektuj własne passe-partout lub zleć wydrukowanie ulubionego cytatu. Możesz wybrać jeden z czterech naszych uniwersalnych kolorów: Czarny, biały, antracytowy i nasz wygląd szczotkowanego metalu.

Zainspiruj się naszą galerią!

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz