Impressum

Saal Digital Fotoservice GmbH
Zeppelinstraße 36
91187 Röttenbach
E-Mail: support@saal-digital.pl
Kierownictwo: Reinhard Saal, Robin Saal, Florian Stellwag

NIP: PL5263234057
Sąd Rejonowy w Nürnberg Nr. 40162

Informacje prawne, gwarancja jakości, zwolnienie z odpowiedzialności

Saal-Digital stara się przedstawiać na swojej stronie internetowej zawsze poprawne, aktualne i kompletne informacje, dlatego zmienia je lub na bieżąco uzupełnia bez wcześniejszych zapowiedzi. Mimo tego nie dajemy gwarancji na poprawność, aktualność i kompletność informacji. To tyczy się również odnośników, tzw. 'hiperłączy', które Saal-Digital pośrednio lub bezpośrednio oferuje na swojej stronie internetowej. Saal-Digital nie bierze odpowiedzialności za treści stron zewnętrznych, do których dotrzesz za pomocą linków lub innych odnośników.

Poza tym Saal-Digital nie odpowiada za bezpośrednie lub pośrednie szkody (oraz w ich wyniku utracone zyski), które mogą wynikać z informacji na stronach zewnętrznych. Zawartość strony internetowej Saal-Digital jest strzeżona prawami autorskimi. Odpłatne udostępnianie osobom trzecim treści z naszej strony jest niedozwolone. Co więcej, ustawa o prawie autorskim zabrania zapisywania i rozpowszechniania materiałów zdjęciowych czy graficznych z naszej strony internetowej.

Rozstrzyganie sporów online (ODR)

Wolimy wyjaśniać Państwa wątpliwości bezpośrednio z Państwem i dlatego nie uczestniczymy w procedurach mediacji konsumenckiej. Ponadto, nie jesteśmy zobowiązani do udziału w jakimkolwiek postępowaniu rozstrzygania sporów przed organem arbitrażowym dla konsumentów. W przypadku pytań lub problemów prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Można się z nami skontaktować za pomocą formularzy here.

Komisja UE oferuje platformę do rozwiązywania sporów online (ODR). Więcej informacji można znaleźć tutaj https://ec.europa.eu/consumers/odr/.