Minileporello

Przeróżne możliwości zastosowania

Niezwykle praktyczny i wyrafinowany sposób prezentacji Twoich zdjęć. Dzięki szczególnej technice składania, możesz złożyć Twoją harmonijkę do praktycznych rozmiarów. W każdej chwili pod ręką. Nadaje się jako rozbudowana wizytówka lub jako nietuzinkowa dekoracja na Twoim biurku czy regale.

Różne formaty i rodzaje papieru

Minileporello dostępne są w różnych formatach oraz w różnych opcjach boków i możliwościach składania. Można również wybrać wykończenie papieru: klasyczne, perłowe lub z teksturą. Znajdź odpowiedni materiał dopasowany do swojego gustu i okazji. Zestaw przykładowy pozwala wypróbować różne rodzaje papieru.

Rodzaje powierzchni minileporello

Photoproduct

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "z teksturą"

Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz