Fotoplakat FUJIFILM jedwabisty od Saal Digital

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "plakat na dobry początek"*: PF276-EXF

Silk
*65 zł kupon rabatowy "plakat na dobry początek". Akcja trwa do 31.05.2023. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Wyjątkowy dotyk jedwabiu

Klasyczny plakat fotograficzny z delikatnym jedwabnym rastrem zapewnia wyjątkowe wrażenia. Powierzchnia Silk | Portrait jest używana w fotografii reklamowej i portretowej i zapewnia doskonałą reprodukcję kolorów i długotrwałą stabilność obrazu.

Ten rodzaj plakatów jest szczególnie przydatny w profesjonalnej fotografii portretowej, ślubnej i szkolnej.

Niesamowita jakość plakatu

Intensywne spektrum kolorów sprzyja doskonałej reprodukcji obrazu i pozwala uzyskać naturalne cieniowanie. Jedwabny | Portrait przemawia do zmysłu dotyku i wyraźnie wyróżnia się spośród innych powierzchni.

Odkryj nasze inne powierzchnie. W naszej kolekcji oferujemy pięć innych powierzchni do plakatów fotograficznych, w tym trzy z serii FineArt.

Silk Fujifilm

Znakomite oddanie kolorów

Fotoplakat o powierzchni jedwabistej powstaje dzięki najnowszym technologiom, jeśli chodzi o emulsję światłoczułą, łączenie kolorów i ułożenie warstw. Skutkiem tego są imponujące światło i intensywne barwy.

Ochrona przed kopiowaniem: Specjalna, lekko chropowata powierzchnia (jedwabisty raster) sprawia, że zadowalające zeskanowanie zdjęcia jest prawie niemożliwe. Tym samym chronione są Twoje fotoplakaty na tym jedwabistym papierze przed niechcianym kopiowaniem.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz