Fotoplakat FUJIFILM jedwabisty od Saal Digital

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "plakat na dobry początek"*: PF276-EXF

Silk
*65 zł kupon rabatowy "plakat na dobry początek". Akcja trwa do 31.10.2022. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Dotyk jedwabiu

Klasyczny fotoplakat z delikatnym jedwabistym rastrem jest szczególny w dotyku. Papier jedwabisty charakteryzuje się wyśmienitym odwzorowaniem farb i wieloletnią stabilnością zdjęcia. Zastosowanie znajduje w fotografii portretowej, np. jako zdjęcie do CV.

Ten plakat nadaje się szczególnie na profesjojnalne portrety, zdjęcia ślubne, ze szkoły czy przedszkola.

Jakość domeną plakatu

Intensywna paleta barw umożliwia doskonałe odtworzenie motywu osiągając przy tym naturalne cienie. Jedwabna powłoka jest wyraźnie wyczuwalna i wyróżnia się przez to od pozostałych.

Poznaj również inne nasze powierzchnie. W naszym asortymencie mamy również dwa inne plakaty klasyczne, plakaty z efektami oraz FineArt .

Silk Fujifilm

Znakomite oddanie kolorów

Fotoplakat o powierzchni jedwabistej powstaje dzięki najnowszym technologiom, jeśli chodzi o emulsję światłoczułą, łączenie kolorów i ułożenie warstw. Skutkiem tego są imponujące światło i intensywne barwy.

Ochrona przed kopiowaniem: Specjalna, lekko chropowata powierzchnia (jedwabisty raster) sprawia, że zadowalające zeskanowanie zdjęcia jest prawie niemożliwe. Tym samym chronione są Twoje fotoplakaty na tym jedwabistym papierze przed niechcianym kopiowaniem.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz