Wideoporadniki od Saal Digital

Poznaj aplikację Saal Design krok po kroku


Wideoporadnik o tworzeniu fotoksiążki w Saal Digital

Dzięki temu poradnikowi, krok po kroku poznasz aplikację Saal Design - od uruchomienia aplikacji, po zamówienie fotoksiążki. Odkryj świat produktów Saal Digital i zaprojektuj fotoksiążkę, korzystając z wielu możliwości projektowych aplikacji.

Wideoporadnik o projektowaniu fotoksiążki OneMinute

Tutaj dowiesz się, jak dzięki opcji OneMinute w szybki i prosty sposób można zaprojektować fotoksiążkę. Po utworzeniu projektu, możliwe jest jeszcze wprowadzanie zmian. Opcję projektowania fotoksiążki OneMinute można znaleźć w aplikacji Saal Design oraz w webshopie na naszej stronie.

Wideoporadnik o opcji AutoLayout

Opcja AutoLayout w aplikacji Saal Design jest połączeniem dowolności w projektowaniu z automatycznym tworzeniem projektu fotoksiążki. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak korzystać z tej przydatnej funkcji.

Poznaj różne rodzaje papierów

W Saal Digital możesz wybierać pomiędzy różnymi papierami fotograficznymi wysokiej jakości, które pasują do każdego projektu. Obejrzyj ten wideoporadnik, aby dowiedzieć się o najważniejszych cechach i przekształcić swoje zdjęcie w dzieło sztuki!

Inspiracje: projekt okładki "Mój najlepszy przyjaciel"

Nie masz pomysłu na okładkę swojej następnej fotoksiążki? Nie ma problemu, w tym filmie pokażemy Ci przykład, w jaki sposób możesz wykorzystać kliparty naszego oprogramowania w następnej fotoksiążce, aby nadać jej więcej wyrazu i oryginalny wygląd.

Wskazówki dot. korzystania z teł

W tym wideoporadniku przedstawimy Ci kilka wskazówek dotyczących projektowania, aby w pełni wykorzystać tło podczas projektowania fotoksiążek.

Inspiracje: projekt okładki "Moje wakacje"

Nie masz pomysłu na okładkę swojej następnej fotoksiążki? Nie ma problemu, w tym filmie pokażemy Ci, jak możesz połączyć kolaż z letnim wzorem. Daj się zainspirować!

Wskazówki: Jak korzystać z klipartów?

W tym wideoporadniku przedstawimy Ci kilka wskazówek dotyczących projektowania, aby jak najlepiej skorzystać z klipartów w aplikacji Saal Design.

Inspiracje - projekt okładki "Orange world"

Nie masz pomysłów na okładkę swojej następnej fotoksiążki? Nie ma problemu, w tym filmie pokażemy Ci przykład projektu!

Czy wiesz, że...? W aplikacji Saal Design możesz edytować zdjęcia

W aplikacji Saal Design możesz edytować zdjęcia, zmieniając jasność, nasycenie, kontrast i wiele więcej.

Inspiracje - projekt okładki "Fotograficzne portfolio"

Nie masz pomysłów na okładkę swojej następnej fotoksiążki? Nie ma problemu, w tym filmie pokażemy Ci przykład projektu portfolio! Na przedniej stronie okładki zaprezentujemy zdjęcia a na tylnej podpis ich autora.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich użytkowanie. Dalsze informacje odnośnie cookies można znaleźć tutaj.
OK