Wideoporadniki od Saal Digital

Poznaj aplikację Saal Design krok po kroku


Wideoporadnik o tworzeniu fotoksiążki w Saal Digital

Dzięki temu poradnikowi, krok po kroku poznasz aplikację Saal Design - od uruchomienia aplikacji, po zamówienie fotoksiążki. Odkryj świat produktów Saal Digital i zaprojektuj fotoksiążkę, korzystając z wielu możliwości projektowych aplikacji.

Wideoporadnik o projektowaniu fotoksiążki OneMinute

Tutaj dowiesz się, jak dzięki opcji OneMinute w szybki i prosty sposób można zaprojektować fotoksiążkę. Po utworzeniu projektu, możliwe jest jeszcze wprowadzanie zmian. Opcję projektowania fotoksiążki OneMinute można znaleźć w aplikacji Saal Design oraz w webshopie na naszej stronie.

Wideoporadnik o opcji AutoLayout

Opcja AutoLayout w aplikacji Saal Design jest połączeniem dowolności w projektowaniu z automatycznym tworzeniem projektu fotoksiążki. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak korzystać z tej przydatnej funkcji.

Zaprojektuj spersonalizowane kartki

Nie ma nic lepszego, jak zaskoczenie bliskich oryginalną kartką! Czy to zaproszenie na ślub, komunię, czy na urodziny albo kartka z podziękowaniem za przybycie. W tym wideoporadniku znajdziecie informacje, jak w szybki i nieskomplikowany sposób można zaprojektować elelganckie fotokartki.

Poznaj różne rodzaje papierów

W Saal Digital możesz wybierać pomiędzy różnymi papierami fotograficznymi wysokiej jakości, które pasują do każdego projektu. Obejrzyj ten wideoporadnik, aby dowiedzieć się o najważniejszych cechach i przekształcić swoje zdjęcie w dzieło sztuki!

Porównanie alu print vs. alu print metallic

Aby optymalnie zaprezentować swoje najlepsze zdjęcia, decydujące znaczenie ma wybór odpowiedniego materiału fotoobrazu. W tym wideoporadniku dowiesz się o głównych różnicach między aluminiową płytą - alu print a szczotkowanym aluminium - alu print metallic.

Jak zaprojektować wewnętrzną część okładki fotoksiążki?

Aplikacja Saal Design oferuje wiele możliwości projektowania i 100% personalizowania fotoksiążki.

W tym wideoporadniku damy Wam kilka wskazówek, jak najlepiej wykorzystać miejsce na wewnętrznej części okładki fotoksiążki.

Inspiracje: projekt okładki "Mój najlepszy przyjaciel"

Nie masz pomysłu na okładkę swojej następnej fotoksiążki? Nie ma problemu, w tym filmie pokażemy Ci przykład, w jaki sposób możesz wykorzystać kliparty naszego oprogramowania w następnej fotoksiążce, aby nadać jej więcej wyrazu i oryginalny wygląd.

Wskazówki dot. korzystania z teł

W tym wideoporadniku przedstawimy Ci kilka wskazówek dotyczących projektowania, aby w pełni wykorzystać tło podczas projektowania fotoksiążek.

Inspiracje: projekt okładki "Moje wakacje"

Nie masz pomysłu na okładkę swojej następnej fotoksiążki? Nie ma problemu, w tym filmie pokażemy Ci, jak możesz połączyć kolaż z letnim wzorem. Daj się zainspirować!

Wskazówki: Jak korzystać z klipartów?

W tym wideoporadniku przedstawimy Ci kilka wskazówek dotyczących projektowania, aby jak najlepiej skorzystać z klipartów w aplikacji Saal Design.

Inspiracje - projekt okładki "Orange world"

Nie masz pomysłów na okładkę swojej następnej fotoksiążki? Nie ma problemu, w tym filmie pokażemy Ci przykład projektu!

Czy wiesz, że...? W aplikacji Saal Design możesz edytować zdjęcia

W aplikacji Saal Design możesz edytować zdjęcia, zmieniając jasność, nasycenie, kontrast i wiele więcej.

Inspiracje - projekt okładki "Fotograficzne portfolio"

Nie masz pomysłów na okładkę swojej następnej fotoksiążki? Nie ma problemu, w tym filmie pokażemy Ci przykład projektu portfolio! Na przedniej stronie okładki zaprezentujemy zdjęcia a na tylnej podpis ich autora.

Korzystanie z profili ICC w Photoshopie

W tym wideoporadniku wyjaśniamy wszystkie pytania dotyczące korzystania z profili ICC, które mogą być wykorzystane do symulacji wybranej powierzchni na ekranie. Dzięki nim można z wyprzedzeniem zobaczyć, jak będzie wyglądać zdjęcie na wybranym papierze i/lub wybranej powierzchni, a tym samym mieć pełną kontrolę nad regulacją w zakresie koloru i jasności.

Inspiracje: Projekt okładki "Najpiękniejsze wspomnienia"

Nie masz pomysłu na okładkę swojej kolejnej fotoksiążki? Nie ma problemu. W tym filmie pokażemy ci ładny design pasujący do okresu świątecznego. Projektujemy okładkę gdzie gwiazda będzie motywem przewodnim i łączymy ją z pięknym wzorem na grzbiecie i tylnej okładce naszej fotoksiążki.

10 wskazówek, aby zaprojektować idealną fotoksiążkę

Podczas projektowania fotoksiążki możecie puścić wodze wyobraźni. Zachęcamy jednak do skorzystania z kilku wskazówek, aby zaprojektować perfekcyjną fotoksiążkę. Skorzystaj już teraz z 10 przydatnych wskazówek, które naszym zdaniem pomogą Wam w uzyskaniu jak najlepszego efektu.

Inspiracje - projekt okładki "Przyjaciele na zawsze"

Nie masz pomysłu na okładkę Twojej następnej fotoksiążki? W tym filmiku pokażemy Ci, w jaki sposób seria wybranych zdjęć może posłużyć jako małe podsumowanie historii w Twojej fotoksiążce, opowiadając ją w angażujący sposób.

Jak korzystać z siatki i z funkcji rozmieszczania zdjęć

Chcielibyście z dużą dokładnością umieszczać zdjęcia w Twojej fotoksiążce? W tym krótkim wideoporadniku pokażemy Ci funkcję wstawiania zdjęć i wyrównywania ich według siatki. Elementy typu zdjęcia, pola tekstowe i kliparty można wtedy łatwiej rozmieszczać, dzięki czemu fotoksiążka będzie miała harmonijny wygląd z równo rozmieszczonymi elementami.

Inspiracje - projekt okładki "Maroko"

Cieszymy się, że możemy zainspirować Cię kolejnymi projektami okładek do Twojej fotoksiążki. W tym krótkim filmie przedstawiamy minimalistyczny projekt poprzez użycie maski dla zdjęcia i połączenie go z krótkim tekstem.

Jak pobrać i zainstalować aplikację Saal Design

W tym krótkim wideoporadniku pokażemy, jak łatwo pobrać i zainstalować aplikację Saal Design. W kolejnych tutorialach poprowadzimy Cię krok po kroku przez nasz program i pokażemy wiele różnych funkcji, aby ułatwić projektowanie spersonalizowanych fotoproduktów.

Inspiracje - projekt okładki "Mój bobas"

Chcielibyśmy pokazać Wam nowe, inspirujące wideo do projektowania okładki Waszej fotoksiążki. Tym razem skupimy się na pojedynczym zdjęciu, które idealnie wkomponujemy w scenę z dopasowanym do niego wzorem w kolorze i krótkim tekstem.

Poznaj fotoksiążki z okładką z naturalnego płótna i pasujące pudełko prezentowe premium

W tym krótkim wideoporadniku zaprezentujemy okładkę fotoksiążki wykonaną z naturalnego płótna, a także połączone z czarną lub białą eko skórą, pasujące pudełko prezentowe premium.

Prezentacja różnych opcji konfiguracji Twojej fotoksiążki

W tym wideoporadniku pokażemy Ci wiele różnych opcji konfiguracji Twojej fotoksiążki: Wybierz pomiędzy różnymi formatami, rodzajami papieru, grubością stron i materiałami okładek i stwórz fotoksiążkę odpowiadającą Twojemu gustowi.

Wskazówka: jak wybrać właściwy format fotoksiążki

Format poziomy, pionowy/portretowy czy raczej kwadratowy? W tym wideoporadniku przyjrzymy się bliżej różnym formatom fotoksiążek i pomożemy Ci dowiedzieć się, który format najlepiej pasuje do Twoich zdjęć i szablonów.

Inspiracje - projekt okładki "Alternatywny design"

Chcielibyśmy zainspirować Cię kolejnym kreatywnym projektem okładki Twojej fotoksiążki. W tym filmie skupimy się więc na alternatywnym projekcie, w którym połączymy zdjęcie z geometrycznymi kształtami i kwiatowymi klipartami.

5 wskazówek, jak wybrać zdjęcia

Masz wiele pięknych zdjęć i nie możesz zdecydować, które z nich mają zostać uwzględnione w swojej fotoksiące? Dzięki tym 5 wskazówkom postaramy się ułatwić Ci wybór odpowiednich zdjęć.

Inspiracje - projekt okładki "Baby Paul"

W tym krótkim wideoporadniku pokażemy Ci krok po kroku, jak możesz samodzielnie zaprojektować okładkę tej uroczej fotoksiążki. Pobierz nasz darmowy program do projektowania Saal Design, aby przejść każdy krok razem z nami.

5 wskazówek użycia tekstu w fotoksiążce

Chcesz połączyć zdjęcia w swojej fotoksiążce z krótkimi tekstami? Jeśli tak, to 5 wskazówek z tego wideoporadnika na pewno Cię zainteresuje!

Jak korzystać z profili ICC od Saal w Lightroom?

W tym wideoporadniku pokażemy Ci, jak można za pomocą profili ICC w Lightroom sprawdzić ostateczne kolory wydruku produktu, zanim zostanie on zamówiony.

3 wskazówki, jak zaprojektować idealną rozkładówkę w fotoksiążce

Chcesz umieścić kilka zdjęć na podwójnej stronie w swojej fotoksiążce? W tym wideoporadniku otrzymasz 3 pomocne wskazówki, które pomogą Ci stworzyć idealną stronę.

5 wskazówek dot. idealnej prezentacji fotoobrazów

Chcesz udekorować swoje cztery ściany własnymi zdjęciami? W tym wideoporadniku znajdziesz 5 praktycznych wskazówek, które ułatwią Ci idealne rozmieszczenie fotoobrazów.