GalleryPrint przyciąga spojrzenia

Kod kuponu rabatowego o wartości 75 zł "fotoobrazy na dobry począte": WD369KAC

GalleryPrint

*75 zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 31.12.2017. Min. wartość zamówienia 150 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Galeria sztuki u Ciebie w domu dzięki obrazom GalleryPrint wysokiej jakości

GalleryPrint to połączenie sprawdzonej jakości Saal Digital i nowoczesnego wyglądu. Dzięki bezpośredniemu drukowi na pleksi (szkle akrylowym) oraz wzmocnieniu całości aluminiową płytą dibond osiągany jest niesamowity efekt. Ponadto dzięki bezpośredniemu 6-kolorowemu drukowi UV (CMYK uzupełnione o light magenta i light cyan) GalleryPrint charakteryzuje się najwyższą rozdzielczością i maksymalną ostrością. Twoje ulubione zdjęcie przemieni tym samym każde pomieszczenie w elegancką galerię!

  • Bezpośredni druk na pleksi (szkle akrylowym) o grubości 2 mm z wzmacniającą płytą z aluminiowego Dibond (3 mm)
  • Dostępne na powierzchni matowej lub błyszczącej
  • 6-kolorowy druk UV (CMYK uzupełnione o light magenta i light cyan)
  • Możliwość indywidualnego dopasowania rozmiaru co do centymetra 
  • Na życzenie dostępne z mocowaniem aluminiowym, standardowym lub na śruby

Dwie niesamowite powierzchnie do wyboru!

Fotoobraz GalleryPrint dostępny jest na dwóch różnych powierzchniach - błyszczącej lub matowej. Błyszcząca oferuje znakomitą intensywność barw, matowa natomiast przekonuje szlachetnym wrażeniem głębi i brakiem efektu odbicia lustrzanego. Sprawdźcie sami!

 

 

Wybierz jedną z dwóch powierzchni Twojego GalleryPrint - matową lub błyszczącą.

Imponujący unikat ze szlachetnym wykończeniem

Nowoczesne połączenie pleksi (szkła akrylowego) i stabilizującej, aluminiowej płyty dibond przykuwa uwagę! GalleryPrint oferuje Ci korzyści z zastosowania obu materiałów: intensywność kolorów i głębię pleksi oraz stabilność i długą żywotność dibondu.

Zaprojektuj GalleryPrint i zachowaj wspomnienia w postaci fotoobrazu o galeryjnej jakości. Ta nadzwyczajna powierzchnia zmieni Twój motyw w niepowtarzalny unikat i z pewnością przyciągnie spojrzenia. Niech Twoje zdjęcie stanie się dziełem sztuki!

Indywidualne wymiary dla Twoich fotoobrazów: GalleryPrint, Pleksi, Dibond, Butlerfinish oraz płyty PVC.

Twoje GalleryPrint w formacie na życzenie

Aby móc indywidualnie zaprojektować Twój fotoobraz, Saal Digital oferuje Ci oprócz formatów standardowych również formaty na życzenie. Od 10 x 15 cm do 100 x 200 cm możesz określić format Twojego GalleryPrint co do centymetra.

Indywidualne wymiary możliwe są również w przypadku fotoobrazów na płytach Dibond, Dibond Butlerfinish®, Pleksi oraz PVC.

Saal Digital PL
Pobierz w App StorePobierz z Google Play