Saal WallArt

Saal WallArt

SaalWallArt to platforma internetowa, dzięki której możesz sprzedawać swoje zdjęcia i promować swój profil. Prześlij swoje zdjęcia na platformę, a po zatwierdzeniu będą one dostępne do zakupu przez potencjalnych klientów na całym świecie. Możesz również połączyć je ze stroną swojego profilu, co pozwoli Ci zaprezentować swoje prace, nawiązać kontakt z potencjalnymi nabywcami i zarabiać na fotografii.

Strona internetowa Saal WallArt

Przesyłanie zdjęć do WallArt

Aby przesłać zdjęcia na Saal WallArt, musisz najpierw przejść do strony Saal WallArt. Wybierz kategorię, w której chcesz sprzedawać swoje zdjęcia. Po przejściu do wybranej kategorii kliknij przycisk sprzedaży zdjęć znajdujący się nad zdjęciami po lewej stronie strony.

Kategoria Krajobraz

Pamiętaj, że musisz mieć konto, aby móc przesyłać zdjęcia. Kliknięcie przycisku Sprzedaj obrazy spowoduje wyświetlenie okna Utwórz nowe konto, w którym możesz łatwo utworzyć konto. Jeśli masz już konto w Photo Portal, możesz się zalogować.
Po zalogowaniu pojawi się okno z informacjami o prowizji i ważnych kwestiach przed przesłaniem zdjęć. Następnie możesz przesłać zdjęcia, które chcesz sprzedać w ramach wybranej kategorii. Pamiętaj, że przesłane zdjęcia przejdą przez proces zatwierdzania, zanim zostaną opublikowane w galerii. Otrzymasz powiadomienie e-mail po zakończeniu procesu zatwierdzania.

Zarządzanie zdjęciami

Obrazy przesłane do Saal WallArt będą dostępne w menu Galerie. Kiedy przesyłasz swoje pierwsze zdjęcie do Saal WallArt, automatycznie tworzona jest nowa galeria o nazwie Saal Digital pod nagłówkiem Udostępnione obrazy z WallArt. Ta galeria organizuje wszystkie zdjęcia, które przesłałeś do Saal WallArt według kategorii. Możesz usunąć zdjęcia z tej galerii w dowolnym momencie. Pamiętaj, że po usunięciu zdjęcia nie będzie ono już dostępne do sprzedaży w Saal WallArt.

Menu galerii z galerią Saal WallArt

Obrazy sprzedawane przez Saal WallArt

Gdy twoje zdjęcia znajdą się w WallArt, otrzymasz prowizję od każdej sprzedanej sztuki. Aby uzyskać dostęp do informacji o sprzedanych obrazach, po prostu zaloguj się do Photo Portal i otwórz menu Obrazy sprzedane przez Saal WallArt w sekcji Konto. Znajdziesz tam kompleksowy miesięczny raport sprzedanych obrazów. Raport ten będzie Cię informował o sukcesie Twojej sprzedaży i pomoże Ci śledzić wyniki Twojego biznesu fotograficznego.

Obrazy sprzedane przez menu Saal WallArt

Połącz profil z Saal WallArt

Jeśli masz aktywny profil publiczny na Photo Portal, możesz połączyć go z Saal WallArt, aby promować swoje prace. Aby to zrobić, otwórz menu ustawień profilu i strony na swoim koncie. Przewiń w dół, a znajdziesz dwie opcje Saal WallArt do włączenia:

Opcje Saal WallArt w ustawieniach profilu i strony

Wyświetl mój profil na Saal WallArt

Aktywując tę opcję, osobisty profil artysty zostanie utworzony i opublikowany na liście artystów Saal WallArt. Pamiętaj, że ta strona nie jest taka sama jak strona Twojego profilu, ale jest tworzona z obrazów, które wcześniej przesłałeś do Saal WallArt. Ta funkcja pozwala zaprezentować wszystkie Twoje prace razem i potencjalnie zwiększyć Twój biznes. Pamiętaj, że włączenie profilu do listy artystów podlega procesowi zatwierdzania.

Lista artystów Saal WallArt

Pokaż obrazy opublikowane na Saal WallArt

Aktywacja tej opcji spowoduje utworzenie linku na stronie Twojego profilu, który przeniesie Cię na stronę Saal WallArt pokazującą wszystkie zdjęcia, które wcześniej tam zamieściłeś. Pozwoli to potencjalnym klientom na zakup twoich zdjęć bezpośrednio z Saal WallArt.

Strona profilu z linkiem do Saal WallArt

Po aktywowaniu którejkolwiek z tych opcji w menu ustawień profilu i strony, pamiętaj o kliknięciu przycisku Zapisz zmiany.

Pamiętaj, że niestety obecnie nie jest możliwe przesyłanie zdjęć do Saal WallArt z kont szwajcarskich, brytyjskich i amerykańskich.