Szablony wiadomości e-mail

Szablony wiadomości e-mail

Tutaj możesz tworzyć szablony wiadomości e-mail, aby zoptymalizować komunikację z kontaktami, oszczędzając czas i ograniczając powtarzające się pisanie.

Aby utworzyć nowy szablon wiadomości e-mail, kliknij przycisk Dodaj. Pojawi się okno umożliwiające utworzenie nowego szablonu wiadomości e-mail:
Tytuł: Wprowadź tytuł szablonu wiadomości e-mail. Ten tytuł będzie widoczny tylko dla Ciebie i nie będzie widoczny dla Twoich kontaktów.
Tekst: Wprowadź tutaj treść szablonu wiadomości e-mail.
Po wypełnieniu pól kliknij przycisk Zapisz. Utworzony szablon pojawi się teraz w menu Szablony wiadomości e-mail. Możesz utworzyć dowolną liczbę szablonów. Aby dokonać zmian w szablonie, po prostu kliknij na niego i wprowadź niezbędne zmiany. Nie zapomnij kliknąć Zapisz po wprowadzeniu zmian.

Okno szablonów wiadomości e-mail

Korzystanie z szablonów wiadomości e-mail

Możesz korzystać z szablonów wiadomości e-mail podczas udostępniania galerii lub projektu swoim kontaktom. W sekcji Ustawienia udostępniania, po wybraniu opcji Udostępnij kontaktom i wybraniu kontaktów, którym chcesz udostępnić, pojawi się okno umożliwiające wybór szablonu.

Wybieranie szablonu wiadomości e-mail

Tutaj znajdziesz pole oznaczone jako Szablony wiadomości e-mail. Jego kliknięcie spowoduje wyświetlenie listy dostępnych szablonów wiadomości e-mail do wyboru. Po wybraniu szablonu jego treść automatycznie wypełni pole wiadomości. Następnie możesz ją edytować według potrzeb. Nie zapomnij kliknąć Wyślij wiadomość, aby wysłać wiadomość do wybranych kontaktów.

 

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz:

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz: