Szablony wiadomości e-mail

Szablony wiadomości e-mail

Tutaj możesz tworzyć szablony wiadomości e-mail, aby zoptymalizować komunikację z kontaktami, oszczędzając czas i ograniczając powtarzające się pisanie.

Aby utworzyć nowy szablon wiadomości e-mail, kliknij przycisk Dodaj. Pojawi się okno umożliwiające utworzenie nowego szablonu wiadomości e-mail:
Tytuł: Wprowadź tytuł szablonu wiadomości e-mail. Ten tytuł będzie widoczny tylko dla Ciebie i nie będzie widoczny dla Twoich kontaktów.
Tekst: Wprowadź tutaj treść szablonu wiadomości e-mail.
Po wypełnieniu pól kliknij przycisk Zapisz. Utworzony szablon pojawi się teraz w menu Szablony wiadomości e-mail. Możesz utworzyć dowolną liczbę szablonów. Aby dokonać zmian w szablonie, po prostu kliknij na niego i wprowadź niezbędne zmiany. Nie zapomnij kliknąć Zapisz po wprowadzeniu zmian.

Okno szablonów wiadomości e-mail

Korzystanie z szablonów wiadomości e-mail

Możesz korzystać z szablonów wiadomości e-mail podczas udostępniania galerii lub projektu swoim kontaktom. W sekcji Ustawienia udostępniania, po wybraniu opcji Udostępnij kontaktom i wybraniu kontaktów, którym chcesz udostępnić, pojawi się okno umożliwiające wybór szablonu.

Wybieranie szablonu wiadomości e-mail

Tutaj znajdziesz pole oznaczone jako Szablony wiadomości e-mail. Jego kliknięcie spowoduje wyświetlenie listy dostępnych szablonów wiadomości e-mail do wyboru. Po wybraniu szablonu jego treść automatycznie wypełni pole wiadomości. Następnie możesz ją edytować według potrzeb. Nie zapomnij kliknąć Wyślij wiadomość, aby wysłać wiadomość do wybranych kontaktów.