Twoje rozliczenia

Twoje rozliczenia

Saal Photo Portal nie otrzymuje żadnej prowizji od sprzedaży Twoich zdjęć. Oznacza to, że zysk ze sprzedaży Twoich zdjęć trafia w całości do Ciebie.

W przypadku plików cyfrowych, bezwzględna cena, którą ustalisz, zostanie zaliczona w całości; w przypadku fotozestawów, zostanie ona zaliczona pomniejszona o koszt stworzenia fotoproduktu.

Przykładowe obliczenia

Na przykład, jeśli koszt produktu wynosi 100 i zdecydujesz się ustalić zysk w wysokości 30%, cena sprzedaży wyniesie 130 , a Twój zysk wyniesie 30. Photo Portal nie pobiera żadnych opłat.

Cena sprzedaży: 130
Koszt produktu: 100
Twój zysk: 30

Reseller:
Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się ulepszyć swoje konto i zostać Resellerem, otrzymasz 30% zniżki na wszystkie produkty. Kontynuując poprzedni przykład, jeśli koszt produktu wynosi 100 i ustalisz zysk w wysokości 30%, pozostawiając cenę sprzedaży 130, Twoje zarobki wyniosą 60. Jest to 30 z wybranego zysku i 30 stanowiące 30% zniżki dla Twojego konta Reseller.

Cena sprzedaży: 130
Koszt produktu: 70
Twój zysk: 60

Wypłata

Datę, w której kwota Twoich zarobków zostanie zaksięgowana na Twoim koncie wypłaty, znajdziesz w sekcji Twoje rozliczenia, w panelu sprzedaży. Znajdziesz tam również wszystkie szczegółowe informacje o swoich zarobkach, pogrupowane według miesięcy.

Znajdziesz tam przegląd każdego miesiąca i możesz bezpośrednio pobrać środki.

Zysk zostanie zaksięgowany na metodzie wypłaty, którą określiłeś w sekcji Metoda płatności w sekcji Konta.