Twoje rozliczenia

Twoje rozliczenia

Saal Photo Portal nie otrzymuje żadnej prowizji od sprzedaży Twoich zdjęć. Oznacza to, że zysk ze sprzedaży Twoich zdjęć trafia w całości do Ciebie.

W przypadku plików cyfrowych bezwzględna cena ustalona przez Ciebie zostanie zaliczona w całości, w przypadku fotozestawów zostanie ona zaliczona pomniejszona o koszt stworzenia fotoproduktu.

Przykładowe obliczenia

Na przykład, jeśli koszt produktu wynosi 100 zł i zdecydujesz się ustalić zysk w wysokości 30%, cena sprzedaży wyniesie 130 zł, a Twój zysk wyniesie 30 zł. Photo Portal nie pobiera żadnych opłat.

Cena sprzedaży: 130 zł
Koszt produktu: 100 zł
Twój zysk: 30 zł

Reseller:
Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się uaktualnić swoje konto do Konta Profesjonalnego Saal Digital, otrzymasz 35% zniżki na wszystkie produkty. Kontynuując poprzedni przykład, jeśli koszt produktu wynosi 100 zł i ustalisz zysk w wysokości 35%, pozostawiając cenę sprzedaży 130 zł, Twoje zarobki wyniosą 65 zł. Jest to 30 zł wybranego zysku i 35 zł stanowiące 35% zniżki z Twojego Konta Profesjonalnego Saal Digital.

Cena sprzedaży: 130 zł
Koszt produktu: 70 zł
Twój zysk: 65 zł

Wypłata

Datę, w której kwota Twoich zarobków zostanie zaksięgowana na Twoim koncie wypłaty, znajdziesz w sekcji Twoje rozliczenia, w panelu sprzedaży. Znajdziesz tam również wszystkie szczegółowe informacje o swoich zarobkach, pogrupowane według miesięcy.

Znajdziesz tam przegląd każdego miesiąca i możesz bezpośrednio pobrać środki.

Zysk zostanie zaksięgowany na metodzie wypłaty, którą określiłeś w sekcji Metoda płatności w sekcji Konta.