Twoje rozliczenia

Twoje rozliczenia

Saal Photo Portal nie otrzymuje żadnej prowizji od sprzedaży Twoich produktów fotograficznych. Oznacza to, że zysk ze sprzedaży Twoich zdjęć trafia w całości do Ciebie.

Przykładowa kalkulacja

Na przykład, jeśli koszt produktu wynosi 100 € i zdecydujesz się ustalić zysk w wysokości 30%, cena sprzedaży wyniesie 130 €, a Twój zysk wyniesie 30 €. Photo Portal nie pobiera żadnych opłat.

Cena sprzedaży: 130 €
Koszt produktu: 100 €
Twój zysk: 30 €

Konto profesjonalne Saal Digital:
Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się uaktualnić swoje konto do Konta Profesjonalnego Saal Digital, otrzymasz 35% zniżki na wszystkie produkty. Kontynuując poprzedni przykład, jeśli koszt produktu wynosi 100 € i ustawisz zysk na 35%, pozostawiając cenę sprzedaży 130 €, Twój zarobek wyniesie 65 €. Jest to 30 € wybranego zysku i 35 € stanowiące 35% zniżki z Twojego Konta Profesjonalnego Saal Digital.

Cena sprzedaży: 130 €
Koszt produktu: 70 €
Twój zysk: 65 €

Wypłata

Datę, w której kwota Twoich zarobków zostanie zaksięgowana na Twoim koncie wypłaty, znajdziesz w sekcji Twoje rozliczenia, w panelu sprzedaży. Znajdziesz tam również wszystkie szczegółowe informacje o swoich zarobkach, pogrupowane według miesięcy.

Znajdziesz tam przegląd każdego miesiąca i możesz bezpośrednio pobrać środki.

Zysk zostanie przypisany do metody wypłaty, którą określiłeś w sekcji Metoda płatności w ramach Kont.

Regulacje dla małych firm

Małe firmy również mogą regularnie korzystać z naszego portalu. We wszystkich przypadkach Saal Digital wystawia fakturę. Jako właściciel małej firmy otrzymujesz swój zysk i nie musisz wystawiać faktury.