Ustawienia sprzedaży i rachunków

Ustawienia sprzedaży i rachunków

Saal Digital zajmuje się całym procesem sprzedaży całkowicie bezpłatnie, pozostawiając Ci swobodę skupienia się na swojej działalności. Ważne jest, aby pamiętać, że nasze zaangażowanie w rozliczenia i produkcję nie może być ukryte. Jednak w tym menu znajdziesz różne opcje związane z procesem sprzedaży i rozliczeń, aby lepiej dostosować i kontrolować swoją firmę i markę.

Panel ustawień sprzedaży i rozliczeń

Ustawienia rachunków

Jeśli chcesz, możesz dodać swoje logo, które pojawi się w górnym rogu faktury. Przesłane logo pojawi się na fakturze wysyłanej do użytkownika końcowego po złożeniu zamówienia.

Przycisk Prześlij obraz

Po prostu kliknij przycisk Prześlij obraz i prześlij swoje logo przy użyciu określonych parametrów. Po przesłaniu Twój obraz będzie dostępny tutaj.

Logo w ustawieniach rachunku

Możesz zastąpić logo, klikając przycisk Prześlij obraz lub usunąć je, klikając przycisk Usuń. Jeśli klikniesz Edytuj obraz, będziesz mógł ustawić konkretny kadr, którego chcesz użyć i w razie potrzeby wprowadzić pewne poprawki.

Edytor logo

Po przesłaniu i ustawieniu kliknij Zapisz zmiany. Spowoduje to wyświetlenie przesłanego logo na fakturze, jak pokazano w poniższym przykładzie.

Przykładowa faktura

Ręczne zwalnianie zamówień

Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad swoimi zamówieniami, ręcznie zatwierdzając każde z nich, zanim trafi do produkcji, możesz to zrobić, aktywując tę opcję.

Opcja ręcznego zatwierdzania zamówień

Wszystkie zamówienia złożone przez Twoich klientów pojawią się w panelu Zarządzanie zamówieniami, czekając na Twoje ręczne zatwierdzenie. Otrzymasz również powiadomienie e-mail o każdym złożonym zamówieniu.

Panel zarządzania zamówieniami z oczekującymi zamówieniami

Wszystko, co musisz zrobić, to zwolnić zamówienie do produkcji, aby je zrealizować, lub anulować zamówienie, jeśli jest to wymagane.

Zamówienie oczekujące na zatwierdzenie

Odbiór w sklepie

Jeśli chcesz, aby zamówienia były wysyłane na określony adres, a nie do miejsca docelowego wybranego przez klienta, możesz aktywować tę opcję. Jest to bardzo przydatne, jeśli masz fizyczny sklep lub chcesz dostarczać zamówienia klientom osobiście.

Opcja odbioru w sklepie

Po aktywacji, po prostu wpisz adres, a wszystkie zamówienia z twoich galerii i projektów zostaną wysłane na ten adres.

Funkcja udostępniania - Neutralny link udostępniania

Ta opcja umożliwia wysyłanie linków udostępnionych do Twoich klientów w całkowicie neutralny sposób, bez żadnego odniesienia do Saal Digital. Opcja Saal Digital jest domyślnie zaznaczona. Oznacza to, że wszystkie udostępnione linki do Twoich galerii i projektów będą znajdować się w domenie Saal-digital.net.
Jeśli wybierzesz opcję Photo Portal, udostępnione linki będą znajdować się w domenie photo-portal.shop. Oznacza to, że Twoi klienci nie zobaczą żadnych odniesień do Saal Digital, gdy odwiedzą Twoje treści, ale dokonają zakupu w Saal Digital.

Funkcja udostępniania

Ta funkcja dotyczy wszystkich Twoich treści, zarówno galerii, jak i projektów, a także strony Twojego profilu.
Produkty dostarczane bezpośrednio do Twoich klientów mają Saal Digital jako nadawcę. Jeśli chcesz dostarczyć paczkę samodzielnie, możesz aktywować opcję odbioru w sklepie.

Galeria z neutralnym linkiem