Utwórz konto

Utwórz konto

Saal Photo Portal to potężne narzędzie, w którym możesz przechowywać, organizować, udostępniać i sprzedawać swoje zdjęcia, projekty i produkty fotograficzne w sposób w pełni konfigurowalny. Dzięki niemu możesz scentralizować wszystkie swoje prace w jednym miejscu: otrzymywać informacje zwrotne od swoich klientów, chronić swoje zdjęcia na wiele sposobów, mieć kontrolę nad ostateczną ceną produktów, które oferujesz do sprzedaży itd. Wszystko to przy zachowaniu praw do swoich zdjęć przez cały czas i bez żadnych prowizji czy opłat.

Aby utworzyć konto, musisz wejść na stronę internetową i kliknąć przycisk Utwórz konto.

Website create account button

Po wypełnieniu danych osobowych otrzymasz wiadomość e-mail z kodem potwierdzającym założenie konta. Po prostu wpisz kod w Photo Portal i gotowe. Twoje konto zostało utworzone.

Account creation menu

Teraz musisz tylko uzupełnić informacje niezbędne do rozpoczęcia sprzedaży. Aby to zrobić, kliknij na zakładkę Sprzedaż. Po pierwszym kliknięciu pojawi się kreator, który krok po kroku pomoże Ci wypełnić wszystkie informacje potrzebne do skonfigurowania konta i przygotowania go do sprzedaży. Zaczniesz od wypełnienia swoich danych osobowych.

Wizard first steps

Następnie będziesz musiał potwierdzić umowę o przetwarzaniu danych, która określa warunki, na jakich będziemy przetwarzać dane osobowe w Twoim imieniu. Po potwierdzeniu umowy na Twój adres e-mail zostanie wysłany plik PDF z umową.

Data processing agreement

Następnie będziesz mógł dostosować różne parametry dotyczące ustawień swojego konta oraz sposobu obsługi zamówień swoich klientów. Jeśli wolisz, możesz uzupełnić wszystkie te informacje później, klikając przycisk Pomiń ten krok. Wszystkie te opcje możesz w każdej chwili zmienić w dziale sprzedaży.

Skip wizard

Jeśli ukończyłeś cały kreator, Twoje konto będzie gotowe, aby rozpocząć wysyłanie zdjęć, wystawianie ich na sprzedaż i zarabianie pieniędzy. Jeśli pominąłeś któryś z etapów, w dziale Sprzedaż zobaczysz listę zadań, które musisz wykonać, zanim zaczniesz sprzedawać swoje zdjęcia.