Utwórz konto

Załóż konto

Saal Photo Portal to potężne narzędzie, w którym możesz przechowywać, organizować, udostępniać i sprzedawać swoje zdjęcia, projekty i produkty fotograficzne w pełni konfigurowalny sposób. Pozwala scentralizować całą Twoją pracę w jednym miejscu: otrzymywać opinie od klientów, chronić swoje zdjęcia na wiele sposobów, mieć kontrolę nad ostateczną ceną produktów, które oferujesz na sprzedaż itp. Wszystko to przy zachowaniu praw do swoich zdjęć przez cały czas i bez żadnych prowizji lub opłat.

Aby utworzyć konto, musisz przejść do strony internetowej i kliknąć Utwórz konto. Po wypełnieniu danych osobowych otrzymasz wiadomość e-mail z kodem potwierdzającym założenie konta. Po prostu wprowadź kod w Photo Portal i gotowe. Twoje konto zostało utworzone.

Menu tworzenia konta

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić niezbędne informacje, aby rozpocząć sprzedaż. Kreator krok po kroku pomoże Ci wypełnić wszystkie niezbędne informacje, aby skonfigurować konto i przygotować je do sprzedaży.
Zaczniesz od umowy o przetwarzaniu danych, która określa warunki, na jakich będziemy przetwarzać dane osobowe w Twoim imieniu. Po potwierdzeniu, plik PDF umowy zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

Umowa o przetwarzaniu danych

Następnie będziesz mógł dostosować różne parametry związane z ustawieniami konta i sposobem obsługi zamówień klientów. Jeśli wolisz, możesz uzupełnić wszystkie te informacje później, klikając przycisk Pomiń ten krok. Wszystkie te opcje możesz zmienić w dowolnym momencie z poziomu Sales.

Pomiń kreatora

Jeśli ukończysz cały kreator, twoje konto będzie gotowe do rozpoczęcia przesyłania obrazów, wystawiania ich na sprzedaż i zarabiania pieniędzy. Jeśli pominąłeś jakieś kroki, w panelu Sales zobaczysz listę zadań do wykonania, które musisz wykonać przed rozpoczęciem sprzedaży zdjęć.