Twoje zdjęcie na szczotkowanym Alu print metallic

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

*65 zł zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 31.10.2022. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Elegancki look obrazu Alu print metallic

Nadzwyczajny i zarazem efektowny wygląd. Twój motyw rzuca się w oczy! Szczotkowana powierzchnia aluminiowa przykuwa uwagę przede wszystkim jasnymi miejscami na zdjęciu i robi duże wrażenie dzięki szlachetnemu wyglądowi.

Specjalny, 7-kolorowy bezpośredni druk UV zapewnia imponującą intensywność barw przy najwyższej rozdzielczości (obraz nierozpikselowany) i w maksymalnej ostrości.

Więcej informacji o istotnych różnicach między fotoobrazami alu print i alu print metallic można znaleźć w naszych wideoporadnikach.

 • Aluminiowa płyta kompozytowa o grubości 3 mm
 • Metaliczne przebłyski na jasnych elementach
 • 7-kolorowy, bezpośredni druk UV
 • Wielkość na życzenie, co do centymetra
 • W zależności od formatu, z  mocowaniem aluminiowym lub na śruby
 • Dla profesjonalistów dostępny profil ICC

Metaliczny efekt w kolorach srebrnym i złotym

Zdjęcia nadrukowane na szczotkowanej płycie aluminiowej wywołają niesamowite efekty! Podczas gdy ciemniejsze obszary obrazu wydają się matowe, aluminiowa powierzchnia wyróżnia się jaśniejszymi elementami, pozostawiając wyjątkowy połysk w kolorze srebrnym lub złotym.
Metaliczny wygląd szczotkowanej powierzchni aluminiowej jest szczególnie efektywny w przypadku szczegółowych, czarno-białych zdjęć. Taki fotoobraz stanie się absolutnym hitem w Twoim domu.
Brushed Metal in Silver and Gold

Fotoobraz na płótnie z fugowaną ramą

Chcesz, aby Twój fotoobraz przyciągał spojrzenia? Jeśli tak, to zamów fotoobraz z fugowaną ramą! Dzięki tej ramie Twój obraz będzie wyglądał jak obrazy w galerii sztuki! Aby rama pasowała do zdjęcia, możesz wybrać ramę w kolorze czarnym lub białym.
Dzięki specjalnemu obramowaniu, powstaje 8 mm przestrzeń między obrazem a drewnianą ramą, która sprawia wrażenie, jakby obraz unosił się w powietrzu. Za pomocą dołączonych mocowań możliwe jest łatwe zawieszenie fotoobrazu.
Floating frame

Powierzchnia o wielu zastosowaniach

Dzięki szczotkowanej powierzchni druki alu print metallic nadają się również jako szyldy firmowe, które np. można postawić przy wejściu.

Bezpośredniu druk UV charakteryzuje się szczególną odpornością na światło, kolor oraz wodę. Tym samym Twój druk na alu print metallic nadaje się również do wilgotnych pomieszczeń (łazienki, kuchnie) oraz na zewnątrz. Do produkcji używane sa wyłącznie tusze utwardzane promieniami UV a przez to wolne od szkodliwych substancji lotnych VOC.
Na alu print metallic najlepiej będą wyglądały motywy czarno-białe o dużym kontraście. Jasne elementy zdjęcia nie są drukowane, dzięki czemu przebłyskuje szczotkowana aluminiowa powierzchnia.
Custom sizes

Alu print metallic w niestandardowych rozmiarach

Oprócz szerokiego wyboru standardowych rozmiarów wydruki Alu print metallic można teraz zamawiać również w rozmiarach niestandardowych z przedziału od 10 x 15 do 90 x 120.

Możliwość indywidualnego dobrania formatu jest dostępna również w przypadku innych powierzchni fotoobrazów, takich jak Alu print, pleksi, płyta PVC i GalleryPrint.

Porównanie alu print vs. alu print metallic

Aby optymalnie zaprezentować swoje najlepsze zdjęcia, decydujące znaczenie ma wybór odpowiedniego materiału fotoobrazu.

W tym wideoporadniku dowiesz się o głównych różnicach między aluminiową płytą - alu print a szczotkowanym aluminium - alu print metallic.

Różne sposoby mocowania Twojego fotoobrazu

Aluminium subframe

Mocowanie aluminiowe

Dzięki temu mocowaniu, obraz jest oddalony od ściany o ok. 1 cm, przez co sprawia wrażenie, jakby był zawieszony w powietrzu.

Standoff

Mocowanie na śruby

Mocowanie na śruby otrzymasz razem z fotoobrazem. Wystarczy tylko przykręcić śruby do Twojego fotoobrazu.

Standard mounting

Mocowanie standardowe

Mocowanie standardowe umożliwi Ci łatwe i nieskomplikowane zawieszenie Twojego fotoobrazu. Wystarczy je tylko przykleić.

 • Niewidoczne z przodu
 • Mocowanie standardowe wraz z podkładkami jest załączone do Twojego fotoobrazu i jest przeznaczone do samodzielnego montażu
 • Przystosowane tylko do wnętrz
 • Dostępne dla wybranych formatów
 • Więcej informacji i wskazówki dotyczące montażu
Sample Set

Zestaw przykładowy fotoobrazów

Zamów zestaw przykładowy za 75 zł i poznaj różnorodność materiałów dostępnych w naszej ofercie fotoobrazów. Wraz z zestawem przykładowym otrzymasz kupon o wartości 75 zł, który możesz wykorzystać przy następnym zamówieniu. W praktyce oznacza to, że zestaw przykładowy jest bezpłatny.

Porównaj różne materiały, a także jakość wydruku, aby wybrać opcję idealną dla Twoich zdjęć. Zestaw zawiera następujące próbki o wymiarach 10 x 10 cm:

 • Alu print (3 mm):
 • Alu print metallic (3 mm):
 • Płyta PVC (5 mm)
 • Pleksi (5 mm)
 • Fotoobraz na płótnie
 • GalleryPrint, błyszczący i matowy
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz