Twoje zdjęcie na szczotkowanym Alu print metallic

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

5/5
z 334 Opinie klientów
*65 zł zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 31.05.2023. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Elegancki look obrazu Alu print metallic

Uzyskaj niezwykły wygląd, drukując swoje zdjęcie na powierzchni ze szczotkowanego aluminium. Dzięki temu jaśniejsze części obrazu będą się wyróżniać.

Specjalny bezpośredni druk UV z siedmioma kolorami (normalnie są tylko cztery) zapewnia imponującą intensywność kolorów w najwyższej rozdzielczości (bez pikselizacji) i z maksymalną ostrością.

 • Aluminiowa płyta kompozytowa o grubości 3 mm
 • Metaliczne przebłyski na jasnych elementach
 • 7-kolorowy, bezpośredni druk UV
 • Wielkość na życzenie, co do centymetra
 • W zależności od formatu, z  mocowaniem aluminiowym lub na śruby
 • Dla profesjonalistów dostępny profil ICC

Metaliczny efekt w kolorach srebrnym i złotym

Zdjęcia nadrukowane na szczotkowanej płycie aluminiowej wywołają niesamowite efekty! Podczas gdy ciemniejsze obszary obrazu wydają się matowe, aluminiowa powierzchnia wyróżnia się jaśniejszymi elementami, pozostawiając wyjątkowy połysk w kolorze srebrnym lub złotym.
Metaliczny wygląd szczotkowanej powierzchni aluminiowej jest szczególnie efektywny w przypadku szczegółowych, czarno-białych zdjęć. Taki fotoobraz stanie się absolutnym hitem w Twoim domu.
Brushed Metal in Silver and Gold

Fotoobraz na płótnie z fugowaną ramą

Chcesz, aby Twój fotoobraz przyciągał spojrzenia? Jeśli tak, to zamów fotoobraz z fugowaną ramą! Dzięki tej ramie Twój obraz będzie wyglądał jak obrazy w galerii sztuki! Aby rama pasowała do zdjęcia, możesz wybrać ramę w kolorze czarnym lub białym.
Dzięki specjalnemu obramowaniu, powstaje 8 mm przestrzeń między obrazem a drewnianą ramą, która sprawia wrażenie, jakby obraz unosił się w powietrzu. Za pomocą dołączonych mocowań możliwe jest łatwe zawieszenie fotoobrazu.

Powierzchnia o wielu zastosowaniach

Dzięki szczotkowanej powierzchni druki alu print metallic nadają się również jako szyldy firmowe, które np. można postawić przy wejściu.

Bezpośredniu druk UV charakteryzuje się szczególną odpornością na światło, kolor oraz wodę. Tym samym Twój druk na alu print metallic nadaje się również do wilgotnych pomieszczeń (łazienki, kuchnie) oraz na zewnątrz. Do produkcji używane sa wyłącznie tusze utwardzane promieniami UV a przez to wolne od szkodliwych substancji lotnych VOC.
Na alu print metallic najlepiej będą wyglądały motywy czarno-białe o dużym kontraście. Jasne elementy zdjęcia nie są drukowane, dzięki czemu przebłyskuje szczotkowana aluminiowa powierzchnia.
Custom sizes

Alu print metallic w niestandardowych rozmiarach

Oprócz szerokiego wyboru standardowych rozmiarów, możesz teraz zamówić niestandardowe wydruki Alu print metallic w rozmiarach od 10 x 15 do 90 x 120.

Niestandardowe formaty są również dostępne na innych powierzchniach Fotoobrazu, takich jak Wydruki Metalowe, Szkło akrylowe, Płyty PVC i GalleryPrint.

Porównanie Alu print metallic i Brushed print metallic

Wybór odpowiedniego wykończenia ma kluczowe znaczenie. Różne wykończenia, takie jak kompozyt aluminiowy czy szczotkowane aluminium, nadają zdjęciom unikalny wygląd i wrażenie.

W tym filmie poznasz najważniejsze różnice między naszym kompozytem aluminiowym (znanym także jako Dibond lub Alu-Dibond) a naszym kompozytem szczotkowanym (często nazywanym Butlerfinish). Dowiedz się o właściwościach materiałów, jakości druku, odwzorowaniu kolorów i zastosowaniach tych dwóch wysokiej jakości materiałów do druku.

Główną różnicą między kompozytem aluminiowym a kompozytem szczotkowanym jest faktura powierzchni. Klasyczny kompozyt aluminiowy ma gładką, matową powierzchnię, natomiast kompozyt szczotkowany ma delikatną, szczotkowaną fakturę, która tworzy wyjątkowe refleksy świetlne i wyrafinowany wygląd. Dzięki temu metaliczne i czarno-białe projekty wyróżniają się.

Różne sposoby mocowania Twojego fotoobrazu

Aluminium subframe

Mocowanie aluminiowe

Dzięki temu mocowaniu, obraz jest oddalony od ściany o ok. 1 cm, przez co sprawia wrażenie, jakby był zawieszony w powietrzu.

Standoff

Mocowanie na śruby

Mocowanie na śruby otrzymasz razem z fotoobrazem. Wystarczy tylko przykręcić śruby do Twojego fotoobrazu.

Standard mounting

Mocowanie standardowe

Mocowanie standardowe umożliwi Ci łatwe i nieskomplikowane zawieszenie Twojego fotoobrazu. Wystarczy je tylko przykleić.

 • Niewidoczne z przodu
 • Mocowanie standardowe wraz z podkładkami jest załączone do Twojego fotoobrazu i jest przeznaczone do samodzielnego montażu
 • Przystosowane tylko do wnętrz
 • Dostępne dla wybranych formatów
 • Więcej informacji i wskazówki dotyczące montażu
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz