Twoje zdjęcie na szczotkowanym Alu print metallic

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

*65 zł Bon na odkrycia na Fotoobraz. Ważny do 31.07.2024. Minimalna wartość zamówienia 130 zł. Wysyłka nie jest wliczona w cenę. Nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi ani kuponami. Można wykorzystać tylko raz na gospodarstwo domowe.

Elegancki look obrazu Alu print metallic

Uzyskaj niezwykły wygląd, drukując swoje zdjęcie na powierzchni ze szczotkowanego aluminium. Dzięki temu jaśniejsze części obrazu będą się wyróżniać.

Specjalny bezpośredni druk UV z siedmioma kolorami (normalnie są tylko cztery) zapewnia imponującą intensywność kolorów w najwyższej rozdzielczości (bez pikselizacji) i z maksymalną ostrością.

  • Aluminiowy panel kompozytowy o grubości 3 mm
  • Powierzchnia ze szczotkowanego aluminium mieni się w jasnych obszarach obrazu
  • 7-kolorowy druk bezpośredni UV, w tym jasne kolory
  • Dostępne rozmiary niestandardowe
  • W zależności od formatu, dostępna aluminiowa rama nośna, standardowe mocowanie i na śruby
  • W zestawie próbnym
  • Dla profesjonalistów: Dostępny profil ICC

Format

Łatwe zamawianie

Łatwe zamawianie

Projektuj i zamawiaj z poziomu swojego smartfona, tabletu lub komputera w łatwy i wygodny sposób

Zamawianie bez ryzyka

Zamawianie bez ryzyka

Oferujemy wiele bezpiecznych opcji płatności za zamówienia.

Satysfakcja gwarantowana

Satysfakcja gwarantowana

Twoja satysfakcja jest głównym elementem filozofii naszej firmy

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Bezpośrednio od producenta

Profile ICC

Profile ICC

Szczegółowo kontroluj efekt końcowy: Profile ICC dostępne dla każdego wykończenia

Różne opcje zawieszenia

Różne opcje zawieszenia

Szeroki zakres dostępnych zawieszeń

Metaliczny efekt w kolorach srebrnym i złotym

Zdjęcia nadrukowane na szczotkowanej płycie aluminiowej wywołają niesamowite efekty! Podczas gdy ciemniejsze obszary obrazu wydają się matowe, aluminiowa powierzchnia wyróżnia się jaśniejszymi elementami, pozostawiając wyjątkowy połysk w kolorze srebrnym lub złotym.
Metaliczny wygląd szczotkowanej powierzchni aluminiowej jest szczególnie efektywny w przypadku szczegółowych, czarno-białych zdjęć. Taki fotoobraz stanie się absolutnym hitem w Twoim domu.

Udoskonal swój Fotoobraz za pomocą Floating frame

Chcesz nadać swojemu Fotoobrazowi dodatkowy charakter? Zamów naszą pływającą ramę! Ten rodzaj ramki uzupełni Twoje zdjęcie i zapewni profesjonalny wygląd galerii. Wybierz czarną lub białą ramkę, która najlepiej pasuje do Twojego tematu.
Pływająca rama tworzy 8 mm wizualną szczelinę między Fotoobrazem a drewnianą ramą, co nadaje Twojemu obrazowi wygląd unoszący się w powietrzu. Twoje zdjęcie wewnątrz ramy jest zawieszone za pomocą dołączonych wsporników.
gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Bezpośredniu druk UV charakteryzuje się szczególną odpornością na światło, kolor oraz wodę. Tym samym Twój druk na alu print metallic nadaje się również do wilgotnych pomieszczeń (łazienki, kuchnie) oraz na zewnątrz. Do produkcji używane sa wyłącznie tusze utwardzane promieniami UV a przez to wolne od szkodliwych substancji lotnych VOC.
Na alu print metallic najlepiej będą wyglądały motywy czarno-białe o dużym kontraście. Jasne elementy zdjęcia nie są drukowane, dzięki czemu przebłyskuje szczotkowana aluminiowa powierzchnia.
Alu print metallic w niestandardowych rozmiarach

Alu print metallic w niestandardowych rozmiarach

Oprócz szerokiego wyboru standardowych rozmiarów, możesz teraz uzyskać niestandardowe rozmiary Alu print metallic, dostępne w rozmiarach od 10 x 15 do 90 x 120.

Niestandardowe formaty są również dostępne na innych powierzchniach Fotoobrazów, takich jak Wydruki z metalu, Szkło akrylowe, Płyta z pianki PVC i GalleryPrint.

Dostępne opcje zawieszenia dla Alu print metallic

Dostępne opcje zawieszenia dla Alu print metallic

Jeśli zamówisz Alu print metallic, poniżej znajdziesz wszystkie dostępne opcje zawieszenia:

oO1nSl8URbM

Porównanie Alu print metallic i Brushed print metallic

Wybór odpowiedniego wykończenia ma kluczowe znaczenie. Różne wykończenia, takie jak kompozyt aluminiowy czy szczotkowane aluminium, nadają zdjęciom unikalny wygląd i wrażenie.

W tym filmie poznasz najważniejsze różnice między naszym kompozytem aluminiowym (znanym także jako Dibond lub Alu-Dibond) a naszym kompozytem szczotkowanym (często nazywanym Butlerfinish). Dowiedz się o właściwościach materiałów, jakości druku, odwzorowaniu kolorów i zastosowaniach tych dwóch wysokiej jakości materiałów do druku.

Główną różnicą między kompozytem aluminiowym a kompozytem szczotkowanym jest faktura powierzchni. Klasyczny kompozyt aluminiowy ma gładką, matową powierzchnię, natomiast kompozyt szczotkowany ma delikatną, szczotkowaną fakturę, która tworzy wyjątkowe refleksy świetlne i wyrafinowany wygląd. Dzięki temu metaliczne i czarno-białe projekty wyróżniają się.

Zaprojektuj teraz

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz:

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz: