Alu print przekonuje maksymalną ostrością

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

5/5
z 337 Opinie klientów
*65 zł Bon na odkrycia na Fotoobraz. Ważny do 30.11.2023. Minimalna wartość zamówienia 130 zł. Wysyłka nie jest wliczona w cenę. Nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi ani kuponami. Można wykorzystać tylko raz na gospodarstwo domowe.

Alu print to multitalent: stabilny, sztywny, odporny na warunki pogodowe z niewiarygodną ostrością

Dzięki drukowi UV najnowszej generacji z 7-kolorami osiągamy imponującą intensywność barw przy najwyższej rozdzielczości  (obraz nie jest rozpikselowany) i maksymalnej ostrości. Nawet duże powierzchnie o jednakowych kolorach prezentują się w niesamowicie nasyconych barwach, oddając przy tym detale w najwyższej rozdzielczości.
  • 3 mm aluminiowy panel kompozytowy (matowy)
  • Dostępne rozmiary niestandardowe
  • 7-kolorowy druk bezpośredni UV, w tym jasne tusze
  • Stabilny, sztywny i odporny na warunki atmosferyczne
  • W zależności od formatu dostępna jest aluminiowa rama nośna, Mocowanie standardowe lub na śruby
  • Zawarte w przykładowym zestawie
  • Dla profesjonalistów: Dostępny profil ICC

Udoskonal swój Fotoobraz za pomocą Floating frame

Chcesz nadać swojemu Fotoobrazowi dodatkowy charakter? Zamów naszą pływającą ramę! Ten rodzaj ramki uzupełni Twoje zdjęcie i zapewni profesjonalny wygląd galerii. Wybierz czarną lub białą ramkę, która najlepiej pasuje do Twojego tematu.
Pływająca rama tworzy 8 mm wizualną szczelinę między Fotoobrazem a drewnianą ramą, co nadaje Twojemu obrazowi wygląd unoszący się w powietrzu. Twoje zdjęcie wewnątrz ramy jest zawieszone za pomocą dołączonych wsporników.

Zainspiruj się naszą galerią!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Aluminiowa płyta kompozytowa

Aluminiowe panele kompozytowe mogą być wykorzystywane nie tylko jako elementy dekoracyjne w domach i biurach, ale także jako panele, znaki lub tablice reklamowe.

Z tego powodu fotodruk na panelach metalowych nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Nasz proces bezpośredniego druku UV jest bardzo odporny na wodę, farbę i światło. Używamy wyłącznie atramentów UV niezawierających lotnych związków organicznych.

Twój motyw będzie drukowany bezpośrednio na płycie alu print drukarkami UV najnowszej generacji. Ten druk jest szczególnie odporny na światło, kolory a nawet wodę.  Płyta ta składa się z polietylenowego rdzenia otoczonego dwoma warstwami aluminium i charakteryzuje się dużą sztywnością, niską wagą oraz odpornością na warunki pogodowe.
Odbitki metalowe w niestandardowych rozmiarach

Odbitki metalowe w niestandardowych rozmiarach

Oprócz szerokiego wyboru Fotoobrazów o standardowych rozmiarach, Saal Digital oferuje szeroki wybór niestandardowych wydruków aluminiowych w różnych rozmiarach.

Rozmiary niestandardowe są również dostępne dla innych druków artystycznych, takich jak Alu print metallic, Szkło akrylowe, Płyty z pianki PVC i GalleryPrint.

Opcje zawieszenia dostępne dla Alu print

Opcje zawieszenia dostępne dla Alu print

Jeśli zamówisz Alu Print, poniżej znajdziesz wszystkie dostępne opcje zawieszenia:

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz