Alu print przekonuje maksymalną ostrością

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

5/5
z 334 Opinie klientów
*65 zł zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 31.05.2023. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Alu print to multitalent: stabilny, sztywny, odporny na warunki pogodowe z niewiarygodną ostrością

Dzięki drukowi UV najnowszej generacji z 7-kolorami osiągamy imponującą intensywność barw przy najwyższej rozdzielczości  (obraz nie jest rozpikselowany) i maksymalnej ostrości. Nawet duże powierzchnie o jednakowych kolorach prezentują się w niesamowicie nasyconych barwach, oddając przy tym detale w najwyższej rozdzielczości.
 • Płyta aluminiowa o grubości 3 mm (powierzchnia matowa)
 • Delikatnie błyszcząca powierzchnia
 • Wielkość dopasowana na życzenie co do centymetra
 • 7-kolorowy, bezpośredni druk UV
 • Płyta ekstremalnie stabilna, sztywna i odporna na warunki pogodowe
 • W zależności od formatu, alu print jest możliwy z mocowaniem aluminiowym, standardowym bądź na śruby
 • Alu print jest dostępny w zestawie przykładowym fotoobrazów
 • Dla profesjonalistów: dostępny profil ICC

Fotoobraz na płótnie z fugowaną ramą

Chcesz, aby Twój fotoobraz przyciągał spojrzenia? Jeśli tak, to zamów fotoobraz z fugowaną ramą! Dzięki tej ramie Twój obraz będzie wyglądał jak obrazy w galerii sztuki! Aby rama pasowała do zdjęcia, możesz wybrać ramę w kolorze czarnym lub białym.
Dzięki specjalnemu obramowaniu, powstaje 8 mm przestrzeń między obrazem a drewnianą ramą, która sprawia wrażenie, jakby obraz unosił się w powietrzu. Za pomocą dołączonych mocowań możliwe jest łatwe zawieszenie fotoobrazu.

Aluminiowa płyta kompozytowa

Aluminiowe panele kompozytowe mogą być wykorzystywane nie tylko jako elementy dekoracyjne w domach i biurach, ale także jako panele, znaki lub tablice reklamowe.

Z tego powodu fotodruk na panelach metalowych nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Nasz proces bezpośredniego druku UV jest bardzo odporny na wodę, farbę i światło. Używamy wyłącznie atramentów UV niezawierających lotnych związków organicznych.

Twój motyw będzie drukowany bezpośrednio na płycie alu print drukarkami UV najnowszej generacji. Ten druk jest szczególnie odporny na światło, kolory a nawet wodę.  Płyta ta składa się z polietylenowego rdzenia otoczonego dwoma warstwami aluminium i charakteryzuje się dużą sztywnością, niską wagą oraz odpornością na warunki pogodowe.
Custom sizes

Metalowe Odbitki w niestandardowych rozmiarach

Oprócz szerokiego wyboru Fotoobrazów w standardowych rozmiarach, Saal Digital oferuje szeroki wybór niestandardowych wydruków na aluminium w różnych rozmiarach.

Niestandardowe rozmiary są również dostępne dla innych produktów ściennych, takich jak Alu print metallic, szkło akrylowe, płyty piankowe PVC i GalleryPrint.

Różne sposoby mocowania Twojego fotoobrazu

Aluminium subframe

Mocowanie aluminiowe

Dzięki temu mocowaniu, obraz jest oddalony od ściany o ok. 1 cm, przez co sprawia wrażenie, jakby był zawieszony w powietrzu.

Standoff

Mocowanie na śruby

Mocowanie na śruby otrzymasz razem z fotoobrazem. Wystarczy tylko przykręcić śruby do Twojego fotoobrazu.

Standard mounting

Mocowanie standardowe

Mocowanie standardowe umożliwi Ci łatwe i nieskomplikowane zawieszenie Twojego fotoobrazu. Wystarczy je tylko przykleić.

 • Niewidoczne z przodu
 • Mocowanie standardowe wraz z podkładkami jest załączone do Twojego fotoobrazu i jest przeznaczone do samodzielnego montażu
 • Przystosowane tylko do wnętrz
 • Dostępne dla wybranych formatów
 • Więcej informacji i wskazówki dotyczące montażu
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz