Twój motyw na najwyższej jakości płótnie Canvas

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

*65 zł zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 31.10.2022. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Ekskluzywny wygląd w galeryjnej jakości

Płótno artystyczne z naturalną strukturą Canvas nawyższej jakości przekonuje szlachetnym i przy tym stylowym wyglądem niczym obrazy w galerii sztuki. Najwyższa rozdzielczość i maksymalna jakość dbają o imponującą intensywność barw oraz ostrość Twoich motywów. Szczególny jest także trójwymiarowy efekt, który powstaje dzięki zagięciu obrazu na szeroką na 2 cm ramkę.

Podczas pracy ręcznej płótno starannie naciągane jest na stabilne krosno malarskie z prawdziwego drewna i przyczepianie do jego tylnej części. Dzięki temu możesz od razu powiesić Twój fotoobraz bez dodatkowej ramy. Potrzebne będą jedynie dwa gwoździe lub dwie śruby, na których bezpośrednio można będzie zawiesić tę drewnianą ramę.

  • Płótno (260 g/m²) o delikatnej strukturze o naturalnym kolorze
  • Druk lateksowy HighEnd o rozdzielczości 300 dpi
  • Wysoka intensywność kolorów i maksymalna ostrość
  • Stabilny blejtram z prawdziwego drewna (2 cm)

Fotoobraz na płótnie z fugowaną ramą

Chcesz, aby Twój fotoobraz przyciągał spojrzenia? Jeśli tak, to zamów fotoobraz z fugowaną ramą! Dzięki tej ramie Twój obraz będzie wyglądał jak obrazy w galerii sztuki! Aby rama pasowała do zdjęcia, możesz wybrać ramę w kolorze czarnym lub białym.
Dzięki specjalnemu obramowaniu, powstaje 8 mm przestrzeń między obrazem a drewnianą ramą, która sprawia wrażenie, jakby obraz unosił się w powietrzu. Za pomocą dołączonych mocowań możliwe jest łatwe zawieszenie fotoobrazu.
Floating frame

Z odbiciem lub bez odbicia krawędzi

Fotoobraz na płótnie można u nas zamówić z odbiciem lub bez odbicia krawędzi. W wersji bez odbicia krawędzi, obraz zostanie założony na krawędzie. Metoda ta jest odpowiednia dla zdjęć, które mają wystarczającą ilość materiału zdjęciowego wokół krawędzi.
Jeśli całe zdjęcie ma zostać zaprezentowane na przedniej części fotoobrazu, to zalecamy wariant z odbiciem krawędzi. Wtedy projekt zostanie odbity na wszystkich czterech stronach. Podczas rozciągania płótna na ramie, tylko ta odbita część obrazu zostanie odwrócona.
Photos

Drewniane ramy o różnych grubościach

Płótno z nadrukiem jest ręcznie naciągnięte na ramę z prawdziwego drewna. Możesz wybrać ramę o grubości 2 cm lub 4 cm, aby nadać obrazowi dodatkowy styl.
W przypadku ramy o grubości 2 cm możesz wybrać opcję z odbiciem lustrzanym krawędzi lub bez. W celu uniknięcia utraty ważnych elementów obrazu na bokach opcja ramy o grubości 4 cm jest dostępna tylko z odbiciem lustrzanym krawędzi.
Photos
Sample Set

Zestaw przykładowy fotoobrazów

Zamów zestaw przykładowy za 75 zł i poznaj różnorodność materiałów dostępnych w naszej ofercie fotoobrazów. Wraz z zestawem przykładowym otrzymasz kupon o wartości 75 zł, który możesz wykorzystać przy następnym zamówieniu. W praktyce oznacza to, że zestaw przykładowy jest bezpłatny.

Porównaj różne materiały, a także jakość wydruku, aby wybrać opcję idealną dla Twoich zdjęć. Zestaw zawiera następujące próbki o wymiarach 10 x 10 cm:

  • Alu print (3 mm):
  • Alu print metallic (3 mm):
  • Płyta PVC (5 mm)
  • Pleksi (5 mm)
  • Fotoobraz na płótnie
  • GalleryPrint, błyszczący i matowy
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz