Twój motyw na najwyższej jakości płótnie Canvas

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

5/5
z 334 Opinie klientów
*65 zł zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 31.05.2023. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Ekskluzywny wygląd w galeryjnej jakości

Wydruk zdjęcia na naturalnym, delikatnym płótnie nadaje mu klasyczny, stylowy, galeryjny wygląd. Najwyższa rozdzielczość i maksymalna jakość zapewniają imponujący blask i wyrazistość obrazu.

Wydrukowany materiał jest ręcznie naciągany na solidną ramę klinową z prawdziwego drewna i mocowany na odwrocie. Instalacja jest łatwa; płótno można powiesić od razu, bez osobnej ramy. Potrzebujesz tylko dwóch śrub lub gwoździ w ścianie, na których zawiesisz drewnianą ramę.

  • Naturalny kolor, delikatny materiał płócienny (260 g/m²)
  • Wysokiej klasy druk lateksowy o rozdzielczości 300 dpi
  • Wysoka jakość kolorów i maksymalna wyrazistość
  • Rama z litego, prawdziwego drewna (2 cm)
  • Wykonany z mieszanki 35% bawełny i 65% poliestru

Fotoobraz na płótnie z fugowaną ramą

Chcesz, aby Twój fotoobraz przyciągał spojrzenia? Jeśli tak, to zamów fotoobraz z fugowaną ramą! Dzięki tej ramie Twój obraz będzie wyglądał jak obrazy w galerii sztuki! Aby rama pasowała do zdjęcia, możesz wybrać ramę w kolorze czarnym lub białym.
Dzięki specjalnemu obramowaniu, powstaje 8 mm przestrzeń między obrazem a drewnianą ramą, która sprawia wrażenie, jakby obraz unosił się w powietrzu. Za pomocą dołączonych mocowań możliwe jest łatwe zawieszenie fotoobrazu.

Z odbiciem lub bez odbicia krawędzi

Fotoobraz na płótnie można u nas zamówić z odbiciem lub bez odbicia krawędzi. W wersji bez odbicia krawędzi, obraz zostanie założony na krawędzie. Metoda ta jest odpowiednia dla zdjęć, które mają wystarczającą ilość materiału zdjęciowego wokół krawędzi.
Jeśli cały obraz ma być wyświetlany z przodu dekoracji ściennej, polecamy wariant odbicia na krawędziach. W tym przypadku projekt jest odbity ze wszystkich czterech stron. Podczas naciągania płótna na ramę odwracana jest tylko lustrzana część obrazu.
Photos

Drewniane ramy o różnych grubościach

Płótno z nadrukiem jest ręcznie naciągnięte na ramę z prawdziwego drewna. Możesz wybrać ramę o grubości 2 cm lub 4 cm, aby nadać obrazowi dodatkowy styl.
W przypadku ramy o grubości 2 cm możesz wybrać opcję z odbiciem lustrzanym krawędzi lub bez. W celu uniknięcia utraty ważnych elementów obrazu na bokach opcja ramy o grubości 4 cm jest dostępna tylko z odbiciem lustrzanym krawędzi.
Photos
Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz