Twój motyw na najwyższej jakości płótnie Canvas

Kod kuponu rabatowego o wartości 65 zł "fotoobraz na dobry początek"*: WB624-EXW

5/5
z 339 Opinie klientów
*65 zł Bon na odkrycia na Fotoobraz. Ważny do 29.02.2024. Minimalna wartość zamówienia 130 zł. Wysyłka nie jest wliczona w cenę. Nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi ani kuponami. Można wykorzystać tylko raz na gospodarstwo domowe.

Ekskluzywny wygląd w galeryjnej jakości

Wydruk zdjęcia na naturalnym, delikatnym płótnie nadaje mu klasyczny, stylowy, galeryjny wygląd. Najwyższa rozdzielczość i maksymalna jakość zapewniają imponujący blask i wyrazistość obrazu.

Wydrukowany materiał jest ręcznie naciągany na solidną ramę klinową z prawdziwego drewna i mocowany na odwrocie. Instalacja jest łatwa; płótno można powiesić od razu, bez osobnej ramy. Potrzebujesz tylko dwóch śrub lub gwoździ w ścianie, na których zawiesisz drewnianą ramę.

  • Naturalny kolor, cienka tkanina płócienna (260 g/m²)
  • Wysokiej jakości druk lateksowy o rozdzielczości 300 dpi
  • Wysoki blask kolorów i maksymalna wyrazistość
  • Rama klinowa z litego drewna (2 cm)
  • Wykonana z mieszanki 35% bawełny i 65% poliestru
  • Zawarte w przykładowym zestawie
  • Dla profesjonalistów: Dostępny profil ICC

Udoskonal swój Fotoobraz za pomocą Floating frame

Chcesz nadać swojemu Fotoobrazowi dodatkowy charakter? Zamów naszą pływającą ramę! Ten rodzaj ramki uzupełni Twoje zdjęcie i zapewni profesjonalny wygląd galerii. Wybierz czarną lub białą ramkę, która najlepiej pasuje do Twojego tematu.
Pływająca rama tworzy 8 mm wizualną szczelinę między Fotoobrazem a drewnianą ramą, co nadaje Twojemu obrazowi wygląd unoszący się w powietrzu. Twoje zdjęcie wewnątrz ramy jest zawieszone za pomocą dołączonych wsporników.

Zainspiruj się naszą galerią!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Z odbiciem lub bez odbicia krawędzi

Fotoobraz na płótnie można u nas zamówić z odbiciem lub bez odbicia krawędzi. W wersji bez odbicia krawędzi, obraz zostanie założony na krawędzie. Metoda ta jest odpowiednia dla zdjęć, które mają wystarczającą ilość materiału zdjęciowego wokół krawędzi.
Jeśli cały obraz ma być wyświetlany z przodu Fotoobrazu, zalecamy wariant z odbiciem lustrzanym krawędzi. W tym przypadku wzór jest lustrzany ze wszystkich czterech stron. Podczas naciągania płótna na ramę odwracana jest tylko lustrzana część obrazu.
Photos

Drewniane ramy o różnych grubościach

Płótno z nadrukiem jest ręcznie naciągnięte na ramę z prawdziwego drewna. Możesz wybrać ramę o grubości 2 cm lub 4 cm, aby nadać obrazowi dodatkowy styl.
W przypadku ramy o grubości 2 cm możesz wybrać opcję z odbiciem lustrzanym krawędzi lub bez. W celu uniknięcia utraty ważnych elementów obrazu na bokach opcja ramy o grubości 4 cm jest dostępna tylko z odbiciem lustrzanym krawędzi.
Photos
Opcje wieszania dostępne dla Photo Canvas

Opcje wieszania dostępne dla Photo Canvas

Jeśli zamówisz Photo Canvas, oto wszystkie dostępne opcje zawieszenia:

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz