Twój motyw na najwyższej jakości płótnie Canvas

Kod kuponu rabatowego o wartości 75 zł "fotoobrazy na dobry począte": WD369KAC

Fotoobraz na płótnie

*75 zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 30.04.2017. Min. wartość zamówienia 150 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez klienta.

Płótno artystyczne

Płótno artystyczne przekonuje imponującą intensywnością farb oraz maksymalną ostrością na naturalnej powierzchni Canvas wysokiej jakości.

Ekskluzywny wygląd jak w galerii sztuki

Płótno artystyczne z naturalną strukturą Canvas nawyższej jakości przekonuje szlachetnym i przy tym stylowym wyglądem niczym obrazy w galerii sztuki. Najwyższa rozdzielczość i maksymalna jakość dbają o imponującą intensywność barw oraz ostrość Twoich motywów. Szczególny jest także trójwymiarowy efekt, który powstaje dzięki zagięciu obrazu na szeroką na 2 cm ramkę.

Ręcznie wykończony

Podczas pracy ręcznej płótno starannie naciągane jest na stabilne krosno malarskie z prawdziwego drewna i przyczepianie do jego tylnej części. Dzięki temu możesz od razu powiesić Twój fotoobraz bez dodatkowej ramy. Potrzebne będą jedynie dwa gwoździe lub dwie śruby, na których bezpośrednio można będzie zawiesić tę drewnianą ramę.

Fotoobraz w pigułce

  • Płótno Canvas (300 g/m²) o naturalnym kolorze
  • Od 20 x 30 cm do 120 x 120 cm
  • Druk lateksowy HighEnd o rozdzielczości 300 dpi
  • Wysoka intensywność kolorów i maksymalna ostrość
  • Stabilny blejtram z prawdziwego drewna (2 cm)

Fotoobraz na płótnie z fugowaną ramą

Chcesz, aby Twój fotoobraz przyciągał spojrzenia? Jeśli tak, to zamów fotoobraz na płótnie z fugowaną ramą! Dzięki tej ramie Twój obraz będzie wyglądał jak obrazy w galerii sztuki!

Aby rama pasowała do zdjęcia, możecie wybrać między kolorem czarnym i białym. Dzięki specjalnemu obramowaniu, powstaje 8 mm przestrzeń między płótnem a tą drewnianą ramą.

Saal Digital PL
Pobierz w App StorePobierz z Google Play